8. Hlavonožci na niti FC 11 3 2 6 22:30 8

Po 23.9.13 19:00 P3 Prapražačka A Javorák   (VL2A)
Po 23.9.13 20:15 P3 Fugas CF B Kulva PVC   (HL8B)
Po 21.10.13 19:00 DABLI Veteráni Ďáblice Malostranský SK   (VL3A)
Po 21.10.13 20:15 DABLI Berlínští lvi Limita   (HL3A)
Pá 15.11.13 17:00 DEKAN Eukaryota 2.LKW Ontosport   (HL6G)
Pá 15.11.13 18:15 DEKAN El Barto Severní vítr je krutý!   (HL7G)

27. 11. 13 18:15 P2 Speciál Bráník A Bába FC 11. 4:3 (1:2)
Krásný zápas, který ve velké zimě zahřál všechny účastníky. Dlouho to vypadalo, že v přímém souboji o postup budou bouchat šampaňské hráči hostů, ale domácí v posledních minutách zápasu nejprve srovnali a dvě minuty před koncem dokonali obrat zápasu. Gratulace k postupu do 4. ligy! Pavel Dufek, Jaroslav Příbrský
Speciál Bráník A Bába FC
Zdeněk Stratil – Michal Baroch, Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Jiří Kotáb, Roman Matoušek, Tomáš Nováček, Michael Pokorný, Michal Šálený vs Kamil Stojaspal – Martin Brož, Radek Chaloupka, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Eduard Polášek, Marek Starý
18., 54. Tomáš Nováček
54. Michal Baroch
58. Štěpán Černušák
13. Tomáš Mertha
19. Eduard Polášek
33. Martin Brož
13. 11. 13 18:15 HOSTI Bába FC M - Bubo A 10. 3:2 (0:1)
Svižné utkání, rozhodly hrubé chyby obrany hostů. Plucar
Bába FC M - Bubo A
Kamil Stojaspal – Martin Brož, Radek Chaloupka, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Eduard Polášek, Marek Starý vs František Roub – Jan Bartoň, Jan Dušek, Manuel Fernandez, Miloslav Fliegel, Lukáš Maděra, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman, Jindřich Štok
40., 47., 54. Marek Starý 8. Lukáš Procházka
50. Jan Dušek
40. Lukáš Maděra
6. 11. 13 18:15 HOSTI Kojots United Bába FC 9. 4:7 (3:3)
Utkání od začátku dominovali hosté, protože fotbalovější Kojoti hráli bez střídání a po přestávce fyzicky odpadli. Jiří Štechmüller, Jaromír John
Kojots United Bába FC
Martin ŠimekFilip Donát, Patrik Engst, Jiří Jabůrek, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa vs Kamil Stojaspal – Martin Brož, Radek Chaloupka, Ondřej Husák, Daniel Janauer, David Mally, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Eduard Polášek, Vojtěch Říha, Marek Starý
56. Marek Starý
30. 10. 13 18:15 HOSTI Bába FC Imidin Opatov FC 8. 5:3 (3:0)
V 1.půli vedl jasně tým domácích. Také v 2.půli padlo pár gólů na obou stranách, ale v tomto zápase dominoval tým FC Bába a vyhrál 5:3.
