Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 5.12.13 | 18:15 | ARIT | Polnohospodár Praha Indiana Team | 11. | 3:5 |
Čt 21.11.13 | 20:15 | P1 | Dromedarians Praha Polnohospodár Praha | 10. | 1:2 |
Čt 14.11.13 | 17:45 | STOD | Polnohospodár Praha Cerveza 18.FC | 9. | 0:2 |
Čt 31.10.13 | 18:15 | BECH | Rival club FC B Polnohospodár Praha | 8. | 3:4 |
Út 22.10.13 | 18:15 | SLIVE | Polnohospodár Praha Orosený Paragraf | 7. | 1:3 |
St 16.10.13 | 20:45 | MIKU4 | Target FC Polnohospodár Praha | 6. | 4:1 |
Čt 10.10.13 | 18:00 | ZAK | Oranjes 04 FC Polnohospodár Praha | 5. | 2:2 |
Čt 3.10.13 | 18:00 | SCBEC | Polnohospodár Praha Palouček AC | 4. | 1:4 |
Čt 26.9.13 | 20:45 | MIKU1 | Opatoff A K Polnohospodár Praha | 3. | 8:0 |
Čt 19.9.13 | 19:00 | P1 | Polnohospodár Praha Koloušci AK | 2. | 3:1 |
Čt 12.9.13 | 20:15 | P3 | Jemné a Solené 1.FC Polnohospodár Praha | 1. | 2:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cerveza 18.FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 32:19 | 19 |
2. | Jemné a Solené 1.FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 53:26 | 14 |
3. | Palouček AC | 11 | 7 | 0 | 4 | 51:43 | 14 |
4. | Opatoff A K | 11 | 5 | 2 | 4 | 48:34 | 12 |
5. | Koloušci AK | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:40 | 11 |
6. | Dromedarians Praha | 11 | 5 | 1 | 5 | 29:27 | 11 |
7. | Indiana Team | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:45 | 11 |
8. | Orosený Paragraf | 11 | 5 | 1 | 5 | 28:34 | 11 |
9. | Target FC | 11 | 3 | 3 | 5 | 26:27 | 9 |
10. | Rival club FC B | 11 | 4 | 0 | 7 | 34:48 | 8 |
11. | Polnohospodár Praha | 11 | 3 | 1 | 7 | 17:35 | 7 |
12. | Oranjes 04 FC | 11 | 1 | 3 | 7 | 14:36 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 24.10.13 | 18:15 | BECH | DP Xaverov Kikina bar 1.FC VET (VL2A) |
Čt 24.10.13 | 19:30 | BECH | PAVAPA Motl Inter Ohradní (HL3B) |
Čt 24.10.13 | 20:45 | BECH | Koberce Trend ARG Ďáblice FK (HL5C) |
Út 19.11.13 | 18:15 | BECH | Traktor humus VET B Kulišáci CF VET (VL3B) |
Út 19.11.13 | 19:30 | BECH | Koberce Trend ARG Praga Calcio CC (HL5C) |
Út 19.11.13 | 20:45 | BECH | AG team Spajta 1905 (HL5C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dadek Martin | 7 | 3 |
Havle Jiří | 10 | 3 |
Kanta Jan | 11 | 5 |
Molnár Jan | 3 | 0 |
Patrovský Josef | 2 | 0 |
Pek Petr | 11 | 1 |
Podrazký Karel | 9 | 0 |
Přecechtěl Tomáš | 11 | 1 |
Škába Pavel | 10 | 3 |
Sklenář Jan | 7 | 0 |
Tintěra Lukáš | 2 | 1 |