Pá 11.10.13 17:00 DEKAN Eukaryota 2.LKW Dukla Praha FK   (HL6G)
Pá 11.10.13 18:15 DEKAN Traktor humus VET B Keckafogo KK VET   (VL3B)
Po 14.10.13 18:00 zzSTRE Arabská Chroustova lokomotiva   (HL6A)
Po 14.10.13 19:15 zzSTRE Bandidoz R.I.P. B   (HL6A)
Po 18.11.13 18:15 ARIT Traktor Humus SUP A Flamengo FC SUP   (SVL3A)
Po 18.11.13 19:30 ARIT Javorák plus Supráci Šumavan-Balkán   (SVL1A)

29. 11. 13 19:30 HANSP PAPE Dejvice 1.FP Praha 11. 6:4 (2:3)
Zápas byl vyrovnaný, rozhodlo větší štěstí na straně domácích. Štěpán Chlouba, Pavel Jirkovský
PAPE Dejvice 1.FP Praha
Robert Martišek – Martin Bělčický, Daniel Beránek, Filip Čekal, Petr Hartman, Lukáš Holas, Ivan Štochl, Tomáš Vostrovský vs Ivan Bareš – Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Ondřej Kuděj, Filip Novotný, Michal Petr, Tomáš Petr
46. Tomáš Petr
15. 11. 13 19:30 BECH Sklenářka FC PAPE Dejvice 10. 6:3 (2:1)
Otevřený hezký fotbal, domácí jasně lepší.
Sklenářka FC PAPE Dejvice
Josef Říha – Lukáš Filip, Marek Hála, Pavel Homola, Petr Janoušek, Miroslav Šimon, Stanislav Škvor, Jan Souček, Martin Včelák, Tomáš Včelák vs Robert Martišek – Daniel Beránek, Lukáš Holas, Patrik Šašek, Karel Slivenecký, Jaroslav Vališ, Tomáš Vostrovský
5. Petr Janoušek
27., 45., 47., 49., 55. Stanislav Škvor
12. Tomáš Vostrovský
31. Patrik Šašek
33. Karel Slivenecký
8. 11. 13 19:30 HANSP PAPE Dejvice Stará garda 9. 3:5 (1:3)
Hosté byli od úvodu nebezpečnější a dostali se do poločasu do dvoubrankového vedení. Ve druhé půli se hrál vyrovnaný zápas, domácím se podařilo srovnat, avšak v 58 minutě hosté rozhodli o svém vítězství.
PAPE Dejvice Stará garda
Robert Martišek – Daniel Beránek, Petr Hartman, Lukáš Holas, Jan Klár, Patrik Šašek, Ivan Štochl, Tomáš Vostrovský vs Daniel Trojan – Radek Bidelnica, Tomáš Burger, Michal Havel, Pavel Horáček, Tomáš Manhart, Daniel Smrčka
14., 33. Lukáš Holas
48. Jan Klár
2., 58. Daniel Smrčka
8., 16. Radek Bidelnica
60. Tomáš Burger
1. 11. 13 19:30 HANSP Torpedo Ohrobec SKA PAPE Dejvice 8. 7:7 (2:3)
Dobré utkání s hodně šancemi na obou stranách, které skončilo zaslouženou remízou. Václav Hlavatý, Václav Hnízdil
Torpedo Ohrobec SKA PAPE Dejvice
Ladislav Nezbeda – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, David Cicala, Martin Kováč, Ondřej Kozák, Marek Opočenský, Filip Šmied, Michal Suchánek vs Robert Martišek – Martin Bělčický, Daniel Beránek, Filip Čekal, Petr Hartman, Lukáš Holas, Jan Klár, David Polák, Patrik Šašek, Ivan Štochl, Tomáš Vostrovský
48. OG
25. 10. 13 19:30 HANSP Těžká demence PAPE Dejvice 7. 4:1 (0:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou produktivnějších domácích kteří otočili výsledek. Tomáš Pernis, Martin Kopečný
Těžká demence PAPE Dejvice
Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Matěj Kracík, Ondřej Vokurka vs Robert Martišek – Michal Bára, Martin Bělčický, Lukáš Holas, Karel Slivenecký, Ivan Štochl, Jaroslav Vališ, Tomáš Vostrovský
35. Jan Bárta
50. Tomáš Bystřický
56., 60. Pavel Korček
15. Michal Bára
18. 10. 13 19:30 HANSP PAPE Dejvice Libčice FC 6. 4:9 (1:3)
Velice pohledné utkání se zaslouženou výhrou jasně lepších hostů. Husák
PAPE Dejvice Libčice FC
Robert Martišek – Martin Bělčický, Daniel Beránek, Petr Hartman, Lukáš Holas, Okba Kerbane, Ivan Štochl, Tomáš Vostrovský vs František Ureš – Ondřej Hrdina, Jan Ludvík, Lukáš Paluka, Jan Pařízek, Daniel Přibáň, Jakub Šindler, Martin Tenkl, Tomáš Tenkl, Roman Vorel
56. Jan Ludvík
4. 10. 13 19:30 HANSP Homogen 1.FC B PAPE Dejvice 5. 1:9 (0:4)
Jednoznačné utkání pro hosty.
