Po 25.3.13 18:30 HRAB1 Limita Tlakové galoše   (HL4A)
Po 25.3.13 19:45 HRAB1 Gambrinus VH PFC Kodymka B   (HL7A)
Po 20.5.13 18:45 TEMPO Vysmátí zajíci A Suchá dáseň AC   (HL7B)
Po 20.5.13 20:00 TEMPO V.S.P.S.V.S. Speciál Bráník B   (HL8A)
Pá 7.6.13 19:30 BECH Sklenářka FC Restaurace U Pecků B   (HL4D)
Pá 7.6.13 20:45 BECH Klub odložených mužů Lužinýýý Boys   (HL7G)

26. 6. 13 18:00 STER2 Killing power FC Arctica Islandica 11. 4:1 (1:1)
První poločas vyrovnané utkání. Ve druhé půlidomácí přidali na tempu a přesnosti a zaslouženě vyhráli 4:1. Tomáš Caizl, Eduard Topor
Killing power FC Arctica Islandica
Petr Jančík – Jiří Černý, Radek Fiala, Jan Hrdina, Milan Hromas, Miroslav Mikula, Petr Mlateček, Petr Tomáš vs Ondřej Němeček – Tomáš Chvátal, Milan Humeník, Michal Papík, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád
21., 60. Milan Hromas
33. Petr Tomáš
56. Petr Mlateček
7. Marek Přeučil
12. 6. 13 18:15 HANSP Arctica Islandica Tsunami 99 10. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Petr Lenner, Erik Štěpnička
Arctica Islandica Tsunami 99
Michal Papík – Tomáš Chvátal, Michal Přeučil, Marek Semerád, Roman Smida, Jindřich Smrčina vs
5. 6. 13 18:15 HANSP Juventus Pivus Arctica Islandica 9. 2:9 (1:3)
Pohledné utkání, ve kterém hosté využili svou herní převahu a zaslouženě vyhráli. Daniel Přibáň, Jakub Šindler
Juventus Pivus Arctica Islandica
Václav Froněk – Patrik Babický, Miroslav Křesina, Petr Maceček, Marek Navrátil, Richard Papež, Dominik Sahula, Ladislav Šrám, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun vs Michal Papík – Jan Houška, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Roman Smida, Jindřich Smrčina
54. Roman Smida
29. 5. 13 18:15 HANSP Arctica Islandica Bobika FC 8. 3:1 (2:0)
Průměrné utkání, kde hosté byli fotbalovějším týmem, ale domácí dávali branky a vyhráli. Jan Pavlík, Jakub Švec
Arctica Islandica Bobika FC
Ondřej Němeček – Tomáš Chvátal, Jan Houška, Milan Humeník, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád vs Patrik Janda – Petr Chytil, Matěj Grödl, Petr Jakeš, Jan Janoušek, Josef Jedlička, Christian Müller, David Plevka, Jan Stach
16. Marek Semerád
20. Jan Houška
41. Milan Humeník
48. Petr Chytil
15. 5. 13 18:15 HANSP Blok D Arctica Islandica 7. 5:2 (2:0)
Hosté v druhém poločase neproměnili několik vyložených šancí a v závěru za to byli potrestáni. Pavel Zemánek, Michal Radotínský
Blok D Arctica Islandica
Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, David Sopouch, Nikos Timiopulos, Jakub Trnka vs Marek Přeučil – Tomáš Chvátal, Jan Houška, Michal Papík, Michal Přeučil, Marek Semerád, Roman Smida
52. Marek Semerád
8. 5. 13 18:15 HANSP Arctica Islandica Blesk VK A 6. 4:4 (2:2)
Celkem pohledné utkání plné šancí na obou stranách. Ovšem značně fotbalovější hosté se nedokázali prosazovat v koncovce. Kamil Molnár
Arctica Islandica Blesk VK A
Ondřej Němeček – Tomáš Chvátal, Milan Humeník, Michal Papík, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Roman Smida, Pavel Vlasák vs Martin Gallie – Michal Dvořák, Šimon Fox, Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský
55. Jan Ludmila
1. 5. 13 18:15 HANSP Badíci Arctica Islandica 5. 0:0 (0:0)
Průměrné utkání skončilo spravedlivou remízou. Plucar, Mlynařík
Badíci Arctica Islandica
Martin Bašta – Daniel Knespl, Martin König, Vojtěch Plecitý, Tomáš Růžička, Michal Slavík, Roman Tumpach, Lukáš Veselý, Filip Vorlíček, Matěj Vorlíček vs Ondřej Němeček – Tomáš Chvátal, Jan Houška, Milan Humeník, Michal Papík, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Roman Smida, Pavel Vlasák
24. 4. 13 18:15 HANSP Arctica Islandica Athletico KMF 4. 7:2 (2:2)
V první půli vyrovnaný zápas, hosté se dokonce ujali vedení. Ve druhé půli domácí zabrali a byli běhavější, proto zaslouženě vyhráli.
Arctica Islandica Athletico KMF
Ondřej Němeček – Tomáš Chvátal, Michal Papík, Michal Přeučil, Marek Semerád, Roman Smida, Jindřich Smrčina vs Tomáš Sluka – Milan Fudali, Tomáš Rejlek, Michael Rutar, Jan Šíp, Ondřej Šíp, Petr Zlámal