Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 27.11.13 | 19:30 | P3 | Kehar Club FC Strašnická šlechta | 11. | 1:2 |
St 13.11.13 | 19:15 | ZAK | GFC Regent A Kehar Club FC | 10. | 7:1 |
Čt 7.11.13 | 19:30 | MIKU3 | Kehar Club FC J.R.Club A | 9. | 3:4 |
St 23.10.13 | 18:15 | zzNOVOB | Kehar Club FC Betl K.F.K. B | 7. | 2:8 |
St 16.10.13 | 20:45 | MIKU1 | Borussia Dortšpunt B Kehar Club FC | 6. | 4:2 |
Čt 10.10.13 | 19:30 | HOSTI | Kehar Club FC Sean team A | 5. | 0:4 |
Út 1.10.13 | 17:30 | HRAB3 | Ramutant CF Kehar Club FC | 4. | 1:5 |
St 25.9.13 | 20:45 | zzNOVOB | Kříženeček Kehar Club FC | 8. | 3:1 |
Čt 19.9.13 | 18:15 | DEKAN | Kehar Club FC Pozdní sběr II | 3. | 5:8 |
St 11.9.13 | 19:30 | MIKU2 | Medvídkova tlapička Kehar Club FC | 2. | 5:1 |
Čt 5.9.13 | 20:30 | ZAK | Kehar Club FC Fugas CF A | 1. | 0:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Medvídkova tlapička | 11 | 7 | 3 | 1 | 50:21 | 17 |
2. | GFC Regent A | 11 | 8 | 1 | 2 | 42:24 | 17 |
3. | Betl K.F.K. B | 11 | 6 | 2 | 3 | 44:26 | 14 |
4. | Sean team A | 11 | 6 | 1 | 4 | 25:18 | 13 |
5. | Pozdní sběr II | 11 | 6 | 1 | 4 | 37:33 | 13 |
6. | Strašnická šlechta | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:31 | 11 |
7. | Ramutant CF | 11 | 4 | 3 | 4 | 30:30 | 11 |
8. | Kříženeček | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:42 | 11 |
9. | Borussia Dortšpunt B | 11 | 4 | 2 | 5 | 19:31 | 10 |
10. | Fugas CF A | 11 | 3 | 3 | 5 | 25:34 | 9 |
11. | J.R.Club A | 11 | 2 | 0 | 9 | 19:42 | 4 |
12. | Kehar Club FC | 11 | 1 | 0 | 10 | 21:48 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 11.10.13 | 18:15 | PRKOP | MoKo 2.FC Delfínci (HL8K) |
Pá 11.10.13 | 19:30 | PRKOP | President FC Ontosport (HL6G) |
Čt 14.11.13 | 19:00 | P3 | Kotlářka CAHA UVL Estudiantes UVL (UVL1A) |
Čt 14.11.13 | 20:15 | P3 | Cinda Fernet UVL Lomíci UVL (UVL1A) |
Út 19.11.13 | 18:15 | MIKU4 | Čechie 12° SUP Nejistá sezóna SUP (SVL2A) |
Út 19.11.13 | 19:30 | MIKU4 | JUDr. Brouk Pytlík Pragoflora TJ (HL7C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beneš Jiří | 9 | 2 |
Brumovský Michal | 2 | 0 |
Dražan Martin | 4 | 1 |
Hanzl Petr | 8 | 0 |
Kaminski Petr | 9 | 3 |
Mráz Michael | 5 | 1 |
Pergler Petr | 8 | 0 |
Rákosník Jan | 2 | 3 |
Rákosník Josef | 6 | 3 |
Sekerka Ivo | 2 | 1 |
Sekerka Jan | 9 | 5 |
Sekerka Martin | 11 | 2 |
Šmíd Daniel | 5 | 0 |
Třmínek Pavel | 10 | 0 |