Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 30.11.13 | 11:15 | P3 | Prague United Hustá pěna FC | 11. | 3:5 |
So 16.11.13 | 10:00 | ZAK | Hustá pěna FC Plameňáci 1.FC A | 10. | 2:1 |
So 9.11.13 | 08:45 | P1 | Partizan Praha Hustá pěna FC | 9. | 5:0 |
So 2.11.13 | 10:00 | HOSTI | Hustá pěna FC S.N.F. B | 8. | 2:5 |
So 26.10.13 | 11:15 | TEMPO | Hustá pěna FC Guláš FC | 6. | 7:2 |
So 19.10.13 | 08:45 | BECH | Hyens United Hustá pěna FC | 7. | 6:4 |
So 5.10.13 | 10:00 | BECH | Hoptajch team Hustá pěna FC | 5. | 4:3 |
So 28.9.13 | 08:45 | ZAK | Hustá pěna FC GoGo 1.NC | 4. | 0:9 |
So 21.9.13 | 12:30 | TEMPO | Hustá pěna FC Bránický tank | 3. | 3:8 |
So 14.9.13 | 11:15 | TEMPO | Atomový veverky A Hustá pěna FC | 2. | 11:2 |
So 7.9.13 | 08:45 | BECH | Hustá pěna FC Sen Černý Most II PG | 1. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Partizan Praha | 11 | 8 | 2 | 1 | 47:19 | 18 |
2. | Bránický tank | 11 | 7 | 3 | 1 | 56:27 | 17 |
3. | Atomový veverky A | 11 | 7 | 3 | 1 | 35:18 | 17 |
4. | S.N.F. B | 11 | 5 | 3 | 3 | 29:22 | 13 |
5. | Sen Černý Most II PG | 11 | 4 | 4 | 3 | 27:21 | 12 |
6. | GoGo 1.NC | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:18 | 11 |
7. | Prague United | 11 | 4 | 3 | 4 | 20:27 | 11 |
8. | Hoptajch team | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:41 | 10 |
9. | Plameňáci 1.FC A | 11 | 3 | 2 | 6 | 15:35 | 8 |
10. | Hustá pěna FC | 11 | 3 | 0 | 8 | 30:57 | 6 |
11. | Hyens United | 11 | 2 | 1 | 8 | 27:46 | 5 |
12. | Guláš FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 28:47 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 15.9.13 | 18:45 | MIKU3 | South Prague FC Black bridge elite (HL8P) |
Ne 15.9.13 | 20:00 | MIKU3 | United clans Řežem to United (HL3D) |
Ne 29.9.13 | 18:45 | P3 | KTB B Pivson a Pofel (HL5H) |
Ne 29.9.13 | 20:00 | P3 | Ross Crock Gente - Yeti FC (HL4E) |
Ne 6.10.13 | 16:00 | HOSTI | Forejt FC Protector 1320 FC (HL8R) |
Ne 6.10.13 | 17:15 | HOSTI | Malvazinky 1.FC Medvědi B (HL6L) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beneš Daniel | 9 | 2 |
Blažek Jaroslav | 10 | 1 |
Divíšek Michal | 8 | 0 |
Dvořák Tomáš | 5 | 1 |
Gregora David | 10 | 9 |
Kosejk Jan | 8 | 1 |
Lelek Lukáš | 7 | 7 |
Morda Pavel | 1 | 0 |
Sobota Tomáš | 8 | 6 |
Stáňo Michal | 5 | 3 |
Voldřich Jakub | 10 | 0 |