Ne 15.9.13 18:45 MIKU3 South Prague FC Black bridge elite   (HL8P)
Ne 15.9.13 20:00 MIKU3 United clans Řežem to United   (HL3D)
Ne 29.9.13 18:45 P3 KTB B Pivson a Pofel   (HL5H)
Ne 29.9.13 20:00 P3 Ross Crock Gente - Yeti FC   (HL4E)
Ne 6.10.13 16:00 HOSTI Forejt FC Protector 1320 FC   (HL8R)
Ne 6.10.13 17:15 HOSTI Malvazinky 1.FC Medvědi B   (HL6L)

30. 11. 13 11:15 P3 Prague United Hustá pěna FC 11. 3:5 (2:3)
Téměř celý 1. poločas byli domácí hráči lepším týmem a to potvrzoval i výsledek. Jenže hostům se povedlo snížit na rozdíl jedné branky a v závěru poločasu nevyužili hned několik jasných šancí na vyrovnání. Ve 2. poločase bušili ve snaze o vyrovnání a do 49. minuty soupeře k ničemu nepustili. Vyrovnat se však nepodařilo, a tak domácí ztrestali jejich slabou koncovku brankou na 4:2 ze své první možnosti ve 2. poločase. Hustá pěna již zápas pohlídala a nakonec zvítězila 5:3. Kohout
Prague United Hustá pěna FC
Martin Hašek – Pavel Baroch, Roman Jireš, Jan Lukeš, Patrik Majer, Jan Makal, Radim Tichý vs Jaroslav Blažek – Daniel Beneš, Michal Divíšek, David Gregora, Tomáš Sobota, Jakub Voldřich
16. Jan Makal
21. Patrik Majer
54. Radim Tichý
8., 19., 49., 52. Tomáš Sobota
11. David Gregora
16. 11. 13 10:00 ZAK Hustá pěna FC Plameňáci 1.FC A 10. 2:1 (0:0)
Krásné počasí, ohleduplní soupeři, vyhrál šťastnější.
Hustá pěna FC Plameňáci 1.FC A
David Gregora – Daniel Beneš, Jaroslav Blažek, Michal Divíšek, Tomáš Dvořák, Jan Kosejk, Jakub Voldřich vs Jiří Zazadzi – Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Jan Malý, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf
44. Jaroslav Blažek
54. Jan Kosejk
52. Jan Malý
9. 11. 13 08:45 P1 Partizan Praha Hustá pěna FC 9. 5:0 (1:0)
Hostům se nedostavil gólman. Tento fakt podle mého názoru ovlivnil utkání. Hráno slušně fair play. Paleček, Papayová
Partizan Praha Hustá pěna FC
Radek Kahovec – Martin Boledovič, Petr Dirbák, Marek Haleš, Miroslav Ilušák, Pavel Kopřivík, Karel Mráz, Ondřej Pospíšil, Marek Špivák, Pavel Vojta vs Jaroslav Blažek – Daniel Beneš, Michal Divíšek, Tomáš Dvořák, David Gregora, Lukáš Lelek, Jakub Voldřich
2., 44. Ondřej Pospíšil
39. Miroslav Ilušák
55., 60. Pavel Kopřivík
2. 11. 13 10:00 HOSTI Hustá pěna FC S.N.F. B 8. 2:5 (0:1)
Utkání začalo ve velmi dobrém tempu, i když domácí neměli nikoho na střídání. Velmi dobré utkání. Václav Morch, Roman Kreisinger
Hustá pěna FC S.N.F. B
Tomáš Sobota – Daniel Beneš, Jan Kosejk, Lukáš Lelek, Pavel Morda, Michal Stáňo, Jakub Voldřich vs Jan Brabec – Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Josef Gál, Daniel Krůla, Vladimír Kuzmik, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Dominik Zukal
45. Michal Stáňo
