Po 2.9.13 18:15 MIKU1 G.I.C La Plate de Cünde Porter CF B   (HL2A)
Po 2.9.13 19:30 MIKU1 Dvorce SK MPI Útlum   (HL3A)
Po 2.9.13 20:45 MIKU1 1.FC Holešovice Pražská legie 2000   (HL5B)
Po 2.12.13 18:15 MIKU1 Literpool United Vysmátí zajíci A   (HL7A)
Po 2.12.13 19:30 MIKU1 Pražská legie 2000 Farkáň 92 1.FC   (HL5B)
Po 2.12.13 20:45 MIKU1 Rowdies HFC Trops 1.SK   (HL1A)

3. 12. 13 18:15 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Kapr tým SUP 11. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
Supráci Šumavan-Balkán Kapr tým SUP
Ladislav Linek – Tomáš Čížek, Leoš Jindra, Milan Kvajsar, Oldřich Smolík, Luboš Trýb, Milan Vondra vs
18. 11. 13 19:30 ARIT Javorák plus Supráci Šumavan-Balkán 10. 1:5 (1:1)
Šumavan šel do vedení, ale Javorák vyrovnal a do druhé půle se šlo za nerozhodnutého stavu. Vše rozhodli dva góly Šumavanu během minuty, na to už Javorák nedokázal odpovědět a v závěru ještě 2x inkasoval. Smetana, Hošek
Javorák plus Supráci Šumavan-Balkán
Jan Chadt – Ladislav Burian, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Miroslav Machů, Vladimír Procházka, Milan Trefný, Martin Vávra, Petr Vlasák, Michal Vokřínek vs Ladislav Linek – Tomáš Čížek, Leoš Jindra, Milan Kvajsar, Oldřich Smolík, Luboš Trýb, Milan Vondra
23. Michal Vokřínek 4. Milan Kvajsar
36., 37., 56. Tomáš Čížek
60. Oldřich Smolík
11. 11. 13 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Dřevorubci Modřany S 9. 6:4 (3:4)
Zápas byl velmi atraktivní z obou stran. Hosté byli první půli lepší a vedli, ve druhé půli však domácí zapnuli a utkání dokázali otočit na svou stranu.
Supráci Šumavan-Balkán Dřevorubci Modřany S
Ladislav Linek – Tomáš Čížek, Leoš Jindra, Pavel Karhan, Milan Kvajsar, Milan Vondra vs Ivan Moucha – Milan Cibík, Miloš Hála, Jindřich Müller, Otomar Sláma, Viktor Starec, Josef Vilčko
18., 37. Milan Kvajsar
23. Tomáš Čížek
26., 31., 44. Pavel Karhan
5. Otomar Sláma
6., 20. Milan Cibík
16. Josef Vilčko
4. 11. 13 17:00 ARIT Super Naděje A Supráci Šumavan-Balkán 8. 5:1 (2:0)
Jednoznačná výhra domácího týmu. Soupeř pouze korigoval v poslední vteřině. Petr Černík, Pavel Fiala
Super Naděje A Supráci Šumavan-Balkán
Vojtěch Engelmann – Milan Kodálík, Tomáš Kvapil, Ivan Pomykáček, Martin Routa, Petr Šafránek, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula vs František Seknička – Leoš Jindra, Pavel Karhan, Milan Kvajsar, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Luboš Trýb, Milan Vondra
8. Ivo Štric
20. Jan Syrovátka
38., 50., 55. Tomáš Kvapil
60. Pavel Karhan
21. 10. 13 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Sen ČM PG supervet 7. 5:2 (2:1)
Pohledný zápas bez větších faulů. Zasloužená výhra domácích. Vladimír Solař, Filip Kotchera
Supráci Šumavan-Balkán Sen ČM PG supervet
František Seknička – Leoš Jindra, Pavel Karhan, Milan Kvajsar, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Luboš Trýb, Milan Vondra vs Václav Kopecký – Vlastimil Datko, František Hamouz, Zdeněk Kolář, Milan Prekop, Jaroslav Pur, Zdeněk Ryvol, Miroslav Šusta, Miroslav Vachta
