8. Chroustova lokomotiva 11 4 2 5 32:39 10

Čt 25.4.13 18:15 HOSTI Zachovalí Mamba club V   (VL3C)
Čt 25.4.13 19:30 HOSTI Lucián FC A Betl K.F.K. B   (HL3C)
St 15.5.13 18:15 HOSTI Bába FC Demoliční četa   (HL5D)
St 15.5.13 19:30 HOSTI Bedna 98 FC Queens Park Club   (HL2B)
St 29.5.13 18:15 HOSTI Perpetis Maisner gang   (HL8D)
St 29.5.13 19:30 HOSTI Dřevorubci Modřany S Ortopedie   (SVL1A)

14. 6. 13 19:00 ZABEH Gladiators Beroun Sparta Pivaři AC 11. 5:3 (4:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou jasně lepších domácích. Matěj Soucha, Jiří Bouše
Gladiators Beroun Sparta Pivaři AC
David Tregler – Milan Březina, Adam Kuchař, Samuel Kuchař, Otmar Ondra, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, Vojtěch Sládek, Michal Vlček vs Michal NavrátilZdeněk Klein, Lukáš Klinka, Daniel Kučera, Michal Novák, Josef Pelikán, Milan Škvor, Zbyněk Škvor, Jaroslav Stehlík, Jakub Tylle
3., 7. Michal Vlček
15. Stanislav Pospíšil
21. Vojtěch Sládek
55. Adam Kuchař
8. Jaroslav Stehlík
45., 53. Michal Novák
31. 5. 13 18:15 HOSTI Sparta Pivaři AC President FC 10. 1:1 (0:0)
Pěkné utkání ,v němž fotbalovější President doplatil na slabší docházku. Michal Petržilka, Oldřich Kopecký
Sparta Pivaři AC President FC
Michal Navrátil – Lukáš Horár, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Petr Lochman, Josef Pelikán, Milan Škvor, Zbyněk Škvor, Jaroslav Stehlík vs Martin Kolankiewicz ml. – Vojtěch Ebr, Martin Holeček, Martin Kolankiewicz st., Jan Mudraninec, Kirill Prilepskiy, Tomáš Ptáček
41. Lukáš Horár 29 Michal Navrátil
47 Petr Lochman
34. Martin Kolankiewicz ml.
24. 5. 13 18:15 HOSTI FC 1869 Sparta Pivaři AC 9. 4:2 (2:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosty zradila koncovka. Petr Hradecký, Tomáš Michalík
FC 1869 Sparta Pivaři AC
Jan Krátký – Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Petr Pavlíček, Josef Šafařík vs Michal Navrátil – Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Daniel Kučera, Petr Lochman, Josef Pelikán, Milan Škvor, Zbyněk Škvor, Jaroslav Stehlík, Jakub Tylle
4. Adam Levák
5. Lukáš Novák
37. Josef Šafařík
50. Alexandr Jakobe
1. Petr Lochman
18. Zbyněk Škvor
17. 5. 13 18:15 HOSTI Sparta Pivaři AC Pradox 1.FC 8. 3:4 (1:1)
Po vyrovnané první půli zaslouženě zvítězili hosté zásluhou hattricku Solicha. David Mička, Pavel Šplíchal
Sparta Pivaři AC Pradox 1.FC
Michal NavrátilZdeněk Klein, Lukáš Klinka, Daniel Kučera, Petr Lochman, Josef Pelikán, Milan Škvor, Jaroslav Stehlík, Jakub Tylle vs Josef Klail – Ondřej Hatina, Marek Hettner, Jan Kaňok, Michal Roháč, Daniel Růžička, Roman Sahula, Josef Solich
11., 31. Lukáš Klinka
59. Jaroslav Stehlík
24., 39., 44. Josef Solich
34. Daniel Růžička
10. 5. 13 19:15 ZAK Efficenza AC Sparta Pivaři AC 7. 10:1 (1:0)
V utkání byli jednoznačně lepší domácí. V první půli tomu výsledek neodpovídal, ale ve druhé půli se domácí rozjeli a nedali hostům nejmenší šanci. Michal Kriml, Jakub Červenka
Efficenza AC Sparta Pivaři AC
Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, Břetislav Klápště, Michal Lipovský, Petr Louda, Jiří Tlamsa, Jan Zralý vs Michal Navrátil – Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Petr Lochman, Josef Pelikán, Milan Škvor, Jaroslav Stehlík, Jakub Tylle
58. Josef Pelikán
3. 5. 13 18:15 HOSTI Sparta Pivaři AC Power Rangers 6. 0:3 (0:3)
Díky nekoncentrovanosti brankáře mužstvo Sparty toto utkání zaslouženě prohrálo.
Sparta Pivaři AC Power Rangers
Martin Sloup – Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Daniel Kučera, Petr Lochman, Michal Navrátil, Josef Pelikán, Milan Škvor, Zbyněk Škvor, Jaroslav Stehlík, Jakub Tylle vs Petr Hýsek – Jakub Adamčík, David Anděl, David Buš, Jan Hanzálek, Jan Nádvorník, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Šimon Pavlík, Adam Pyszny, Tomáš Uhlík
55 Milan Škvor
55 Josef Pelikán
55 Jakub Tylle
3. Jan Nádvorník
8. Tomáš Ottomanský
20. Adam Pyszny
26. 4. 13 18:15 HOSTI Dukla Praha FK Sparta Pivaři AC 5. 0:2 (0:0)
Dlouho vyrovnané utkání dvou dobrých obran, které hosté v závěru zlomili na svou stranu. Michal Vávra, Václav Král
Dukla Praha FK Sparta Pivaři AC
Mojaš Perovič – Luboš Martinák, Martin Michálek, Jiří Němec, Tomáš Obermajer, Tomáš Plavec, Michal Staněk vs Martin Sloup – Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Daniel Kučera, Michal Navrátil, Michal Novák, Josef Pelikán, Milan Škvor, Jaroslav Stehlík, Jakub Tylle
51. Milan Škvor
56. Daniel Kučera
19. 4. 13 18:15 HOSTI Sparta Pivaři AC xPěstební dělnice 4. 3:0 (2:0)
Pivaři byli lepším týmem a po zásluze vyhráli. Voldán
Sparta Pivaři AC xPěstební dělnice
Martin Sloup – Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Michal Novák, Josef Pelikán, Milan Škvor, Zbyněk Škvor, Jakub Tylle vs Matěj Šiška – Alan Balha, Tomáš Bruštík, Jan Crha, Vojtěch Fučík, Tomáš Najman
8. Michal Novák
12. Josef Pelikán
57. Jakub Tylle
12. 4. 13 18:15 HOSTI Beach attack 90210 Sparta Pivaři AC 3. 4:4 (2:1)
Hrál se velmi vyrovnaný zápas, domácí zachránili alespoň bod v předposlední minutě. Karel Sedláček