Pá 6.9.13 19:30 HANSP Démoni PAPE Dejvice   (HL4D)
Pá 6.9.13 20:45 HANSP Městská policie Noční dravci   (HL2B)
St 16.10.13 19:30 DEKAN 1.FC RUM Pralinky F.C.K.   (VL4C)
St 16.10.13 20:45 DEKAN Vibromax 2012 Traktor Humus SUP A   (SVL3A)
Út 29.10.13 18:15 HOSTI ZAK Praha Lazareth   (HL8I)
Út 29.10.13 19:30 HOSTI Notorlet Stodůlky S.F.O.T.   (HL6B)

25. 11. 13 20:45 HOSTI Lucián FC B Santovi Sobi 11. 3:4 (1:1)
Utkání, ve kterém hosté projevili větší chuť po výhře, a té se jim zaslouženě dostalo. Šťástka
Lucián FC B Santovi Sobi
Jan Dovolil – Petr Čech, David Davídek, Pavel Hašek, Adam Kraus, Miloš Kraus, Pavel Mrňa, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta, Pavel Zajíček vs Marek Nýč – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Adam Houda, Prokop Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec, Marek Vetengl
51. Lukáš Garreis
13. 11. 13 20:15 P3 Santovi Sobi River lejt B 10. 2:1 (1:1)
Šťastná, ale as zasloužená výhra domácích. Sobi předváděli hezký kombinační fotbal a byli odměněni dvěma góly, které stačily na výhru a oživily naděje na záchranu. Dufek
Santovi Sobi River lejt B
Tomáš Švec – Lukáš Cimr, Adam Houda, Prokop Houda, Vojtěch Kučera, Michal Nýč, Martin Sekáč, Marek Vetengl vs Jan Lőbl – Jan Botlík, Tomáš Horčička, Adam Mayer, Ondřej Melena, Libor Novák, Tomáš Nulíček
30. Marek Vetengl
50. Michal Nýč
29. Tomáš Horčička
6. 11. 13 20:30 ZAK Kvantanámo Santovi Sobi 9. 3:2 (2:2)
Pěkné vyrovnané utkání, rozhodla chyba na konci zápasu.
Kvantanámo Santovi Sobi
Martin Bartoníček – Petr Čáha, Daniel Doubek, Jan Hořejš, Michal Hudeček, Jakub Jančí, David Král, Dušan Kuzmík, Jan Reichert vs Tomáš Švec – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Adam Houda, Prokop Houda, Michal Nýč, Martin Sekáč, Marek Vetengl
18. Jakub Jančí
22., 57. Michal Hudeček
11. Adam Houda
25. Lukáš Cimr
21. 10. 13 20:15 P2 Santovi Sobi Pražští lvi 8. 1:6 (1:4)
Velmi pohledné utkání v duchu fair play, ve kterém byli lepší hosté se střelcem 4 gólů Zikou. Domácí vykřesali naději na vyrovnání v 17.min., kdy snižovali na 1:2, ale hned vzápětí skóroval Zika a hosté si výhru již pohlídali. Martin Ceral, Libor Stočes
Santovi Sobi Pražští lvi
Tomáš Švec – Lukáš Cimr, Adam Houda, Prokop Houda, Karel Nejman, Michal Nýč, Martin Sekáč, Marek Vetengl vs Rudolf Morávek – Michal Dunkler, Tomáš Hodinář, Tomáš Kőrbler, Lukáš Měsíček, Vít Průša, Ondřej Sedláček, Tomáš Tomáš, Zbyněk Zika
17. Michal Nýč 6., 8., 17., 46. Zbyněk Zika
26. Tomáš Kőrbler
59. Rudolf Morávek
14. 10. 13 20:15 DABLI F.C.K. Santovi Sobi 7. 2:1 (0:1)
Utkání, které by si zasloužilo remízu, rozhodl v poslední minutě Cibík, který byl NH domácích. Jan Věžník, Ivo Dudek
F.C.K. Santovi Sobi
Jiří Smola – Viktor Bezdomnikov, Jaroslav Bureš, Milan Cibík, Daniel Hrubý, Matěj Kaplan, David Monhart, Pavel Monhart vs Marek Nýč – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Adam Houda, Michal Nýč, Martin Sekáč, Marek Vetengl
49. David Monhart
59. Milan Cibík
18. Michal Nýč
9. 10. 13 17:45 HRAB2 Santovi Sobi Pivní pohoda AC 6. 1:1 (0:0)
Velice slušně hrané utkání, téměř bez faulů. Rychlé tempo a docela hezký fotbal s množstvím šancí na obou stranách. Velké poděkování hráčům obou mužstev za hru bez faulů a hlavně bez řečí. Takový zápas je radost pískat!!! Miroslav Trnka, Luděk Chmelík
Santovi Sobi Pivní pohoda AC
Marek Nýč – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Adam Houda, Michal Nýč, Tomáš Švec, Marek Vetengl vs Michal Pastorek – Mariusz Gongola, Jan Hrnčář, Ondřej Kolisko, Vlastislav Kotrč, Martin Melzoch, Jan Rejšek
31. Michal Nýč 47. Ondřej Kolisko
30. 9. 13 19:15 ZAK Erectico TBC Santovi Sobi 5. 3:1 (1:1)
Začátek patřil hostům, kteří byli aktivnější. Ale ve druhé patnáctiminutovce první půle přišlo vyrovnání. Oproti původní půli, kdy byli o něco lepší hosté, se v druhé půli chytili kormidla domácí, kteří přidali dvě branky a zvítězili 3:1. Symon
Erectico TBC Santovi Sobi
Pavel Sokolík – Václav Fiala, David Krňák, Karel Růžička, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs Michal Nýč – Adam Houda, Karel Nejman, Martin Sekáč, Tomáš Švec, Marek Vetengl
21. OG
37. Petr Sokolík
47. Ivan Soukup
14. Martin Sekáč
23. 9. 13 18:00 ZAK Santovi Sobi Pekárny United FC 4. 2:2 (0:1)
Nadprůměrné utkání, kterému diktoval tempo hvězdný hráč Houda, který svým fotbalovým myšlením a prvotřídní technikou všechny hráče předčil. Filip Horáček, Tomáš Bohuslávek
Santovi Sobi Pekárny United FC
Tomáš Švec – Adam Houda, Prokop Houda, Vojtěch Kučera, Karel Nejman, Michal Nýč, Martin Sekáč, Marek Vetengl vs Jan Formánek – Martin Kosík, Oleh Lazaryev, Petr Morávek, Michal Nešetřil, Tomáš Nytra, Petr Slabý, David Šturma, Jan Yousif
44., 50. Prokop Houda 29. Oleh Lazaryev
43. David Šturma
16. 9. 13 19:00 P1 England United FC Santovi Sobi 3. 1:8 (0:4)
Domácí se dostavili pouze v 5 a to předznamenalo celý zápas. Domácí se soustředili na obranu a kolem nich vířili rychlí Sobíci. Zápas se odehrával v klidu a bez zbytečných emocí. Tomáš Mládek, Luboš Navrátil