22. 5. 13 19:30 MIKU3 Demínka B Playboy team AC 8. 2:3 (2:1)
Svižné a férově hraný zápas se šťastnějším koncem pro hosty. Voldán
Daniel Plachý – Marek Červák, Oskar Holoubek, Michal Kubánek, Jiří Richter, Jakub Říha, Krištof Šatný, Jan Zalabák vs Jiří Borovička – Matěj Čeljuska, Pavel Kakačka, Ondřej Kubásek, Dan Presler, David Presler, František Pytela, Rudolf Rubáš
6. Matěj Čeljuska
35. Rudolf Rubáš
45. František Pytela
15. 5. 13 20:45 MIKU4 OrangeBoom Demínka B 7. 2:1 (0:1)
Oběma týmům nelze upřít snahu, obětavost a nasazení,více štěstí ale nakonec stálo na straně domácích, kteří 3 minuty před koncem zaznamenali vítězný gól. Stanislav Barák
OrangeBoom Demínka B
Ondřej Dušek – Martin Baniunynský, Stanislav Hejl, Daniel Nouzák, Martin Ondruš, Marek Preininger, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel vs Martin Fritzl – Marek Červák, Oskar Holoubek, Michal Kubánek, Daniel Plachý, Jiří Richter, Jakub Říha, Martin Ryšánek, Krištof Šatný, Jan Zalabák
32. Daniel Nouzák
57. Martin Ondruš
25. Jiří Richter
8. 5. 13 19:30 MIKU2 Demínka B Lipnice 6. 6:4 (2:2)
Moc pěkný fotbal obou týmů, Lipnice šla zaslouženě do vedení, jenže Demínka ke konci poločasu vyrovnala stav. 2.poločas to byla taková gólová přetahovaná, kterou nakonec Demínka vyhrála, ačkoliv Lipnice rozhodně nebyla slabším soupeřem. Husák, Nechavý
Demínka B Lipnice
Martin Ryšánek – Marek Červák, Oskar Holoubek, Michal Kubánek, Daniel Plachý, Jiří Richter, Jakub Říha, Krištof Šatný, Jan Zalabák vs Erik Černohorský – Jan Dolejš, Ladislav Horký, Richard Kubát, Hynek Kunstmüller, Lukáš Pejchal, Jan Šimoníček, Didier Verchiére
48. Lukáš Pejchal
1. 5. 13 19:30 MIKU3 Green shock FC Demínka B 5. 3:1 (3:0)
Početnější domácí rozhodli produktivitou v první půli. Po přestávce se soustředili na obranu a brejky,což jim stačilo. Hosté mohou litovat první půle. Petr Casanova, Tomáš Mleziva
Green shock FC Demínka B
Radek Kohák – Petr Čuda, Petr Mikolajek, Jiří Stejskal, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček vs Daniel Plachý – Marek Červák, Oskar Holoubek, Michal Kubánek, Jiří Richter, Jakub Říha, Martin Ryšánek, Jan Zalabák
3., 13. Václav Vaněček
28. Jiří Stejskal
48. Jakub Říha
24. 4. 13 19:30 MIKU2 Demínka B Dynamo R.U.M. B 4. 3:5 (1:3)
Na 8.ligu velmi rychlé a technické utkání obou soupeřů. Zvítězilo přece jenom lepší Dynamo. Jindřich Vich, Jiří Vácha
Demínka B Dynamo R.U.M. B
Krištof Šatný – Marek Červák, Michal Kubánek, Jiří Richter, Jakub Říha, Martin Ryšánek, Jan Zalabák vs Jiří Rus – Róbert Balko, Jan Cairola, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Pavel Malina, David Pracner, Robert Šupák
4. Jiří Richter
54. Martin Ryšánek
56. Jakub Říha
3., 8., 20. Robert Šupák
46., 58. David Pracner
10. 4. 13 19:30 MIKU2 Demínka B TJ Bohemia Chips 1980 3. 7:4 (3:2)
Po celé utkání působili hráči Demínky fotbalovějším dojmem. Zasloužené vítězství. Lukáš Mergl, Tomáš Bělohorec
Demínka B TJ Bohemia Chips 1980
Daniel Plachý – Marek Červák, Oskar Holoubek, Michal Kubánek, Jiří Richter, Jakub Říha, Martin Ryšánek, Krištof Šatný vs Kamil Srb ml. – Adam Bielawski, Jakub Bielawski, Martin Jenšík, Stanislav Novák, Jakub Sobotka, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Jan Tícha