Petr Skýpala – Jan Balíček, Daniel Kopec, Jaroslav Láznička, Michal Plicka, Petr Polcar, David Staněk, Miroslav Štětka vs Libor Petřina – Robert Hlubuček, Luboš Kašpar, Jan Kreuzer, Ivan Němec, Lubomír Peklanský, Jozef Pixa, Leoš Rotter, Pavol Štofej
10. 11. 13 16:15 P1 Medvědi B Černý pumy 9. 0:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas rozhodl jeden šťastný gól. Tomáš Rothe, Jan Čada
Medvědi B Černý pumy
Libor Petřina – Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Ivan Němec, Lubomír Peklanský, Jozef Pixa, Leoš Rotter, Jan Zachar vs Tomáš Malina – Taras Andriychuk, Petr Jandourek, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Václav Šmíd, Jindřich Špaček, Tomáš Urbánek, Martin Valíček
25. Martin Smetana
3. 11. 13 16:15 P1 Rychlí banáni Medvědi B 8. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání. Domácí na konci přidali a podařilo se jim vstřelit vítězný gól. Jaroslav Dušek, Lukáš Zeman
Rychlí banáni Medvědi B
Jan Mrázek – František Bartůněk, Petr Český, David Havlíček, Jan Krátký, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Petr Pohlodko, Alexander Šafařík Pštrosz, Jakub Vaníček, Martin Vaníček, Miloš Vaníček vs Libor Petřina – Robert Hlubuček, Luboš Kašpar, Jan Kreuzer, Ivan Němec, Jozef Pixa, Leoš Rotter, Pavol Štofej, Jan Zachar
32. František Bartůněk
57. Jakub Vaníček
27 Jakub Vaníček 25. Robert Hlubuček
20. 10. 13 16:15 P1 Medvědi B Real Hagrid CF 7. 4:5 (1:3)
Real si vytvořil třígólový náskok, o který málem přišel. Medvědi v závěru sahali po remíze, ale Real vítězství uhájil. Třikrát se na obou stranách trefil Peklanský a Šimsa. Čapla
Medvědi B Real Hagrid CF
Libor Petřina – Robert Hlubuček, Luboš Kašpar, Ivan Němec, Lubomír Peklanský, Jozef Pixa, Pavol Štofej, Jan Zachar vs Petr Šimsa – František Fiala, Jakub Hoffmann, Vít Pavelka, Jakub Šimsa, Damián Vondrášek
24., 48., 54. Lubomír Peklanský
43. Robert Hlubuček
22., 31., 49. Jakub Šimsa
28. Vít Pavelka
29. Jakub Hoffmann
13. 10. 13 16:15 P1 Sturm JM Medvědi B 6. 4:0 (1:0)
Po celé utkání aktivnější domácí zaslouženě vyhráli. Utkání mělo třešničku v podobě branky vstřelené brankářem. Kohout
Sturm JM Medvědi B
Filip Kotek – Milan Dolejš, Adam Horký, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Petr Ondrejec, Jiří Ouředník, Martin Soukup vs Libor Petřina – Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Ivan Němec, Lubomír Peklanský, Jozef Pixa, Leoš Rotter, Pavol Štofej, Jan Volek
30. Jan Hynek
50. Filip Kotek
52., 55. Adam Horký
6. 10. 13 17:15 HOSTI Malvazinky 1.FC Medvědi B 5. 2:2 (0:2)
Medvědi byli v prvním poločase lepší, ale ze druhém přestali běhat a po náhodném snížení bránili výhru, o kterou přišli pár minut před koncem. Kopřiva
Malvazinky 1.FC Medvědi B
Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Pavel Rákosník, Jiří Šesták, Jan Zeman vs Libor Petřina – Jiří Fiala, Robert Hlubuček, Luboš Kašpar, Ivan Němec, Lubomír Peklanský, Jozef Pixa, Leoš Rotter, Pavol Štofej, Jan Volek, Jan Zachar
44., 58. Filip Novotný 16. Jozef Pixa
18. Jiří Fiala
29. 9. 13 16:15 P1 Medvědi B Manchlastr FC 4. 3:1 (1:1)
I přes územní převahu hostujícího týmu zvítězila zkušenost domácích. Karel Kudrna, Marek Pavlíček
Medvědi B Manchlastr FC
Libor Petřina – Jiří Fiala, Robert Hlubuček, Luboš Kašpar, Jan Kreuzer, Ivan Němec, Lubomír Peklanský, Jozef Pixa, Leoš Rotter, Pavol Štofej vs Lukáš Kuba – Martin Bejček, Zdeněk Dítě, Marek Filko, Robert Němec, Patrik Ryba, Jiří Šumbera, Jakub Tichý, Matěj Veselý
2. Lubomír Peklanský
31. Luboš Kašpar
33. Jiří Fiala
14. Matěj Veselý
22. 9. 13 16:15 P1 Hashlerka THC 1993 B Medvědi B 3. 0:6 k.
Bojovné utkání ve kterém zaslouženě vyhráli hosté. Svoboda
Hashlerka THC 1993 B Medvědi B
Pavel Bartůněk – Adam Černý, David Cyprian, Michal Dobroň, Pavel Kudrnáč, Petr Šmíd, Tomáš Vosáhlo vs Libor Petřina – Jiří Fiala, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Lubomír Peklanský, Jozef Pixa, Leoš Rotter, Pavol Štofej, Jan Zachar
5. Pavel Kudrnáč
8. Pavel Bartůněk
2., 57. Lubomír Peklanský
40. Pavol Štofej
15. 9. 13 16:15 P1 Medvědi B Debakl FC 2. 3:7 (1:4)
Medvědi do konce první půle drželi krok, ale dva rychlé góly do šatky je srazili. Zasloužená výhra hostů.
Medvědi B Debakl FC
Libor Petřina – Jiří Fiala, Robert Hlubuček, Luboš Kašpar, Jan Kreuzer, Ivan Němec, Lubomír Peklanský, Jozef Pixa, Leoš Rotter, Pavol Štofej, Jan Volek, Jan Zachar vs Luboš Valent – Milan Knotek, Radek Rác, Tomáš Repaský, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner, Miloslav Vašák