13., 45. Luboš Trýb
19., 35. Pavel Karhan
55. Milan Kvajsar
14. Miroslav Vachta
51. Milan Prekop
14. 10. 13 18:15 MIKU2 Tučňáci SUP A Supráci Šumavan-Balkán 6. 3:4 (0:4)
Tučňákům bohužel utekl celý první pol., což Šumavan dokázal využít a vstřelil 4 branky. Po přestávce se karta obrátila, ale už to k obratu nestačilo a Šumavan udržel svůj náskok. Pavel Fligl, Miroslav Václavík
Tučňáci SUP A Supráci Šumavan-Balkán
Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Roman Podhorský vs František Seknička – Jiří Bouše, Leoš Jindra, Pavel Karhan, Milan Kvajsar, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Luboš Trýb, Milan Vondra
32. Roman Podhorský
42. Roman Bäumel
51. Jiří Mach
5., 15., 26. Milan Kvajsar
23. Pavel Karhan
7. 10. 13 17:00 ARIT Radouč FC A Supráci Šumavan-Balkán 5. 1:3 (1:1)
Hosté byli silnější v držení míče a jejich akce byly nebezpečnější. Klail
Radouč FC A Supráci Šumavan-Balkán
Martin Vrzal – Serghei Davidenco, Marián Drahovský, Milan Fanta, Jaroslav Huňka, Pavel Karas, Vladimír Podskuba vs František Seknička – Leoš Jindra, Pavel Karhan, Milan Kvajsar, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Milan Vondra
15. Marián Drahovský 17. Milan Kvajsar
31. Oldřich Smolík
49. Ladislav Linek
3. 10. 13 19:30 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Pražačka seniors A 4. 2:2 (1:2)
O záchranu bojující hosté zaskočili favorita dvěma rychlými góly a pak se zakopali na vlastní polovině. Tyče a března jen zvonily, Šumavan měl místy výraznou převahu, ale vydoloval z toho jen jeden gól. Stejný obrázek nabídla i druhá půle, domácí ale dokázali alespoň vyrovnat. Miloš Adamec, Zdeněk Fiala
Supráci Šumavan-Balkán Pražačka seniors A
František Seknička – Tomáš Čížek, Leoš Jindra, Pavel Karhan, Milan Kvajsar, Ladislav Linek, Luboš Trýb, Milan Vondra vs Petr KubínMartin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Hrubý, Zdeněk Korch, Tomáš Kras, Pavel Staněk, Branislav Večerek
22. Milan Kvajsar
47. Luboš Trýb
5. Pavel Staněk
8. Tomáš Kras
17. 9. 13 18:15 MIKU4 Ortopedie Supráci Šumavan-Balkán 3. 6:0 k.
9. 9. 13 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Klokan Perón club SUP 2. 0:8 (0:3)
Velmi slušné utkání za stálé převahy mužstva Klokanu, které po zásluze zvítězilo. Daniel Hylas, Jan Navrátil
Supráci Šumavan-Balkán Klokan Perón club SUP
František Seknička – Tomáš Čížek, Pavel Karhan, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Milan Vondra vs Martin Cicala – Vladimír Klupsa, Petr Kozlík, Jan Kyněra, Milan Musil, Milan Němeček, Petr Pohnán, Karel Žárský
23., 45. Petr Kozlík
29. Jan Kyněra
30., 60. Milan Němeček
38., 59. Karel Žárský
56. Vladimír Klupsa
5. 9. 13 17:00 KBELY Kbelák FC SUP Supráci Šumavan-Balkán 1. 3:1 (1:0)
Utkání dobré úrovně, rozhodla lepší koncovka domácích a velmi dobrý výkon brankáře Kbeláku ve vyrovnaném utkání. Hrálo se slušně a korektně. Svoboda, Janoušek