17. 6. 13 19:30 STOD Santa Tranta VET Dřevosprint SC 11. 21:1 (10:1)
Kamil Kyral – Martin Boháč, Milan Čáp, David Čejka, Tomáš Král, Petr Kubík, Petr Stupka, Zdeněk Vondráček vs Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Marcel Fikar, Tomáš Hábl, Antonín Procházka, Zdeněk Šlemenda, Jaromír Tomaides, Jan Toth
39., 40. Petr Kubík
41. Zdeněk Vondráček
3. Jan Toth
4. 6. 13 19:00 STOD Dřevosprint SC Premiéra TV 10. 5:2 (1:2)
V 1.půli dokázala Premiéra vytěžit z minima maximum a se štěstím držela vedení 2:1 až do jediné hrubky svého brankáře. Domácí se po vyrovnání zklidnili a ve 2.půli už svou převahu potvrdili střelecky. Jan Slavíček, Jaroslav Budín
Dřevosprint SC Premiéra TV
Tomáš Hábl – Pavel Bokůvka, Marcel Fikar, Stanislav Lavers, Pavol Matejčík, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šlemenda, Jaromír Tomaides, František Vondruška vs Martin Richter – Tašo Andjelkovski, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, Jan Říha, Miloslav Sejrek, Milan Vondra
10., 31., 40. František Vondruška
38., 41. Pavel Bokůvka
12. Jan Říha
14. Martin Richter
28. 5. 13 19:00 STOD Pankráckej válec Dřevosprint SC 9. 5:2 (2:0)
Hráči domácích měli v útoku větší kvalitu než hostující tým a tak i přes relativně vyrovnanou hru obou mužstev zvítězil Válec bez větších potíží 5:2. Kohout, Pavlíček
Pankráckej válec Dřevosprint SC
Jan Pospíšil – Tomáš Bárta, Peter Budoš, Jaroslav Hájek, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Jan Přibyl, Miloslav Smetana, Martin Vacek vs Tomáš Hábl – Pavel Bokůvka, Marcel Fikar, Stanislav Lavers, Pavol Matejčík, Martin Nedobyl, Čestmír Novotný, Jaroslav Šimon, Jan Toth
7. Jaroslav Hájek
20., 33., 51. Jan Přibyl
39. Miroslav Petržilka
35. Pavel Bokůvka
40. Marcel Fikar
20. 5. 13 19:45 HRAB3 Dřevosprint SC Javorák 8. 1:1 (1:1)
Utkání, které se od 1.minuty neslo v duchu fair play od obou družstev. Zápas nabídl dramatickou podívanou a skončil zaslouženou dělbou bodů.
Dřevosprint SC Javorák
Tomáš Hábl – Pavel Bokůvka, Marcel Fikar, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Čestmír Novotný, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šlemenda, Jaromír Tomaides vs Zdeněk Krejčí – Jan Eibl, Jan Galetka, Matouš Hilar, Alexandr Kurz, Pavel Kurz, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Marek Urx
25. Pavel Bokůvka 7. Matouš Hilar
14. 5. 13 19:00 STOD Křídla Ďáblic VET A Dřevosprint SC 7. 2:1 (2:0)
Utkání v rychlém tempu se spoustou šancí. Zdeněk Zimovčák, Kratochvíl
Křídla Ďáblic VET A Dřevosprint SC
Jaroslav Svoboda – Jiří Lupoměch, Jan Mach, Tomáš Mrázek, Roman Vejvoda, Karel Vesecký, Jan Yousif vs Tomáš Hábl – Pavel Bokůvka, Marcel Fikar, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šlemenda, Jaromír Tomaides, Jan Toth
5., 14. Jiří Lupoměch 47. Jaromír Tomaides
30. 4. 13 19:00 STOD Dřevosprint SC Flamengo CR VET 6. 1:1 (0:1)
Od počátku vyrovnané utkání, které dospělo k zasloužené remíze. Stanislav Bezděka, Zbyněk Šámal
Dřevosprint SC Flamengo CR VET
Tomáš Hábl – Marcel Fikar, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Čestmír Novotný, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šlemenda, Zdeněk Šťastný, Jaromír Tomaides, Jan Toth vs Tomáš Procházka – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Tomáš Kučera, David Pětík, Stanislav Skalický
58. Jaromír Tomaides 23. Stanislav Skalický
23. 4. 13 19:00 STOD Dřevosprint SC Sklenářka S.G. 5. 1:3 (1:2)
Nervózní utkání lépe zvládl tým Sklenářky, který dokázal své šance proměnit především v 1.poločase. 2.poločas měl více ze hry a více šancí Dřevosprint, ale ke gólu to nevedlo.
Dřevosprint SC Sklenářka S.G.
Tomáš Hábl – Pavel Bokůvka, Marcel Fikar, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šťastný, Jaromír Tomaides, Jan Toth vs Tomáš Krátký – Ivan Georgiev, Václav Honc, Jan Lepič, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stáňo, Michal Stejskal
28. Pavol Matejčík 25 Pavel Bokůvka
39 Pavol Matejčík
57 Jan Toth
24. Václav Honc
26., 49. Michal Stejskal
16. 4. 13 17:00 zzNOVOB Domácí potřeby VET Dřevosprint SC 4. 4:6 (2:2)
Utkání slušné úrovně. Skóre jako na houpačce, hosté se gólově utrhli z kraje druhé půle a už vedení nepustili. Milan Énok, Martin Beránek
Domácí potřeby VET Dřevosprint SC
Jiří Krupka – Miroslav Kvasnička, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal vs Pavol Matejčík – Pavel Bokůvka, Marcel Fikar, Jindřich Marhoul, Martin Nedobyl, Čestmír Novotný, Antonín Procházka, Jaroslav Šimon, Jaromír Tomaides, Jan Toth
18. Miroslav Kvasnička
27., 33. Vlastimil Schwarz
60. Michal Louda
4. Jaromír Tomaides
6., 43., 57. Martin Nedobyl
34., 37. Jindřich Marhoul
9. 4. 13 19:00 STOD Dřevosprint SC Cormoran FC 3. 7:2 (3:0)
Poklidné utkání plné hezkých akcí. Pavel Matoušek, Michael Pokorný
Dřevosprint SC Cormoran FC
Tomáš Hábl – Pavel Bokůvka, Marcel Fikar, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Čestmír Novotný, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šlemenda, Zdeněk Šťastný, Jaromír Tomaides, Jan Toth vs Jiří Brotánek – Vladislav Kašpar, Tomáš Košatka, Daniel Levý, Daniel Los, Jiří Vacík, Jiří Vaniš, František Vomáčka