St 3.4.13 17:00 KBELY Santa Tranta VET Křídla Ďáblic VET A   (VL2A)
St 3.4.13 18:15 KBELY Úterní hosté VET Přezletice SG   (VL4C)
Po 20.5.13 18:15 zzZARUB Bakera Vokra VV   (HL3A)
Po 20.5.13 19:30 zzZARUB Samson Bonella A TBC Lachtan A   (HL3A)
Pá 31.5.13 18:15 HOSTI Sparta Pivaři AC President FC   (HL6G)
Pá 31.5.13 19:30 HOSTI Akvaristika TJ Čelzí   (HL8J)

25. 6. 13 18:15 ARIT Petřiny 09 FC BongoBongo AC 11. 3:3 (0:1)
Vyrovnané utkání ve kterém se Aritma ujala vedení ale hráči Bonga po drtivém závěru zaslouženě vyrovnali. Roman Zika, Josef Herman
Petřiny 09 FC BongoBongo AC
Jan Holický – Tomáš Hrabánek, Oldřich Kopecký, Marek Maršál, Dalibor Mondek, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod vs František Kocourek – Lukáš Bejlovec, Ondřej Kocourek, David Perl, Marcel Šíd, David Vobořil
37., 39. Libor Pechoč
59. Marek Maršál
11. Ondřej Kocourek
58. Lukáš Bejlovec
59. David Perl
11. 6. 13 19:30 HANSP Pivní pohoda AC Petřiny 09 FC 10. 3:5 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodli v závěru ve svůj prospěch hosté. Kohout
Pivní pohoda AC Petřiny 09 FC
Michal PastorekRadek Dvořáček, Mariusz Gongola, Ondřej Kolisko, Václav Krch, Petr Novák, Jan Rejšek, Libor Utěkal vs Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Martin Huml, Oldřich Kopecký, Marek Maršál, Dalibor Mondek, Libor Pechoč, Michal Petržilka
4. Mariusz Gongola
37., 52. Ondřej Kolisko
23. Tomáš Hrabánek
33. Dalibor Mondek
40., 56. Michal Petržilka
59. Libor Pechoč
4. 6. 13 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Merck stars 9. 4:1 (2:1)
Zasloužená výhra týmu domácích v poklidně hraném zápase. Jaroslav Macek, Michal Kursch
Petřiny 09 FC Merck stars
Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Oldřich Kopecký, Marek Maršál, Dalibor Mondek, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod vs Ivan Kašpar – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Zdeněk Krejčí, Aleš Podoubský, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa
2., 59. Libor Pechoč
6. Tomáš Hrabánek
56. Oldřich Kopecký
35 Václav Rod 19. Zdeněk Krejčí 33. Ivan Kašpar
28. 5. 13 19:30 HANSP Pivojs s.r.o.1.FC Petřiny 09 FC 8. 2:5 (0:5)
Velice pohledné utkání v rychlém tempu, vyhrál fotbalovější tým. Tomáš Procházka, Michal Jančář
Pivojs s.r.o.1.FC Petřiny 09 FC
Hynek Kempfer – David Choloděnko, Vojtěch Juda, Michal Kapička, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Pavel Štec, Benjamin Tůma, Samuel Tůma vs Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Martin Huml, Oldřich Kopecký, Marek Maršál, Dalibor Mondek, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod
37. Samuel Tůma
59. David Choloděnko
7. Libor Pechoč
9. Marek Maršál
12., 20. Michal Petržilka
18. Martin Huml
21. 5. 13 18:15 MIKU1 Síla vůle Petřiny 09 FC 7. 1:5 (0:0)
Síla vůle Petřiny 09 FC
Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký, Kamil Zavřel vs Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Martin Huml, Oldřich Kopecký, Marek Maršál, Dalibor Mondek, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod
51. Kamil Zavřel 32. Oldřich Kopecký
41. Václav Rod
44., 52. Michal Petržilka
47. Marek Maršál
7. 5. 13 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Banana Chiquíta 6. 0:4 (0:2)
Od počátku nervózní a bojovné utkání, ve kterém měli rychlostně i kombinačně navrch hráči hostů, kteří se v obou poločasech prosadili i gólově. Domácí si vypracovali také šance, nastřelili i tyče či břevno, ale ani čestný gól se jim vstřelit nepodařilo. Husák, Čapla M.
Petřiny 09 FC Banana Chiquíta
Jan Holický – Tomáš Hrabánek, Martin Huml, Oldřich Kopecký, Marek Maršál, Dalibor Mondek, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod vs František Kouba – Jakub Erber, Karel Kejval, Jiří Mlčkovský, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Jan Zelenka
8 Tomáš Hrabánek 15. Jan Zelenka
25. Petr Šindelář
41. Jiří Mlčkovský
49. Jan Vojtěch
20. Jakub Erber
30. 4. 13 19:30 HANSP Junior Motol Petřiny 09 FC 5. 8:3 (3:2)
Pěkné utkání nahoru dolů. Martin Löwe, Josef Turek
Junior Motol Petřiny 09 FC
Daniel Behina – Jan Diviš, Zdeněk Hartman, David Hora, Filip Kracík, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Radek Zuzák vs Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Oldřich Kopecký, Marek Maršál, Dalibor Mondek, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod
50. Michal Petržilka
23. 4. 13 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Koberce Trend ARG 4. 9:5 (6:2)
Pohledné utkání z obou stran. Vyhrálo o něco fotbalovější mužstvo. Martin Šašek, Martin Kunz
Petřiny 09 FC Koberce Trend ARG
Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Martin Huml, Oldřich Kopecký, Marek Maršál, Dalibor Mondek, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod vs Lukáš Pokorný – Martin Beneš, Pavel Chvojka, Viktor Doleček, Tomáš Fichtner, Tomáš Kamler, Václav Kuba, Tomáš Vyhnal
50. Tomáš Fichtner
16. 4. 13 19:30 HANSP Bandidoz Petřiny 09 FC 3. 4:8 (1:3)
I když v prvním poločase padly 2 ŽK, hrálo se velice férově. Naopak se přiostřilo po změně stran, kdy Bandidoz mohutně dotahovali náskok Petřin, které si mohly oddechnout po 2 slepených gólech ve 47. a 49. minutě, kdy odskočily na tříbrankový rozdíl. Konečná prohra o 4 góly je pro domácí až příliš krutá. Procházka M., Rajniš J.
Bandidoz Petřiny 09 FC
Michal Šedivý – Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Tomáš Vachek, František Vógl, Tomáš Zelenka vs Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Martin Huml, Oldřich Kopecký, Marek Maršál, Dalibor Mondek, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod