Pá 12.4.13 20:45 HANSP Bedna 98 FC Noční dravci   (HL2B)
Čt 20.6.13 18:15 DEKAN Sokol Picasso A Banzai   (HL6F)
Čt 20.6.13 19:30 DEKAN Los Muchachos The Wall   (HL7F)
Čt 20.6.13 20:45 DEKAN Zde je místo ... Sebranka FC B   (HL8H)

19. 6. 13 19:30 MIKU3 Kojots United Cvrčci FC 11. 2:1 (1:1)
Rozhodla neschopnost hostů vsítit gól. Jáchym Lukeš, Lukáš Horna
Petr Svoboda – Filip Donát, Patrik Engst, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Martin Šimek vs Tomáš Růžička – Daniel Boťcha, Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl, Jan Vokřínek
21. Filip Donát
38. Tomáš Kosař
28. Jan Goll
5. 6. 13 19:30 zzZARUB Bratři v triku Kojots United 10. 0:3 (0:0)
V 1.půli se hrálo bez šancí na obou stranách. Druhá půle začala šťastným gólem Kojotů, kteří poté byli celou druhou půli nebezpečnější a zaslouženě vyhráli. Petr Špringr, Jindřich Stejskal
Bratři v triku Kojots United
Miroslav Kastner – Michal Bocek, Jan Galeta, Petr Šátek, Marek Švarc, Ondrej Vajda, Daniel Veselý vs Petr Svoboda – Filip Donát, Patrik Engst, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Martin Šimek
34. Martin Šimek
49. Filip Donát
50. Tomáš Jozífek
27. 5. 13 17:45 ZABEH Kojots United Borcibalona FC B 9. 5:4 (3:3)
Vyrovnané a celkem i pohledné utkání, ve kterém domácí téměř celou dobu dotahovali náskok soupeře a když to vypadalo na dělbu bodů, sami udeřili v 53min., kdy vstřelil hráč č. 8 Kosař vítěznou branku. Kojots se tak radovali z výhry 5:4, která vzhledem k vývoji zápasu byla tochu překvapivá. Kohout, Pavlíček
Kojots United Borcibalona FC B
Petr Svoboda – Filip Donát, Patrik Engst, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Michal Kroh, Martin Šimek, Vojtěch Šimůnek, Pavel Svoboda vs Ondřej Pecha – Ladislav Budín, Lukáš Hora, Ondřej Hora, Michal Košťál, Martin Müller, Jan Vacek, Petr Vinecký
4. Tomáš Jozífek
26., 47. Filip Donát
29. Michal Kroh
53. Tomáš Kosař
3., 6. Lukáš Hora
12., 35. Ladislav Budín
20. 5. 13 20:15 P3 Ještěrka Kojots United 8. 0:1 (0:0)
Slabé utkání rozhodla jedna povedená akce ve prospěch Kojots. Smetana, Hošek
Ještěrka Kojots United
Jiří CieciuraMiroslav Benkovský, Martin Görög, Miroslav Haisl, Jan Hrubý, Roman Leník, Tomáš Semerád vs Petr Svoboda – Filip Donát, Patrik Engst, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Michal Kroh, Martin Šimek, Vojtěch Šimůnek
37. Michal Kroh
13. 5. 13 18:15 zzNOVOB Kojots United 1.FC Žižkov 7. 2:7 (1:4)
Rozhodčí se nedostavil. Hrálo se s rozhodčím z diváků.
