12. JUDr. Brouk Pytlík 11 0 1 10 15:49 1

Čt 30.5.13 18:00 SCBEC Dromedarians Praha XXX   (HL6F)
Čt 30.5.13 19:15 SCBEC Sedm Zbabělých VET Rumové pralinky VET   (VL4D)
Čt 30.5.13 20:30 SCBEC Xamax AC SUP Super Naděje A   (SVL2A)
Pá 31.5.13 18:15 zzNOVOB Real Prd Gumídci Méďové FC   (HL4D)
Pá 31.5.13 19:30 zzNOVOB Scarface AC Borussia Dortšpunt B   (HL3B)
Pá 31.5.13 20:45 zzNOVOB FC 1869 Gladiators Beroun   (HL6G)

18. 6. 13 20:15 BECH Real Sharks Penco FC 11. 5:5 (0:1)
Utkání proběhlo v přátelském duchu. Hosté v posledních minutách přestali hrát a domácí stihli vyrovnat. Zdeněk Adamec, František Srb
Real Sharks Penco FC
Jakub Slováček – Jiří Křemen, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Denis Wanča vs Jiří Fiala – Vladyslav Bobko, Martin Dankanin, Tomáš Hertl, Pavel Horelica, Jiří Sedláček, Michal Voith
34., 59. Martin Dankanin
4. 6. 13 19:30 zzNOVOB Namo FC Real Sharks 10. 2:3 (1:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Namo FC Real Sharks
Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Čeněk Dvořák, Michael Jakubův, Petr Jiras, Miroslav Krpata, Jan Lehovec, Jiří Nemeš, Tomáš Zalabák vs Jiří Šebesta – Jiří Křemen, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča
22. Jiří Nemeš
53. Jan Lehovec
33. Denis Wanča
35. Martin Novotný
55. Jakub Slováček
28. 5. 13 20:45 MIKU2 Real Sharks JUDr. Brouk Pytlík 9. 5:0 (1:0)
Hosté neproměnili mnoho šancí a proto prohráli. Čapla
Real Sharks JUDr. Brouk Pytlík
Jiří Šebesta – Jiří Křemen, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča vs Vladimír Oliberius – Lukáš Aron, Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Petr Laštůvka, Pavel Mindžak, Nikola Sklenář, Petr Valášek
30. Denis Wanča
35. Martin Němeček
45., 59. Jakub Slováček
60. Martin Novotný
21. 5. 13 18:15 HOSTI D.G.Team Real Sharks 8. 6:0 (4:0)
Domácí se díky dvěma trefám do šibenice dostali do vedení, které do poločasu pojistili. Domácí soupeře kombinačně převyšovali a zaslouženě zvítězili. Čapla, Klípa
D.G.Team Real Sharks
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, Jiří Bradka, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Jaroslav Kapek, Stanislav Šeba, Aleš Strážnický vs Jakub Slováček – Jiří Křemen, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Denis Wanča
14., 23., 56. Jiří Bradka
15. Aleš Strážnický
22., 60. Michal Kafuněk
7. 5. 13 19:30 MIKU3 Real Sharks Ansámbl 7. 3:0 (2:0)
Bez komentáře. Tomáš Hradecký, Karel Suchan
Real Sharks Ansámbl
Jakub Slováček – Jiří Křemen, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Denis Wanča vs Jiří Bačkora – Jan Houslík, David Juřík, Filip Novák, František Podzimek, Ivo Šlesinger, Jeremie Touret, Matěj Vochala
13. OG
21. Martin Novotný
57. Denis Wanča
30. 4. 13 19:15 zzDOLME Tajfun AC Real Sharks 6. 3:1 (1:0)
Ačkoliv výsledek připomíná vyrovnanou bitvu, realita byla úplně jiná. Fotbalisté Tajfunu měli míč na kopačkách po většinu hrací doby a také si vytvořili několik slibných gólových šancí, jenže koncovka vázla. Nakonec Tajfunu výrazně pomohl jeden z obránců Real Sharks, jenž nešikovně kopl do míče tak, že balón chytl opačnou rotaci a skončil za zády vlastního brankáře.
Tajfun AC Real Sharks
Pavel Novotný – Petr Dvořák, Libor Gvoždík, David Hartmann, Pavel Menhard, Kamil Ochmann vs Jiří Šebesta – Jiří Křemen, Lukáš Matoušek, Michal Mrovčák, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča
18., 59. Petr Dvořák
46. OG
48. Martin Němeček
23. 4. 13 18:00 zzDOLME Real Sharks Nottoric Forest 5. 1:2 (0:0)
Pěkné utkání, které vyhrál Nottoric zaslouženě.
Real Sharks Nottoric Forest
Jiří Šebesta – Jiří Křemen, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček vs Vladimír Hnát – Tomáš Jelínek ml., Michal Polák, Josef Slánský, Petr Svoboda, Jan Verner, Vladimír Verner
58. Lukáš Matoušek 48. Vladimír Verner
51. Michal Polák
16. 4. 13 19:45 HRAB3 Shooters Morava FC Real Sharks 4. 1:5 (0:3)
Asi zasloužené vítězství Sharks. Těm hodně pomohla závěrečná minuta v 1.poločase, kdy vstřelili 2 branky. Soupeř se snažil, ale hosté byli lepší. Zápas měl velmi dobrou úroveň. Tomáš Mládek, Martin Svárovský
Shooters Morava FC Real Sharks
Pavel Kubiš – Jaroslav Chmelař, Antonín Hráček, Miroslav Husařík, Daniel Mašát, Miroslav Mrákota, Richard Netopil, Antonín Novák, Roman Skála, Pavel Střelecký, Tomáš Tetur, Lukáš Uher, Lukáš Valeš vs Jiří Šebesta – Jiří Křemen, Michal Mrovčák, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča
38. Richard Netopil 9. Michal Mrovčák
30. Jiří Křemen
36. Ondřej Novotný
43. Jakub Slováček
9. 4. 13 19:45 HRAB2 Real Sharks Rudý teror 3. 3:2 (2:1)
Pohledné utkání hrané v přátelském duchu se zaslouženou výhrou domácích. Daniel Morávek