Út 4.6.13 18:15 zzNOVOB Železní Titáni Válcovna plechu FC   (HL8E)
St 12.6.13 17:00 DEKAN Bronx KKK VET B Rokoska VET A   (VL3B)
St 12.6.13 18:15 DEKAN VSK MFF UK Praha VET A Vršáci VET   (VL3B)

24. 6. 13 20:30 ZAK Touš KK Bílý lev CF VET 11. 2:4 (1:0)
V pohledném utkání z obou stran zasloužené vítězství Lvu. Stránský, Komárek
Pavel Jiroušek – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Jan Makal, Petr Mára, Jan Sluka, Michal Stareček, Martin Stašek, Jan Vrba vs Michal Vodička – Tomáš Dobrý, David Ploc, Petr Salaba, Jan Salava, Petr Šulc, Martin Urbanec
43. Jan Sluka
34., 44. Jan Salava
50., 52. David Ploc
10. 6. 13 18:15 BECH Starci na chmelu A Touš KK 10. 6:1 (5:0)
Velmi slušně hrané utkání, ve kterém domácí byli jasně lepší a už v 1.půli rozhodli o svém vítězství. Ve 2.půli se už jen dohrávalo a hosté 2 minuty před koncem vsítili čestný gól. Zdeněk Holakovský, Josef Viktorin
Starci na chmelu A Touš KK
Pavel Procházka – Peter Demjanovič, Vladimír Dusil, Ladislav Eliáš, Michal Fischer, Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Lubomír Vodehnal vs Liboslav Matoušek – Jan Budský, Miroslav Chrástek, Pavel Jiroušek, Petr Mára, Martin Stašek, Marek Valter, Jan Vrba
6., 8., 24. Lubomír Vodehnal
11. Michal Fischer
15., 36. Petr Hlásný
58. Petr Mára
3. 6. 13 19:00 DABLI Touš KK Veteráni Ďáblice 9. 5:6 (0:4)
Pohledné utkání s hodně góly. Roman Fiala, David Ledinský
Touš KK Veteráni Ďáblice
Liboslav Matoušek – Jan Budský, Miroslav Chrástek, Pavel Jiroušek, Jan Makal, Petr Mára, Jan Sluka, Michal Stareček, Martin Stašek vs Tomáš Dvořák – Roman Bláha, Jan Hruška, Pavel Jurčík, Milan Krch, Miroslav Muška, Jiří Pelich
21., 26. Miroslav Muška
20. 5. 13 19:15 STER2 Don Giovanni VET Touš KK 8. 4:6 (3:2)
Pěkné utkání, kde měli nakonec více štěstí hosté. Lukáš Mařík, Kunz
Don Giovanni VET Touš KK
Jan Kolísko – Jiří Adamec, František Chalupa, Martin Makal, Radek Merkl, Ivo Novák, Stanislav Oliverius, Petr Pištěk, David Přinesdom, Antonín Svoboda, František Svoboda, Vratislav Ulman, Martin Zajac vs Liboslav Matoušek – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Pavel Jiroušek, Jan Makal, Petr Mára, Jan Sluka, Michal Stareček, Martin Stašek, Marek Valter
57. Marek Valter
15. 5. 13 19:30 zzNOVOB Slepí koně VET Touš KK 7. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Slepí koně VET Touš KK
vs Liboslav Matoušek – Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Jan Makal, Petr Mára, Jan Sluka, Michal Stareček, Martin Stašek, Marek Valter, Jan Vrba
29. 4. 13 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Touš KK 5. 4:8 (0:4)
Utkání se hrálo za stálé mírné převahy Touše, zvítězilo fotbalovější mužstvo zaslouženě.
Vyprahlo FC VET Touš KK
Bohumil Wasserbauer – Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Stanislav Krejčí, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Zdeněk Syrový vs Liboslav Matoušek – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Pavel Jiroušek, Jan Makal, Jan Sluka, Martin Stašek, Jan Vrba
34. Bohumil Wasserbauer
38., 52., 54. Miloslav Jírovec
18., 49. Martin Stašek
22., 32. Liboslav Matoušek
25., 26., 44., 58. Jan Sluka
22. 4. 13 18:15 MIKU4 Touš KK Malostranský SK 4. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodl těsně před koncem šťastnější tým hostů. Martin Čechovič, Martin Čechovič
Touš KK Malostranský SK
Liboslav Matoušek – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Pavel Jiroušek, Jan Makal, Petr Mára, Jan Sluka, Martin Stašek vs Petr Deršák – Pavel Čermák, Karel Fiala, Milan Kozel, Milan Pokorný, Jan Šobr, Zdeněk Táborský
15. Petr Mára
41. Jan Sluka
19., 59. Jan Šobr
48. Karel Fiala
16. 4. 13 18:15 BECH Touš KK Kulišáci CF VET 6. 5:3 (4:0)
Velmi dobré utkání, kdy v první půli byli lepší domácí. Ve druhé půli hosté zabrali a zápas zdramatizovali, ale domácí si vítězství pohlídali. Michal Antonický, Milan Mazáč
Touš KK Kulišáci CF VET
Liboslav Matoušek – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Pavel Jiroušek, Jan Makal, Petr Mára, Jan Sluka, Martin Stašek, Marek Valter, Jan Vrba vs Milan Duda – Petr Cichra, Patrik Dobiaš, Jiří Komers, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Jiří Sýkora, Martin Volf
8. Jan Makal
11., 24. Jan Sluka
12. Petr Bureš
55. Pavel Jiroušek
31., 36. Patrik Dobiaš
49. Roman Kříž
9. 4. 13 17:00 DEKAN Paradentol 1990 Touš KK 3. 3:2 (2:2)
Důrazné utkání se šťastnou výhrou domácích. Procházka M.
Paradentol 1990 Touš KK
Stanislav Hejhal – Josef Exner, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Josef Petrásek, Robert Stehlík, Tomáš Zdeněk vs Liboslav Matoušek – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Pavel Jiroušek, Petr Mára, Martin Stašek, Marek Valter, Jan Vrba
14. Robert Stehlík
17. Jiří Jíša
38. Martin Hrbáček
15. Petr Bureš
29. Martin Stašek
3. 4. 13 19:45 HRAB3 Touš KK Sparta Košíře B 2. 4:2 (0:2)
Hosté nedokázali udržet svůj náskok z prvního poločasu a hlavně v závěru nedokázali proměnit šance. Smetana
Touš KK Sparta Košíře B
Pavel Jiroušek – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Petr Mára, Jan Sluka, Michal Stareček, Martin Stašek, Marek Valter, Jan Vrba vs Karel Mikeš – Radek Fál, Petr Frýba, Luboš Hanzlík, Milan Kříž, Jaroslav Šamánek
33., 51. Michal Stareček
34. Marek Valter
37. Petr Mára
4. Jaroslav Šamánek
29. Milan Kříž
25. 3. 13 20:45 MIKU4 Kikina bar 1.FC VET Touš KK 1. 3:1 (2:1)
Zápas se hrál v poklidném tempu, ve kterém se převedli především brankáři, ti vychytali spoustu šancí a byli oporami svých týmů. Lukáš Kratochvíl, Petr Mikeš