Kojots United 1.FC Žižkov
Ondřej Jupa – Filip Donát, Patrik Engst, Tomáš Jozífek, Tomáš Kosař, Michal Kroh, Vojtěch Šimůnek, Pavel Svoboda, Petr Svoboda vs Karel Kozel – Petr Bešta, Zdeněk Máslo, Josef Řezníček, Jan Šimek, Josef Šimek, Zbyněk Šimek, Petr Soukup, Martin Sýkora, Tomáš Vojíř
17. Tomáš Kosař
50. Pavel Svoboda
12. Josef Řezníček
15., 19., 23., 59. Zbyněk Šimek
40. Jan Šimek
60. Petr Bešta
8. 5. 13 18:15 DEKAN Šachta UK Kojots United 6. 1:4 (0:3)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Tomáš Baier, Petr Kabát
Šachta UK Kojots United
David Kubricht – Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Ivan Mazanec, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Ondřej Jupa – Václav Adolf, Filip Donát, Patrik Engst, Tomáš Jozífek, Vojtěch Šimůnek, Petr Svoboda
52. Tomáš Volf 12. Filip Donát
13. Patrik Engst
26., 59. Vojtěch Šimůnek
1. 5. 13 19:15 ZAK Kojots United Santovi Sobi 5. 1:1 (0:1)
Santovi sobi měli sice více ze hry, ale Kojotům se podařilo vyrovnat a když žádné mužstvo své další šance neproměnilo, skončilo utkání zaslouženou remízou. Smetana, Rataj
Kojots United Santovi Sobi
Petr Svoboda – Filip Donát, Patrik Engst, Tomáš Jozífek, Martin Šimek, Vojtěch Šimůnek, Pavel Svoboda vs Tomáš Švec – Lukáš Cimr, Adam Houda, Vojtěch Kučera, Libor Nekuda, Martin Sekáč, David Švertšal, Marek Vetengl, Roman Vyskočil
35. Filip Donát 8. Lukáš Cimr
22. 4. 13 17:00 ARIT Libčice FC Kojots United 4. 5:3 (4:0)
Libčice vedli o půli 0:4, ve druhé svoji fotbalovou dominanci tolik nepotvrzovali a Kojots korigovali skóre. Hošek, Plucar
Libčice FC Kojots United
Jan Surý – Jiří Háša, Petr Heráň, Jan Pařízek, Daniel Přibáň, Jakub Šindler, Martin Tenkl vs Petr Svoboda – Filip Donát, Patrik Engst, Tomáš Jozífek, Tomáš Kosař, Michal Kroh, Vojtěch Šimůnek, Pavel Svoboda
3., 16., 27. Daniel Přibáň
25. Petr Heráň
52. Martin Tenkl
36. Patrik Engst
45. Filip Donát
58. Pavel Svoboda
17. 4. 13 20:45 zzNOVOB Kojots United Lachtánci 1.WC 3. 5:2 (2:1)
Ukázkový zápas 5.ligy, ve kterém o šance nebyla nouze na obou stranách. Matěj Halama
Kojots United Lachtánci 1.WC
Petr Svoboda – Filip Donát, Patrik Engst, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Vojtěch Šimůnek, Pavel Svoboda vs Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Radek Janouš, Pavel Kučera, Jan Masopust, Ladislav Skalský, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Jan Vokůrka
15. Pavel Svoboda
25. Tomáš Jozífek
41., 54. Tomáš Kosař
58. Ondřej Jupa
18., 55. Martin Chaloupka
3. 4. 13 20:45 MIKU1 TJ Spoje Praha A Kojots United 2. 3:4 (3:1)
Domácí byli první půli lepším týmem, ale hosty nakopla kontaktní branka na úvodu druhé půle a zápas otočili ve svůj prospěch. Trnka
TJ Spoje Praha A Kojots United
Jiří Šmejc – Jiří Charvát, Ondřej Čonka, Martin Kouba, Jiří Rašplička, Michael Šašinka, Lukáš Šedivý, Kamil Smetana, Marek Vojtíšek vs Petr Svoboda – Filip Donát, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Vojtěch Šimůnek, Pavel Svoboda
4. Lukáš Šedivý
8. Jiří Charvát
17. Jiří Rašplička
33 Marek Vojtíšek 10., 31. Ondřej Jupa
48. Tomáš Jozífek
55. Pavel Svoboda
27. 3. 13 18:30 HRAB1 Kelímci 3.FC Kojots United 1. 0:4 (0:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Karel Šimek, Petr Vorm
Kelímci 3.FC Kojots United
Jan Němec – Adam Gužík, Miloň Jedlička, David Král, Jan Mrzena, Petr Mrzena, David Runt, Marek Šindelář vs Petr Svoboda – Filip Donát, Patrik Engst, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Pavel Svoboda