Ne 8.9.13 08:45 HANSP Alej FK A United clans   (HL3D)
Ne 8.9.13 10:00 HANSP Kamikaze AbyDal LC Social Members FC   (HL6I)
So 2.11.13 08:45 ZAK GoGo 1.NC Hyens United   (HL6H)
So 2.11.13 10:00 ZAK All Blacks Šnek FC B   (HL7I)

24. 11. 13 17:30 MIKU4 Zimbru Olymp A Absinth 11. 5:3 (3:1)
Velmi pohledné utkání, ve kterém vyhráli domácí díky lepší efektivitě v koncovce. Daniel Knespl, Michal Slavík
Zimbru Olymp A Absinth
Eugeniu Marandici – Sergiu Birca, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Andrei Pazeniuc, Evgeny Penov, Sergiy Rumyantsev, Vladimir Šarapanovschi, Aureliu Secara, Yauheni Vasilyeu vs Kristián Malina – Lukáš Hucík, Martin Moník, Ondřej Pohan, Marek Šumník, Michal Vacátko, Martin Zeman
4. Evgeny Penov
28., 29. Andrei Pazeniuc
33., 45. Igor Costandoi
28., 55. Lukáš Hucík
33. Ondřej Pohan
17. 11. 13 16:15 P3 Absinth Youngsters FC 10. 5:2 (2:1)
Absinth měl výborný začátek a rychle se ujal vedení. Youngsters se po změně stran podařilo srovnat, ale vzápětí opět inkasovali. V závěru odolával Absinth tlaku soupeře, který přestál a v posledních dvou minutách přidal dva góly z brejků. Čapla, Žák
Absinth Youngsters FC
Jan Kopřiva – Lukáš Hucík, Martin Moník, Ondřej Pohan, Marek Šumník, Michal Vacátko, Martin Zeman vs Jan Nováček – Tomáš Hlaváček, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Jakub Nesvorný, Miloslav Pavelka, Michal Šaněk
1. Martin Moník
8., 58. Marek Šumník
39. Michal Vacátko
60. Ondřej Pohan
27., 38. Lukáš Mihula 17. Dominik Letko
10. 11. 13 15:00 P2 Vozovna Hloubětín B Absinth 9. 4:11 (4:4)
Vozovna dobře začala, ale se zraněným hráčem na střídačce fyzicky nestačili na běhavé hráče Absinthu. Ti srovnali a navyšovali s přehledem náskok. Utkání bylo hrané v duchu fair-play. Václav Frýba, Ondřej Frýba
Vozovna Hloubětín B Absinth
Filip Lukášek – Pavel Brychta, Filip Hladík, Václav Huček, Jan Janota, Robert Kopřiva, Jan Přibyl vs Jan Kopřiva – Lukáš Hucík, Ladislav Just, Martin Moník, Marek Šumník, Michal Vacátko, Štěpán Vaněček, Martin Zeman
9., 13., 15. Jan Janota
30. Jan Přibyl
17., 23., 43. Lukáš Hucík
20., 26., 34., 39., 58. Marek Šumník
47., 60. Štěpán Vaněček
57. Martin Moník
3. 11. 13 20:00 MIKU4 Absinth Ukradený širáci 8. 4:0 (0:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů. První měl celkem vyrovnaný průběh, druhý poločas patřil týmu Absinth. Trnka
Absinth Ukradený širáci
Jan Kopřiva – Lukáš Hucík, Ladislav Just, Martin Moník, Ondřej Pohan, Marek Šumník, Michal Vacátko, Štěpán Vaněček, Martin Zeman vs Petr Freiman – Miroslav Havlík, Tomáš Hazlbauer, Petr Kubalík, Petr Kučera, Vladimír Novák, Jiří Šikner, Tomáš Svoboda
42. Martin Moník
43., 48. Marek Šumník
56. Ondřej Pohan
28. 10. 13 17:30 HANSP Absinth Paraguay 1. 3:10 (2:3)
V prvním poločase vyrovnané utkání. Rozhodlo pár minut poločasu druhého, kdy Paraguay i ze střel mimo bránu. A v 50. minutě zcela rezignoval brankář Kopřiva. Jaroslav Vimer, Richard Novotný
Absinth Paraguay
Jan Kopřiva – Ladislav Just, Kristián Malina, Martin Moník, Ondřej Pohan, Hynek Šimon, Michal Vacátko, Štěpán Vaněček, Martin Zeman vs Martin Skalický – Adam Aussenberg, Pavel Gold, Michal Houška, Jan Mackovič, David Pochobradský, Josef Švanda, Jan Tyl
52., 54., 55. David Pochobradský
20. 10. 13 17:30 MIKU1 S.T.R.U.P. Absinth 7. 2:2 (0:1)
Podprůměrné utkání ovlivněné silným deštěm skončilo zaslouženou remízou.
