Ne 15.9.13 10:00 ZAK Krabice City Lhotka FC   (HL8O)
Ne 15.9.13 11:15 ZAK All Blacks Athletico Spořilov   (HL7I)
Ne 15.9.13 12:30 ZAK Parádníci Basta fidli B   (HL7I)
Ne 13.10.13 10:00 P1 Hustec Přezletice SK RSC   (HL4E)
Ne 13.10.13 11:15 P1 Xichties FC Mal Wall FC   (HL7I)
Ne 13.10.13 12:30 P1 Bohnice United Habet Praha FŇ   (HL7J)

30. 11. 13 11:15 BECH Sen Černý Most II PG Atomový veverky A 11. 3:3 (2:3)
Po 20 minutách se zdálo, že není oč hrát. Nicméně SČM se ztopořili a utkání dokázali, a to i bez možnosti střídání, zremizovat. Český
Sen Černý Most II PG Atomový veverky A
Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Peter Kukura vs Daniel Dusl – Roman Čech, Vladimír Ferjenčik, Roman Husek, Vladimír Junek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar
21., 46. Lukáš Hamouz
24. František Hamouz
5., 9., 19. Viktor Máchal
16. 11. 13 08:45 TEMPO Atomový veverky A Prague United 10. 0:0 (0:0)
Zápas byl poznamenán ranním časem výkopu, zvláště v podání domácího mužstva. Plucar, Vukovič
Atomový veverky A Prague United
Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Vladimír Ferjenčik, Jan Houška, Roman Husek, Vladimír Junek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Roman JirešLukáš Hartmann, Martin Hašek, Jan Jaroš, Patrik Majer, Jaroslav Moc, Michal Šíp, Radim Tichý, Petr Uchytil
9. 11. 13 10:00 ZAK Plameňáci 1.FC A Atomový veverky A 9. 0:7 (0:4)
Rozhodla produktivita a kvalita brankáře Veverek. Michal Prokop, Ondřej Brejcha
Plameňáci 1.FC A Atomový veverky A
Jiří Maroušek – Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Jan Malý, Josef Pospíšil, Jiří Zazadzi vs Jan Houška – Roman Čech, Daniel Dusl, Vladimír Ferjenčik, Roman Husek, Vladimír Junek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar
10. Roman Čech
17., 54. Roman Husek
27., 47., 53. Viktor Máchal
29. Milan Šnajdar
40. Milan Šnajdar
2. 11. 13 08:45 P1 Atomový veverky A Partizan Praha 8. 0:8 (0:3)
Vyhrál tým, který byl chtěl hrát a by schopný duševně i tělesně vydržet celých 60 minut. Jiří Novák, Tomáš Svoboda
Atomový veverky A Partizan Praha
Daniel Dusl – Roman Čech, Vladimír Ferjenčik, Roman Husek, Vladimír Junek, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Radek Kahovec – Martin Boledovič, Petr Dirbák, Vladimír Dubský, Daniel Dvořák, Marek Haleš, Miroslav Ilušák, Karel Mráz, Ondřej Pospíšil, Marek Špivák, Pavel Vojta
11., 22., 58. Martin Boledovič
30., 49. Marek Špivák
45. Pavel Vojta
52. Miroslav Ilušák
60. Ondřej Pospíšil
26. 10. 13 12:30 TEMPO Atomový veverky A Bránický tank 1. 1:1 (0:1)
Oba týmy odehrály celé utkání ve velice vysokém tempu a bylo to drama do poslední minuty, Kohout
Atomový veverky A Bránický tank
Marek SlezákRoman Čech, Daniel Dusl, Vladimír Ferjenčik, Jan Houška, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Jiří Humhal – Petr Černý, Jiří Chlouba, Martin Havel, Vladimír Lis, Martin Pokorný, Karel Rába, Pavel Roubíček, Ludvík Stoulil, Tomáš Wünsch
57. Milan Šnajdar 56 Jaroslav Sládek 7. Pavel Roubíček 53. Martin Havel
19. 10. 13 08:45 P3 S.N.F. B Atomový veverky A 7. 0:1 (0:1)
Bojovné utkání dobré úrovně, o jehož vítězi rozhodla jediná branka z prvního poločasu. Trnka
S.N.F. B Atomový veverky A
Jan BrabecMichal Kaplan, Michal Malý, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Dominik Zukal vs Jan HouškaRoman Čech, Roman Husek, Vladimír Junek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar
26. Roman Husek
12. 10. 13 08:45 P3 Atomový veverky A Hyens United 6. 4:1 (1:0)
Vyrovnaný zápas, ve kterém hosté nevyužili svých šancí. Pavel Bendl, Petr Steinbauer
Atomový veverky A Hyens United
Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Vladimír Ferjenčik, Roman Husek, Vladimír Junek, Jaroslav Sládek vs Pavel Venzara – Jan Hovorka, Štěpán Hovorka, Jiří Korotvička, Luboš Rodak, Petr Venzara, Marko Vukadinovič
27. Roman Husek
33., 50. Vladimír Junek
43. OG
53. Marko Vukadinovič
5. 10. 13 11:15 ZABEH Guláš FC Atomový veverky A 5. 2:3 (1:1)
Svižná rychlá hra. Ke konci tým Guláš hodně přidal a mohli vybojovat remízu. Nejlepším hráčem zápasu byl Jan Jiráň, který svým druhým gólem povzbudil tým. Glib Kushnir, Nikita Baranovsky
Guláš FC Atomový veverky A
David Petr – Petr Beneš, Vít Bockstefel, Jan Jiráň, Martin Klečka, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, Radim Švehla, Mirko Vasič vs Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Vladimír Ferjenčik, Jan Houška, Roman Husek, Vladimír Junek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar
27., 57. Jan Jiráň 12 Martin Klečka 24. Viktor Máchal
43. Daniel Dusl
44. Roman Husek
28. 9. 13 10:00 BECH Atomový veverky A Hoptajch team 4. 3:1 (0:0)
Utkání, kde se spálilo množství šancí na obou stranách. Trnka
Atomový veverky A Hoptajch team
Jan Houška – Roman Čech, Daniel Dusl, Roman Husek, Vladimír Junek, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Václav Kopecký – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Martin Gajdica, Miroslav Janeček, Marek Růžička, Václav Svoboda, Martin Vacka
33., 60. Roman Husek
40. Vladimír Junek
30 Vladimír Junek
60 Roman Husek
49. Erik Ackermann
21. 9. 13 08:45 ZAK GoGo 1.NC Atomový veverky A 3. 0:2 (0:2)
Domácí byli po celé utkání lepším týmem, ale nedokázali proměnit ani jednu ze svých šancí, naopak hosté vytěžili z minima maximum. Janča,Horák
GoGo 1.NC Atomový veverky A
Jiří Brožík – Jindřich Bárta, Aleš Krupička, Tomáš Majdl, Richard Novotný, Petr Orlowski, Marek Radotínský, Aleš Zmeškal vs Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, Vladimír Junek, Josef Kapek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek
16. Josef Kapek
30. Jan Houška
14. 9. 13 11:15 TEMPO Atomový veverky A Hustá pěna FC 2. 11:2 (6:2)
Utkání nebylo zdaleka tak jednoznačné, jak se může z konečného výsledku zdát. Hosté doplatili na fakt, že neměli možnost střídání a postupně jim docházely síly, čehož domácí dokonale využili.