Ne 22.9.13 18:45 P1 Internazionale AC B Šrot FC   (HL3D)
Ne 22.9.13 20:00 P1 Atomovej brouk B Veleslavín Viktoria   (HL4F)
Ne 1.12.13 16:15 TEMPO ONBLACK Fiasko   (HL8Q)
Ne 1.12.13 17:30 TEMPO Integrita Jinonice England Praha   (HL7L)
Ne 1.12.13 18:45 TEMPO Drsný šrouby Bohemia Roztyly   (HL4F)

30. 11. 13 11:15 P1 S.N.F. B Guláš FC 11. 2:1 (1:0)
Korektně odehrané utkání dlouho výsledkově kontrolovali domácí, nicméně hosté ve strhujícím záběru byli blízko vyrovnání, které by odpovídalo průběhu hry. Domácí se v poslední minutě za pomocí tyče se štěstím ubránili a radovali se ze dvou bodů. Procházka
S.N.F. B Guláš FC
Jan Brabec – Jan Černohaus, Josef Gál, Michal Kaplan, Vladimír Kuzmik, Jiří Pazderec, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Dominik Zukal vs David Petr – Petr Beneš, Vít Bockstefel, Jan Jiráň, Martin Klečka, Miroslav Korecký, Lukáš Paulů, Radim Švehla, Mirko Vasič
6. Dominik Zukal
38. Michal Kaplan
58. Lukáš Paulů
16. 11. 13 10:00 BECH Hoptajch team S.N.F. B 10. 4:5 (2:2)
Mrazivá přestřelka v divokých Běchovicích skončila vítězně pro hosty. Tomáš Kougl, Jiří Šolek
Hoptajch team S.N.F. B
Martin Gajdica – Erik Ackermann, Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Miroslav Janeček, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda, Martin Vacka vs Jan Brabec – Jan Černohaus, Josef Gál, Michal Kaplan, Daniel Krůla, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Dominik Zukal
21., 25. Marek Růžička
43., 49. Erik Ackermann
17., 57. Michal Kaplan
23. Josef Gál
48. Jan Černohaus
59. Vladislav Ščiklin
9. 11. 13 08:45 ZAK S.N.F. B GoGo 1.NC 9. 4:1 (1:0)
Rozhodla početnější lavička S.N.F.B. a zranění hráče GoGo. Radek Prokop, Ondřej Brejcha
S.N.F. B GoGo 1.NC
Jan Brabec – Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Josef Gál, Michal Kaplan, Daniel Krůla, Vladimír Kuzmik, Jiří Pazderec, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Dominik Zukal vs Jiří Brožík – Jindřich Bárta, Moreno Fenezani, Richard Novotný, Petr Orlowski, Marek Radotínský
8., 38., 45. Jiří Pazderec
55. Vladimír Kuzmik
42 Martin Dlouhý 35. Petr Orlowski
2. 11. 13 10:00 HOSTI Hustá pěna FC S.N.F. B 8. 2:5 (0:1)
Utkání začalo ve velmi dobrém tempu, i když domácí neměli nikoho na střídání. Velmi dobré utkání. Václav Morch, Roman Kreisinger
Hustá pěna FC S.N.F. B
Tomáš Sobota – Daniel Beneš, Jan Kosejk, Lukáš Lelek, Pavel Morda, Michal Stáňo, Jakub Voldřich vs Jan Brabec – Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Josef Gál, Daniel Krůla, Vladimír Kuzmik, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Dominik Zukal
45. Michal Stáňo
59. Lukáš Lelek
17., 49., 58. Vladimír Kuzmik
42. Josef Gál
47. OG
26. 10. 13 10:00 ZAK Plameňáci 1.FC A S.N.F. B 4. 1:1 (1:1)
Utkání odpovídající spíš osmé lize. Březina
Plameňáci 1.FC A S.N.F. B
Jiří Maroušek – Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Radek Lepší, Jan Malý, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Milan Syrový, Jiří Zazadzi vs Jan Brabec – Jan Černohaus, Daniel Krůla, Vladimír Kuzmik, Michal Malý, Jiří Pazderec, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Dominik Zukal
3. Jan Malý 16. Vladimír Kuzmik 16. Vladislav Ščiklin
19. 10. 13 08:45 P3 S.N.F. B Atomový veverky A 7. 0:1 (0:1)
Bojovné utkání dobré úrovně, o jehož vítězi rozhodla jediná branka z prvního poločasu. Trnka
S.N.F. B Atomový veverky A
Jan BrabecMichal Kaplan, Michal Malý, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Dominik Zukal vs Jan HouškaRoman Čech, Roman Husek, Vladimír Junek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar
26. Roman Husek
12. 10. 13 08:45 BECH Sen Černý Most II PG S.N.F. B 6. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, které ve druhé půli strhli na svou stranu domácí. Lukáš Marček, Roman Mašek
Sen Černý Most II PG S.N.F. B
Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Peter Kukura, Daniel Lebeda vs Michal Malý – Jan Černohaus, Michal Kaplan, Daniel Krůla, Jiří Pazderec, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Dominik Zukal
42. Lukáš Hamouz
48. Daniel Lebeda
5. 10. 13 08:45 TEMPO S.N.F. B Prague United 5. 1:1 (0:0)
Celý zápas převaha hostů, spousta zahozených šancí, vynikali oba brankáři. Zasloužená remíza. Jan Tyl, Jan Tyl
S.N.F. B Prague United
Jan Brabec – Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Josef Gál, Michal Kaplan, Daniel Krůla, Michal Malý, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Dominik Zukal vs Roman Jireš – Lukáš Hartmann, Martin Hašek, Jaroslav Hudec, Jan Jaroš, Jan Lukeš, Jaroslav Moc, Michal Šíp, Radim Tichý, Petr Uchytil
52. Josef Gál 45. Lukáš Hartmann
21. 9. 13 08:45 P1 S.N.F. B Partizan Praha 3. 3:3 (1:1)
Naprosto vyrovnané utkání. Jaromír Kubík
S.N.F. B Partizan Praha
Jan Brabec – Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Michal Kaplan, Daniel Krůla, Vladimír Kuzmik, Jiří Pazderec, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Dominik Zukal vs Milan Rada – Martin Boledovič, Petr Dirbák, Vladimír Dubský, Miroslav Ilušák, Pavel Kopřivík, Adam Kůrka, Ondřej Pospíšil, Pavel Vojta
27., 41. Jiří Pazderec
58. Alexandr Ščiklin
7. Adam Kůrka
41., 56. Ondřej Pospíšil
14. 9. 13 13:45 TEMPO Bránický tank S.N.F. B 2. 6:4 (3:1)
Domácí byli první poločas lepším týmem a vypracovali si náskok, který sice ztratili, ale poté opět zapnuli a zaslouženě vyhráli.
Bránický tank S.N.F. B
Jiří Humhal – Jiří Chlouba, Martin Havel, Vladimír Lis, Karel Rába, Pavel Roubíček, Ludvík Stoulil, Jan Vydra, Tomáš Wünsch vs Vladimír Kuzmik – Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Josef Gál, Michal Kaplan, Daniel Krůla, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Dominik Zukal