So 5.10.13 08:45 TEMPO S.N.F. B Prague United   (HL6H)
So 5.10.13 10:00 TEMPO JZD Slivenec Sebulba Utd.   (HL8M)
So 5.10.13 11:15 TEMPO ABCOM Torpedo Barrandov   (HL5G)

24. 11. 13 17:30 ZABEH s.Oliver A Paraguay 11. 4:5 (1:4)
Vyrovnané utkání, ve kterém se více prosadili hosté, domácí však v závěru dotahovali. Trnka
s.Oliver A Paraguay
Václav Venclík – Patrik Böhm, Marek Fiedler, Petr Horák, Josef Janota, Radek Matějka, Petr Musil, Martin Valenta, Michal Zahrádka vs Martin Skalický – Adam Aussenberg, Michal Houška, Jan Mackovič, David Pochobradský, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Tyl, Jan Tyl
44. Jan Mackovič
17. 11. 13 18:45 HANSP Paraguay Zimbru Olymp A 10. 1:4 (0:1)
Gratulace k postupu Zimbru. Paleček, Husák
Paraguay Zimbru Olymp A
Martin Skalický – Adam Aussenberg, Štěpán Černohorský, Pavel Gold, Michal Houška, Jan Mackovič, Jan Tyl, Jan Tyl vs Eugeniu MarandiciSergiu Birca, Andrei Cepoi, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Ivan Komorskyy, Stepan Lungu, Andrei Pazeniuc, Evgeny Penov, Sergiy Rumyantsev, Vladimir Šarapanovschi, Aureliu Secara, Yauheni Vasilyeu
31. Jan Mackovič 2. Stepan Lungu
40. Sergiu Birca
45. Andrei Cepoi
49. OG
10. 11. 13 18:45 HANSP Rival club FC A Paraguay 9. 2:7 (2:5)
Zasloužené vítězství hostů, kteří kontrolovali zápas od začátku do konce. Jan Svoboda, Jan Štrauf
Rival club FC A Paraguay
Petr Kučera – Jan Klekar, Tomáš Kozák, Erik Kubeša, Lukáš Ledvina, Eduard Topor, Jaroslav Troníček vs Martin Skalický – Adam Aussenberg, Pavel Gold, Michal Houška, Jan Mackovič, David Pochobradský, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Tyl
10. Erik Kubeša
19. Eduard Topor
5., 24., 34., 38. Pavel Gold
7. Marek Šída
15. David Pochobradský
28. Jan Mackovič
3. 11. 13 18:45 HANSP Paraguay Youngsters FC 8. 4:4 (1:2)
Utkání plné zvratů mělo od začátku až do konce "vražedné" tempo. Paraguay vždy stačila vyrovnat náskok soupeře. Zápas skončil spravedlivou remízou. Husák
Paraguay Youngsters FC
Martin Skalický – Adam Aussenberg, Pavel Gold, Michal Houška, Jan Mackovič, David Pochobradský, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Tyl, Jan Tyl vs Lukáš Mihula – Jakub Býček, Denis Duga, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Miloslav Pavelka
39. Jakub Býček
28. 10. 13 17:30 HANSP Absinth Paraguay 1. 3:10 (2:3)
V prvním poločase vyrovnané utkání. Rozhodlo pár minut poločasu druhého, kdy Paraguay i ze střel mimo bránu. A v 50. minutě zcela rezignoval brankář Kopřiva. Jaroslav Vimer, Richard Novotný
Absinth Paraguay
Jan Kopřiva – Ladislav Just, Kristián Malina, Martin Moník, Ondřej Pohan, Hynek Šimon, Michal Vacátko, Štěpán Vaněček, Martin Zeman vs Martin Skalický – Adam Aussenberg, Pavel Gold, Michal Houška, Jan Mackovič, David Pochobradský, Josef Švanda, Jan Tyl
52., 54., 55. David Pochobradský
20. 10. 13 18:45 HANSP Puk PFC Paraguay 7. 7:2 (3:1)
