St 2.10.13 18:15 zzNOVOB Oratoř Kobylisy STS Chvojkovice - Brod   (HL5B)
St 2.10.13 19:30 zzNOVOB Killing power FC NBND FC   (HL6D)
St 2.10.13 20:45 zzNOVOB Betl K.F.K. B Kříženeček   (HL4C)
Út 19.11.13 18:15 ARIT DTS Praha Kolíci   (HL8F)
Út 19.11.13 19:30 ARIT Bublifuck VET Trenhos VET   (VL4B)
Út 19.11.13 20:45 ARIT D.G.Team Petřiny 09 FC   (HL5C)

29. 11. 13 20:45 P2 Delfínci Černý koně TMK 11. 0:6 (3:5)
Hosté byli v prvním poločase lepší, ale po pauze Delfínci totálně opanovali hru. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Černých koní pro start hráče v trestu v týmu Delfínci. Jiří Rohlík, Zdeněk Maršík
Delfínci Černý koně TMK
Tomáš Wohlmuth – Petr Bakalár, Jaroslav Calta, Jiří Dočekal, Marek Frýdl, Josef Fujdiar, Ondřej Joch, Nazar Koska, Martin Králíček, Martin Lukavský, Jan Maroušek, Jiří Moravec, Ladislav Moravec vs Jakub Šimovček – Tomáš Chroust, Tomáš Hanzlík, Václav Kovanda, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl, Václav Vízelka
24., 29. Tomáš Hanzlík
22. 11. 13 19:15 SCBEC Co je? Delfínci 10. 7:2 (4:1)
Hosté byli v tomto zápasem favorité, ale soupeř jej zaskočil.
Co je? Delfínci
Jaroslav Kašpárek – Pavel Hornsteiner, Tomáš Horský, Jaromír John, Michal Klesa, Jiří Klůna, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Petr Vorm vs Ondřej Joch – Marek Frýdl, Josef Fujdiar, Martin Králíček, Jan Maroušek, Ladislav Moravec, Tomáš Wohlmuth
1. Ondřej Joch
8. 11. 13 17:00 BECH Delfínci Blesk VK A 9. 6:0 (4:0)
V závěru první půle se přehnala modrá gólová smršť a domácí přidali ještě rychlé dvě branky na začátku druhé půle. Poté se už zápas jen dohrával, hosté se nedokázali vůbec prosadit a domácí tak slaví zaslouženou výhru. Hošek,Rataj
Delfínci Blesk VK A
Ondřej Joch – Petr Bakalár, Jaroslav Calta, Marek Frýdl, Josef Fujdiar, Nazar Koska, Martin Lukavský, Jiří Moravec, Ladislav Moravec vs Martin Gallie – Michal Dvořák, Šimon Fox, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Matyáš Trankovský
24., 25., 28. Martin Lukavský
30. Jiří Moravec
35. Marek Frýdl
37. Josef Fujdiar
1. 11. 13 19:30 PRKOP Berlusconi SV Delfínci 8. 0:1 (0:0)
Delfínci měli více ze hry a zvláště ve 2.poločase se hrnuli stále vpřed. V závěru utkání se jim konečně podařilo vstřelit branku a zaslouženě vyhráli. Smetana,Hošek
Berlusconi SV Delfínci
Jiří Hoskovec – Vojtěch Gavriněv, Karel Kudrna, David Lojkásek, Marek Pavlíček, Ioannis Svynos, Prokop Vodrážka vs Ondřej Joch – Petr Bakalár, Jiří Dočekal, Marek Frýdl, Josef Fujdiar, Nazar Koska, Martin Králíček, Martin Lukavský, Jiří Moravec
57. Martin Lukavský
18. 10. 13 19:30 HOSTI Delfínci Akvaristika TJ 7. 4:3 (1:0)
Pěkné, vyrovnané utkání v němž těsně zvítězili domácí, kteří měli větší štěstí v zakončení.
Delfínci Akvaristika TJ
Ondřej Joch – Jaroslav Calta, Marek Frýdl, Josef Fujdiar, Nazar Koska, Martin Králíček, Martin Lukavský, Jan Maroušek, Jiří Moravec, Ladislav Moravec vs Martin Mack – Jaroslav Paveza, Michal Paveza, Václav Paveza, Jan Stahl, Martin Vojtěch, Václav Zadina
8., 38. Marek Frýdl
58. Jan Maroušek
58. Josef Fujdiar
56 Jiří Moravec 39. Michal Paveza
56., 58. Václav Paveza
11. 10. 13 18:15 PRKOP MoKo 2.FC Delfínci 6. 2:7 (0:3)
Jednoznačné vítězství lepšího celku. Kučera, Napoleová
MoKo 2.FC Delfínci
Václav Beneš – Jindřich Dotzauer, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Aleš Josefus, Ivo Josefus, Pavel Pátecký, Libor Pešek, Tomáš Stejskal, Pavel Švarc vs Ondřej Joch – Petr Bakalár, Jaroslav Calta, Jiří Dočekal, Marek Frýdl, Nazar Koska, Martin Lukavský, Jan Maroušek, Jiří Moravec, Ladislav Moravec