59. Lukáš Lelek
17., 49., 58. Vladimír Kuzmik
42. Josef Gál
47. OG
26. 10. 13 11:15 TEMPO Hustá pěna FC Guláš FC 6. 7:2 (3:0)
Domácím se podařil vstup do zápasu, hosté sice dvěma góly snížili, ale jen na konečných 7:2. Kohout
Hustá pěna FC Guláš FC
Jaroslav Blažek – Daniel Beneš, Michal Divíšek, Tomáš Dvořák, David Gregora, Jan Kosejk, Tomáš Sobota, Michal Stáňo, Jakub Voldřich vs David Petr – Petr Beneš, Jan Jiráň, Martin Klečka, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, Radim Švehla, Mirko Vasič
2., 37. Michal Stáňo
6., 31., 36. David Gregora
10., 38. Daniel Beneš
48. Jan Jiráň
55. Mirko Vasič
35. Miroslav Korecký
19. 10. 13 08:45 BECH Hyens United Hustá pěna FC 7. 6:4 (3:3)
Vstup Hustý pěny do zápasu byl famózní a ve třetí minutě byl zápasový stav 0:2. Hyens ovšem nic nezabalily a díky nejlepšímu hráči zápasu Vukadinoviči se skóre zastavilo na konečných 6:4. Jambor
Hyens United Hustá pěna FC
Lukáš Filipi – Jan Hovorka, Štěpán Hovorka, David Kohák, Luboš Rodak, Ondřej Štefl, Filip Tatoušek, Pavel Venzara, Petr Venzara, Marko Vukadinovič vs Daniel Beneš – Jaroslav Blažek, Michal Divíšek, David Gregora, Jan Kosejk, Lukáš Lelek, Tomáš Sobota, Jakub Voldřich
7., 19., 24., 52., 53. Marko Vukadinovič
39. Petr Venzara
2. Lukáš Lelek
3., 49. Tomáš Sobota
23. David Gregora
5. 10. 13 10:00 BECH Hoptajch team Hustá pěna FC 5. 4:3 (1:2)
Kofrontace zkušenosti s mládím dopadla ve prospěch zkušenějšího a vyrovnanějšího celku. Procházka
Hoptajch team Hustá pěna FC
Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Radek Plucha, Marek Růžička, Václav Svoboda, Martin Vacka vs Jaroslav Blažek – Michal Divíšek, Tomáš Dvořák, David Gregora, Jan Kosejk, Lukáš Lelek, Tomáš Sobota, Jakub Voldřich
21. Erik Ackermann
38. OG
40., 48. Marek Růžička
12. David Gregora
16., 37. Lukáš Lelek
28. 9. 13 08:45 ZAK Hustá pěna FC GoGo 1.NC 4. 0:9 (0:3)
Jednoznačné utkání v podání hostujícího týmu. Klail,Solich
Hustá pěna FC GoGo 1.NC
Daniel Beneš – Jaroslav Blažek, Michal Divíšek, David Gregora, Michal Stáňo, Jakub Voldřich vs Jiří Brožík – Daniel Kopic, Aleš Krupička, Tomáš Majdl, Richard Novotný, Petr Orlowski
36 David Gregora 13. Aleš Krupička
15., 53., 58. Richard Novotný
30., 31., 32., 41. Petr Orlowski
60. Daniel Kopic
21. 9. 13 12:30 TEMPO Hustá pěna FC Bránický tank 3. 3:8 (1:3)
Velice pěkné utkání, ve kterém byli hosté lepší a zaslouženě vyhráli. Jakub Macháček, Martin Rákosník
Hustá pěna FC Bránický tank
Jaroslav Blažek – Daniel Beneš, David Gregora, Jan Kosejk, Lukáš Lelek, Tomáš Sobota, Jakub Voldřich vs Jiří Humhal – Petr Černý, Jiří Chlouba, Martin Havel, Vladimír Lis, Martin Pokorný, Pavel Roubíček, Ludvík Stoulil, Jan Vydra