Hezké utkání s jasným průběhem i výsledkem. František Konečný, Jiří Archmann
Puk PFC Paraguay
Matěj Havlík – David Draisaitl, Michael Draisaitl, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka, Miroslav Tyburec, Radek Zukal vs Martin Skalický – Pavel Gold, Michal Houška, Jan Mackovič, Guillaume Jean Jules Narguet, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Tyl, Jan Tyl
4., 22. Michael Draisaitl
20., 31., 43. Filip Sobota
39. David Draisaitl
40. Jan Špinka
5., 59. Pavel Gold
13. 10. 13 18:45 HANSP Paraguay Vozovna Hloubětín B 6. 8:8 (5:3)
Vyrovnané utkání s dramatickým koncem. Václav Beneš, Lukáš Sedláček
Paraguay Vozovna Hloubětín B
Martin Skalický – Adam Aussenberg, Pavel Gold, Michal Houška, Jan Mackovič, Marek Šída, Jan Tyl, Jan Tyl vs Martin Hladík – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Filip Hladík, Pavel Hladík, Václav Huček, Robert Kopřiva, Jan Přibyl
50. Jan Přibyl
6. 10. 13 18:45 MIKU1 Klikaři FC Paraguay 5. 6:4 (5:2)
Domácí si v prvním poločase vytvořili rozhodující náskok, který už po přestávce nepustili.
Klikaři FC Paraguay
Jakub Stejskal – Jiří Andrle, Karel Andrle, Jakub Jirků, Jan Klenka, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, Jakub Lekeš, Petr Malina, David Šimera, Petr Sýkora vs Jan Tyl – Adam Aussenberg, Pavel Gold, Michal Holík, Michal Houška, Jan Mackovič, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Tyl
50. Jan Mackovič
29. 9. 13 18:45 HANSP Paraguay Ukradený širáci 4. 3:1 (1:1)
Utkání hrané v rychlém tempu skončilo zaslouženou výhrou domácích. Jiří Humhal, Vladimír Lis
Paraguay Ukradený širáci
Jan Tyl – Adam Aussenberg, Pavel Gold, Michal Houška, Jan Mackovič, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Tyl vs Petr Freiman – Ondřej Beneš, Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Petr Kučera, Vladimír Novák, Ondřej Pecha, Jiří Šikner, Tomáš Svoboda
9., 58., 60. Pavel Gold 18. Tomáš Hazlbauer
22. 9. 13 20:00 SCBEC Dropa FC A Paraguay 3. 5:5 (1:5)
V první půli si hosté vytvořili náskok 5:1 a zdálo se, že je po zápase. Ve druhé půli se domácí zvedli a nakonec se jim podařilo v tomto krásném utkání vyrovnat.
Dropa FC A Paraguay
Martin Vávra – Jiří Blažek, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Jiří Ondráček vs Martin Skalický – Adam Aussenberg, Pavel Gold, Michal Houška, Jan Mackovič, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Tyl, Jan Tyl
6., 32., 46. Miroslav Horák
37. Jan Horák
45. Jiří Blažek
6., 10. Jan Mackovič
13., 20., 24. Pavel Gold
15. 9. 13 18:45 HANSP Paraguay S.T.R.U.P. 2. 3:7 (2:4)
Vyrovnaný zápas rozhodlo zřejmě to, že domácím nedorazil brankář. Husák
Paraguay S.T.R.U.P.
Jan Tyl – Adam Aussenberg, Pavel Gold, Michal Holík, Michal Houška, Jan Krouský, Jan Mackovič, David Pochobradský, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Tyl vs Michal Stárek – Jaroslav Carva, Ondřej Jeník, Jakub Kronus, Filip Ondruš, Petr Padevět, Milan Tima, Petr Uvízl, Tomáš Veverka