8. Hlavonožci na niti FC 11 3 2 6 22:30 8

Čt 12.9.13 17:00 DEKAN Stará Garda VET Nemesis VET   (VL2B)
Čt 12.9.13 18:15 DEKAN Stará Garda SUP Rokoska SUP   (SVL3C)
Pá 18.10.13 17:45 STOD Gladiators Beroun Defect Praha   (HL6G)
Pá 18.10.13 19:00 STOD Bar Krušovice Ferri FC   (HL3C)
Út 5.11.13 17:30 HRAB2 Ši Kyo Gangbeng   (HL8C)
Út 5.11.13 18:45 HRAB2 Dynamo R.U.M. A Greenhorns FC   (HL6B)

27. 11. 13 17:45 ZABEH Kojots United Pneuservis-Bartoušek 11. 4:4 (2:1)
Parádní fotbalová podívaná hraná ve vysokém tempu, plná fotbalovosti, ale i bojovnosti a nasazení, skončila spravedlivou remízou. Šťástka
Kojots United Pneuservis-Bartoušek
Martin Šimek – Filip Donát, Patrik Engst, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař vs Vladimír Grešnjakov – Jan Dvořák, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Libor Řebíček, Jiří Říha, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak, Tomas Vila Amores
16., 21. Filip Donát
46., 54. Ondřej Jupa
58 Tomáš Jozífek
60 Tomáš Kosař
5. Sergey Greshnyakov
47., 51., 54. Jakub Jindra
19. 11. 13 19:00 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Merck stars 8. 4:1 (1:1)
V prvním poločase vyrovnané utkání. Ve druhé půli rozhodly tři branky domácích. Vše se obešlo bez karet. Vážan
Pneuservis-Bartoušek Merck stars
Vladimír Grešnjakov – Jan Dvořák, Michal Geleta, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Libor Řebíček, Jiří Říha, Alexandr Šmejkal, Tomas Vila Amores vs Ivan Kašpar – Šimon Čepek, Pavel Fuchs, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Petr Klusák, Jaroslav Štolfa
11., 32. Jakub Jindra
35. Tomas Vila Amores
50. Jan Dvořák
20. Petr Klusák
13. 11. 13 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Imidin Opatov FC 10. 8:2 (4:1)
One man show domácího Říhy, který si s obranou Opatova dělal, co chtěl. Hosté ale makali a bojovali, rezignovali až v posledních deseti minutách. Janča
Pneuservis-Bartoušek Imidin Opatov FC
Vladimír Grešnjakov – Jan Dvořák, Michal Geleta, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Libor Řebíček, Jiří Říha, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak, Tomas Vila Amores vs Lukáš Vacíř – Martin Balvín, Karel Jindrák, Petr Kotrbáček, Pavel Růžička, Václav Růžička, Radek Sahula
48. Martin Balvín
6. 11. 13 18:00 ZAK Hlavonožci na niti FC Pneuservis-Bartoušek 9. 0:0 (0:0)
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách, zasloužená remíza. Jiří Mařan, Jozef Drábek
Hlavonožci na niti FC Pneuservis-Bartoušek
Oldřich Vohnout – Tomáš Bohuslávek, Hynek Černý, Jakub Ferjenčík, Filip Horáček, Josef Jelínek, Petr Komárek, Viktor Komárek, Marek Školud, Lukáš Turhanovský vs Vladimír Grešnjakov – Michal Geleta, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Libor Řebíček, Jiří Říha, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak, Tomas Vila Amores
47 Filip Horáček
23. 10. 13 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Tamu Pua 1.FC A 7. 2:1 (1:1)
Velmi pěkné utkání, které svou kvalitou patří výše než do páté logy. Spousta krásných akcí a řada vynikajících individuálních výkonů. Napoleaová
Pneuservis-Bartoušek Tamu Pua 1.FC A
Vladimír Grešnjakov – Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Libor Řebíček, Jiří Říha, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak, Tomas Vila Amores vs Vladimír Petira – Michal Andrlík, Jaromír Frühling, Radim Hlubuček, Jiří Jiřík, Luboš Mlejnek, Karel Raděj, Pavel Synek, Petr Učík, Petr Záhorský
14., 40. Libor Řebíček 9. Karel Raděj
16. 10. 13 20:15 ZABEH Bratři v triku Pneuservis-Bartoušek 6. 2:8 (1:4)
Bratři v triku Pneuservis-Bartoušek