Bába FC Imidin Opatov FC
Kamil Stojaspal – Zdeněk Blažek, Martin Brož, Václav First, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Marek Starý vs Rudolf Roubíček – Martin Balvín, Karel Jindrák, Petr Kotrbáček, Václav Růžička, Radek Sahula, Lukáš Vacíř, Roman Vacula
5., 15. Tomáš Mertha
22. David Mally
54. OG
60. Marek Starý
32. Martin Balvín
44., 51. Václav Růžička
23. 10. 13 18:00 ZAK Hlavonožci na niti FC Bába FC 7. 3:5 (0:3)
Parádní utkání se spoustou branek, které skončilo zaslouženým vítězstvím zkušenějších a fotbalovějších hostů. Šťástka
Hlavonožci na niti FC Bába FC
Petr Komárek – Tomáš Bohuslávek, Hynek Černý, Jakub Ferjenčík, Filip Horáček, Josef Jelínek, Viktor Komárek, Oldřich Vohnout vs Ivo Cenek – Martin Brož, Ondřej Husák, Tomáš Mertha, Eduard Polášek, Vojtěch Říha, Kamil Stojaspal
51. Kamil Stojaspal
16. 10. 13 18:15 HOSTI Bába FC Merck stars 6. 7:3 (2:1)
Jakub Čermák, Tomáš Krábek
Bába FC Merck stars
Kamil Stojaspal – Zdeněk Blažek, Martin Brož, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Eduard Polášek vs Ivan Kašpar – Šimon Čepek, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Petr Klusák, Zdeněk Krejčí, Aleš Podoubský, Jaroslav Štolfa
57. Petr Klusák
9. 10. 13 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Bába FC 5. 0:2 (0:0)
Dlouho byl zápas bez branek, až se z jedné ze skrumáží Bába prosadila. Poté se šance rodily po obou stranách, ale nikdo se proti dobře chytajícím gólmanům nedokázal prosadit. Až dvě minuty před koncem pojistil vítězství Báby hráč Foldyna. Jambor
Pneuservis-Bartoušek Bába FC
Vladimír Grešnjakov – Michal Geleta, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Libor Řebíček, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak, Tomas Vila Amores vs Kamil Stojaspal – Martin Brož, Aleš Foldyna, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Eduard Polášek, Marek Starý
47. Marek Starý
58. Aleš Foldyna
2. 10. 13 18:15 HOSTI Bába FC Bratři v triku 4. 5:0 (3:0)
Bába měla již od začátku utkání přesnější přihrávka a lepší zakončení. Na výsledku utkání se podepsal skvělý výkon domácího brankáře. Dokonce i nařízená penalta za ruku se stala jen bezvýznamnou epizodou. Janča
Bába FC Bratři v triku
Marek StarýZdeněk Blažek, Martin Brož, Radek Chaloupka, Václav First, Ondřej Husák, Daniel Janauer, David Mally, Jan Pavelka, Kamil Stojaspal vs Miroslav Kastner – Michal Bocek, Jan Galeta, Martin Pác, Marek Švarc, Pavel Svátek, Ondrej Vajda, Daniel Veselý
4., 16. Zdeněk Blažek
24., 55. Martin Brož
54. Jan Pavelka
25. 9. 13 18:15 HOSTI Bába FC Tamu Pua 1.FC A 3. 3:3 (1:1)
Živé čistě hrané utkání. Oba týmy si hezky zaběhaly. Tomáš Hanzlík
Bába FC Tamu Pua 1.FC A
Ivo Cenek – Martin Brož, Radek Chaloupka, Václav First, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Marek Starý vs Vladimír Petira – Michal Andrlík, Jaromír Frühling, Radim Hlubuček, Jiří Jiřík, Luboš Mlejnek, Karel Raděj, Pavel Synek, Petr Učík
15., 40. Marek Starý
35. Václav First
20., 50. Jiří Jiřík
45. Petr Učík
18. 9. 13 18:15 HOSTI Borcibalona FC B Bába FC 2. 4:0 (1:0)
Rozhodčí se nedostavil, tudíž hra odpovídala fotbláku za barákem... Domácí podržel gólman a hlavně dokázali proměnit šance, kterých bylo na obou stranách nespočet.
Borcibalona FC B Bába FC
Ondřej Pecha – Ladislav Budín, Lukáš Ehrenberger, Lukáš Hora, Ondřej Hora, Tomáš Kubásek, Martin Müller, Petr Vinecký vs Ivo Cenek – Martin Brož, Radek Chaloupka, Václav First, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Jan Pavelka
20., 45. Lukáš Hora
33., 38. Ladislav Budín
11. 9. 13 18:15 HOSTI Bába FC Tycho de Brahe FC A 1. 4:1 (2:0)
Bába vstřelila po 15min. 2 rychlé góly a zápas kontrolovala také po změně stran. Za Tycho snižoval Chrástecký. Pojistku v podobě 4.branky zajistil Starý. Čapla J., Čapla Š.
Bába FC Tycho de Brahe FC A
Ivo Cenek – Martin Brož, Václav First, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Eduard Polášek, Marek Starý vs Milan Dvonč – Adriano Brugioni, Vladimír Chrástecký, Marek Klokočka, Aleš Netolický, Jan Oplt, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Ondřej Veselý