S.T.R.U.P. Absinth
Jaroslav Carva – Jakub Kronus, Petr Lustig, Filip Ondruš, Petr Padevět, Milan Tima, Petr Uvízl, Tomáš Veverka vs Jan Kopřiva – Ladislav Just, Ondřej Pohan, Hynek Šimon, Marek Šumník, Michal Vacátko, Štěpán Vaněček, Martin Zeman
36. Filip Ondruš
52. Petr Uvízl
57 Jaroslav Carva 19. Marek Šumník
46. Ondřej Pohan
13. 10. 13 18:45 ZABEH Absinth s.Oliver A 6. 2:3 (1:0)
Vyrovnaný zápas rozhodli hosté v závěru. Martin Pašek, Michal Karaman
Absinth s.Oliver A
Štěpán Vaněček – Ladislav Just, Jan Kopřiva, Martin Moník, Ondřej Pohan, Hynek Šimon, Marek Šumník, Michal Vacátko, Martin Zeman vs Petr Horák – Marek Fiedler, Josef Janota, Radek Matějka, Petr Musil, Radek Tůma, Martin Valenta, Václav Venclík
57. Petr Musil
6. 10. 13 19:15 DABLI Rival club FC A Absinth 5. 0:3 (0:1)
Pohledné utkání. Roman Pelc, Vladislav Hamerský
Rival club FC A Absinth
Jaroslav Troníček – František Chrenák, Jan Klekar, Tomáš Kozák, Erik Kubeša, Petr Kučera, Lukáš Ledvina, Eduard Topor vs Jan Kopřiva – Ladislav Just, Martin Moník, Ondřej Pohan, Hynek Šimon, Michal Vacátko, Štěpán Vaněček
3., 59. Martin Moník
55. Ondřej Pohan
27. Štěpán Vaněček
29. 9. 13 18:45 MIKU3 Absinth Puk PFC 4. 4:5 (3:3)
Zápas byl velmi vyrovnaný. Nakonec však dokázali svůj tlak využít hosté, kteří v posledních 2´dokázali dát 2 branky a otočit tak stav na konečných 4:5.
Absinth Puk PFC
Marek Šumník – Lukáš Hucík, Ladislav Just, Michal Kolařík, Martin Moník, Ondřej Pohan, Michal Vacátko, Martin Zeman vs Matěj Havlík – Jan Čížek, Martin Čížek, Tomáš Samek, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka, Miroslav Tyburec, Eduard Vítek, Radek Zukal
4. Ondřej Pohan
14., 34. Martin Moník
30. Lukáš Hucík
2., 12., 58. Filip Sobota
16., 60. Jan Špinka
22. 9. 13 18:45 MIKU1 Klikaři FC Absinth 3. 3:3 (2:1)
Výsledek víceméně odpovídá průběhu utkání, které mělo náboj od první minuty až do konce. Voldán
Klikaři FC Absinth
Jiří Povolný – Jiří Andrle, Karel Andrle, Jan Klenka, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, David Šimera, Jakub Stejskal, Petr Sýkora vs Jan Kopřiva – Lukáš Hucík, Ladislav Just, Michal Kolařík, Kristián Malina, Martin Moník, Marek Šumník, Michal Vacátko, Štěpán Vaněček
15., 46. Jakub Stejskal
22. Jiří Andrle
10. Michal Vacátko
38., 56. Lukáš Hucík
15. 9. 13 20:00 SCBEC Absinth Dropa FC A 2. 2:2 (2:0)
Pohledné utkání se zaslouženou remízou. Janča
Absinth Dropa FC A
Jan Kopřiva – Ladislav Just, Michal Kolařík, Kristián Malina, Ondřej Pohan, Marek Šumník, Michal Vacátko, Štěpán Vaněček vs Martin Vávra – Martin Babička, Jiří Blažek, Lukáš Brož, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Pavel Jančovič, Jiří Ondráček