Miroslav Kastner – Michal Bocek, Jan Galeta, Lukáš Ježek, Martin Pác, Marek Švarc, Milan Tuláček, Daniel Veselý vs Libor Řebíček – Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Jiří Říha, Alexandr Šmejkal, Tomas Vila Amores
8., 50. Lukáš Ježek 12., 20., 49. Jakub Jindra
24. Jiří Říha
27., 39. Alexandr Šmejkal
45. Sergey Greshnyakov
59. Vladimír Grešnjakov
9. 10. 13 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Bába FC 5. 0:2 (0:0)
Dlouho byl zápas bez branek, až se z jedné ze skrumáží Bába prosadila. Poté se šance rodily po obou stranách, ale nikdo se proti dobře chytajícím gólmanům nedokázal prosadit. Až dvě minuty před koncem pojistil vítězství Báby hráč Foldyna. Jambor
Pneuservis-Bartoušek Bába FC
Vladimír Grešnjakov – Michal Geleta, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Libor Řebíček, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak, Tomas Vila Amores vs Kamil Stojaspal – Martin Brož, Aleš Foldyna, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Eduard Polášek, Marek Starý
47. Marek Starý
58. Aleš Foldyna
2. 10. 13 20:15 ZABEH Borcibalona FC B Pneuservis-Bartoušek 4. 2:3 (2:1)
Hosté dokázali otočit zápas z 0:2, díky hattricku svého střelce Jindry. Domácí si zasloužili min. bod, o který 2 minuty před koncem přišli. Čapla J., Čapla M.
Borcibalona FC B Pneuservis-Bartoušek
Ondřej Pecha – Marek Adamec, Ladislav Budín, Lukáš Ehrenberger, Lukáš Hora, Ondřej Hora, Tomáš Kubásek, Petr Máša, Radek Melhem, Martin Müller, Petr Vinecký, Daniel Vondrys vs Vladimír Grešnjakov – Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Libor Řebíček, Jiří Říha, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak, Tomas Vila Amores
18. Petr Vinecký
25. Ondřej Hora
27., 47., 59. Jakub Jindra
25. 9. 13 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Tycho de Brahe FC A 3. 5:0 (4:0)
Domácí rozhodli o svém vítězství v 1.pol.. Po změně stran už přidali pouze 1 branku. Šance soupeře bravurně likvidoval gólman. Čapla J., Čapla Š.
Pneuservis-Bartoušek Tycho de Brahe FC A
Vladimír Grešnjakov – Michal Geleta, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Jiří Pavlištík, Libor Řebíček, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak vs Bohumil Karafiát – Adriano Brugioni, Vladimír Chrástecký, Marek Klokočka, Jan Oplt, Martin Pánek, Jiří Runtsch
11., 28., 42. Jakub Jindra
24. OG
29. Ondrej Spišiak
18. 9. 13 20:15 ZABEH Speciál Bráník A Pneuservis-Bartoušek 2. 0:3 (0:0)
Výborné utkání hrané ve vysokém tempu. Branky padaly až po změně stran a pouze do branky domácích. Hosté zvítězili zaslouženě. Čapla, Drábek
Speciál Bráník A Pneuservis-Bartoušek
Zdeněk Stratil – Matěj Černušák, Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Roman Matoušek, Tomáš Nováček, Michael Pokorný vs Vladimír Grešnjakov – Jan Dvořák, Michal Geleta, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Libor Řebíček, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak, Tomas Vila Amores
36. Jakub Jindra
45. Michal Geleta
59. Alexandr Šmejkal
11. 9. 13 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek M - Bubo A 1. 6:2 (2:1)
Vcelku vyrovnaný zápas na šance, který ale rozhodl fenomenální střelec domácích Jindra. Václav Jůza, Adam Blažek
Pneuservis-Bartoušek M - Bubo A
Vladimír Grešnjakov – Michal Geleta, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Libor Řebíček, Josef Skuček, Alexandr Šmejkal, Tomas Vila Amores vs František Roub – Jan Bartoň, Kamil Čech, Vladimír Čech, Jan Dušek, Manuel Fernandez, Miloslav Fliegel, Petr Fliegel, Lukáš Maděra, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman, Jindřich Štok, Miroslav Táborský