Homogen 1.FC B PAPE Dejvice
Oldřich Hykeš – Radek Hlušička, Marek Jícha, Karel Poborský, Jiří Ryšavý, Martin Skopka, Pavel Štěpánek vs Robert Martišek – Michal Bára, Daniel Beránek, Filip Čekal, Petr Hartman, Ivan Štochl, Jakub Tržický, Jaroslav Vališ
48. Martin Skopka 7. Michal Bára
10., 15. Filip Čekal
30., 32., 41., 58. Petr Hartman
39. Jaroslav Vališ
27. 9. 13 19:30 HANSP PAPE Dejvice Hodkovičky United FC 4. 4:2 (3:2)
Krásné fotbalové představení od obou týmů. Hrálo se důrazně ve vysokém tempu, ale i férově, opravdu radost pískat. Výsledek odpovídá průběhu zápasu.
PAPE Dejvice Hodkovičky United FC
Robert Martišek – Michal Bára, Daniel Beránek, Petr Hartman, Ivan Štochl, Jakub Tržický, Jaroslav Vališ, Tomáš Vostrovský vs Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Štěpán Materna, Marek Mysliveček, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
2., 18. Petr Hartman
23. Michal Bára
34. Daniel Beránek
25., 30. Dominik Pechar
20. 9. 13 18:00 ZAK Hell´s boys PAPE Dejvice 3. 0:2 (0:0)
Ve vyrovnaném utkání rozhodla o vítězi lepší koncovka Dejvic. Zdeňka Kabeláčová, Petr Hylan
Hell´s boys PAPE Dejvice
David Tonka – Zdeněk Heller, Jan Hruška, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička vs Robert Martišek – Michal Bára, Daniel Beránek, Filip Čekal, Lukáš Holas, Karel Slivenecký, Ivan Štochl, Tomáš Vostrovský
34. Karel Slivenecký
50. Lukáš Holas
38. Karel Slivenecký
13. 9. 13 19:30 HANSP PAPE Dejvice Guatemalské ještěrky 2. 5:1 (0:1)
Pohledné rychlé utkání v duchu fair-play. Hosté se dostali do rychlého vedení pohotovou střelou a drželi ho celý první poločas. Po přestávce už zaúřadovala únava a PAPE několika kombinacemi až "do kuchyně" otočilo výsledek. Petr Učík, Michal Andrlík
PAPE Dejvice Guatemalské ještěrky
Robert Martišek – Daniel Beránek, Filip Čekal, Lukáš Holas, Ivan Štochl, Jakub Tržický, Tomáš Vostrovský vs Tomáš Šenk – Robert Češka, Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Michal Turza, Robin Vyhnálek
33. Ivan Štochl
35., 59. Lukáš Holas
40. Filip Čekal
42. Daniel Beránek
20 Tomáš Vostrovský 3. Petr Dvořák
6. 9. 13 19:30 HANSP Démoni PAPE Dejvice 1. 3:1 (0:0)
První poločas velmi podprůměrný, ve druhém se zlepšila hra ale také hlavně výkon Démonů, kteří si v poklidu dokráčeli pro dva body. Rosenberger