Út 4.6.13 17:45 ZABEH Santa Dominica VET CFC Letňany   (VL1A)
Út 4.6.13 19:00 ZABEH Bítovská SUP PFC Kodymka SUP B   (SVL3B)
Út 4.6.13 20:15 ZABEH Rosengart FC s.Oliver B   (HL8C)
St 26.6.13 18:15 DEKAN Úterní hosté VET 1.FC RUM   (VL4C)
St 26.6.13 19:30 DEKAN Stýbla Ďáblic VET Bronx KKK VET B   (VL3B)
St 26.6.13 20:45 DEKAN OrangeBoom TJ Bohemia Chips 1980   (HL8F)

24. 6. 13 20:45 P1 Slepí koně VET Kikina bar 1.FC VET 11. 2:5 (2:1)
S.K. vlítli do utkání a vedli 2:0, ovšem skončili v hluboké depresi když soupeř v počtu 4+1 ovládl utkání a výsledek zcela otočil. Martin Hošek, David Nekvasil
Slepí koně VET Kikina bar 1.FC VET
Martin Morozovič – Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Petr Gutvirt, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček vs Ladislav Král – František Chval, Pavel Horký, Pavel Klein, Pavel Sedlák, Václav Zrno
4. Ondřej Krutský
6. Pavel Fifka
11., 37. Václav Zrno
40. Pavel Sedlák
52. Pavel Horký
59. Pavel Klein
11. 6. 13 20:45 BECH Kikina bar 1.FC VET Kulišáci CF VET 10. 2:2 (1:2)
Velmi pěkné, rychlé utkání kterému remíza slušela. Trnka
Kikina bar 1.FC VET Kulišáci CF VET
Pavel Klein – František Chval, Petr Hádek, Pavel Horký, Tomáš Jílek, Ladislav Král, Martin Mlýnek, Michal Ondrášek, Pavel Sedlák, Petr Sedlák vs Petr Vyhnal – Petr Cichra, Jiří Komers, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Jiří Sýkora, Martin Volf
16. Ladislav Král
41. Petr Sedlák
3. Roman Kříž
30. Petr Cichra
3. 6. 13 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Kikina bar 1.FC VET 9. 4:4 (1:3)
Bojovné a vyrovnané utkání, které skončilo spravedlivou remízou. Karel Mařík, Ladislav Němec
Vyprahlo FC VET Kikina bar 1.FC VET
Stanislav Krejčí – Jaroslav Drahota, Jiří Halík, Radek Horáček, Daniel Joska, Jaroslav Pešek, Marek Růžička, Bohumil Wasserbauer vs Jan Šantroch – Pavel Horký, Pavel Klein, Martin Mlýnek, Pavel Sedlák, Václav Zrno
32. Pavel Horký
20. 5. 13 19:30 MIKU3 Kikina bar 1.FC VET Malostranský SK 8. 7:5 (3:1)
Velmi pěkný zápas, 1.poločas si vytvořila Kikina 3brankový náskok, hosté stačili pouze snížit. Druhý poločas hosté mohutně finišovali, snížili až na rozdíl gólu, a až do konce utkání to byla přetahovaná. Husák, Čapla M.
Kikina bar 1.FC VET Malostranský SK
Petr Hádek – František Chval, Pavel Horký, Martin Mlýnek, Michal Ondrášek, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Petr Sedlák, Václav Zrno vs Petr Deršák – Pavel Čermák, Roman Čížek, Karel Fiala, Milan Kozel, Milan Pokorný, Jan Šobr, Pavel Suchopár
53. Milan Kozel
14. 5. 13 17:00 DEKAN Paradentol 1990 Kikina bar 1.FC VET 7. 2:6 (2:2)
V první půli domácí ještě stačili, ale druhou půli měli pod kontrolou hosté a zaslouženě vyhráli. Bohumil Prček
Paradentol 1990 Kikina bar 1.FC VET
Tomáš Zdeněk – Josef Exner, Stanislav Hejhal, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Josef Petrásek, Robert Stehlík vs Pavel Klein – František Chval, Petr Hádek, Pavel Horký, Tomáš Jílek, Ladislav Král, Martin Mlýnek, Michal Ondrášek, Pavel Sedlák, Petr Sedlák
9., 18. Josef Petrásek 7., 46. Petr Sedlák
16., 37. Tomáš Jílek
35. Pavel Sedlák
39. Petr Hádek
6. 5. 13 20:15 P3 Kikina bar 1.FC VET Sparta Košíře B 6. 6:3 (2:2)
Vyrovnané utkání rozhodl druhý poločas.
Kikina bar 1.FC VET Sparta Košíře B
Pavel Klein – František Chval, Petr Hádek, Pavel Horký, Tomáš Jílek, Martin Mlýnek, Michal Ondrášek, Pavel Sedlák, Petr Sedlák vs Václav Rod – Jiří Chmela, Radek Fál, Petr Frýba, Luboš Hanzlík, David Hylas, Milan Kříž, Karel Mikeš, Tomáš Ouřada, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka
39. Karel Mikeš
29. 4. 13 18:15 HANSP Kikina bar 1.FC VET Don Giovanni VET 5. 6:4 (3:1)
Zasloužené vítězství domácích, slušně a bez faulů hrané utkání. Jan Severa, Radek Škarda
Kikina bar 1.FC VET Don Giovanni VET
Pavel Klein – František Chval, Petr Hádek, Pavel Horký, Tomáš Jílek, Ladislav Král, Martin Mlýnek, Michal Ondrášek, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Václav Zrno vs Josef Bůcha – František Chalupa, Jan Kolísko, Martin Makal, Ivo Novák, Stanislav Oliverius, Petr Pištěk, David Přinesdom, Antonín Svoboda, František Svoboda, Vratislav Ulman, Martin Zajac
58. František Chalupa
22. 4. 13 20:15 STOD Bílý lev CF VET Kikina bar 1.FC VET 4. 1:2 (0:2)
Kikina byla po celý zápas lepším týmem, utkání mělo dobrou úroveň. Paleček
Bílý lev CF VET Kikina bar 1.FC VET
Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Zdeněk Dražík, Milan Krejčí, David Ploc, Jan Salava, Martin Urbanec, Jan Zavázal, Michal Žoha vs Pavel Klein – František Chval, Petr Hádek, Pavel Horký, Tomáš Jílek, Martin Mlýnek, Michal Ondrášek, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Petr Sedlák
41. Zdeněk Dražík 12., 29. Tomáš Jílek
15. 4. 13 19:00 DABLI Veteráni Ďáblice Kikina bar 1.FC VET 2. 4:6 (3:2)
Rychlé bojovné utkání,slušně vedené, rozhodlo využití šancí ve 2.poločase. Jan Kupr
Veteráni Ďáblice Kikina bar 1.FC VET
Tomáš Dvořák – Roman Bláha, Jan Hruška, Pavel Jurčík, Filip Kazda, Milan Krch, Miroslav Muška, Jiří Pelich vs Pavel Klein – František Chval, Petr Hádek, Pavel Horký, Ladislav Král, Michal Ondrášek, Pavel Sedlák, Petr Sedlák