Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 24.6.13 | 20:45 | P1 | Slepí koně VET Kikina bar 1.FC VET | 11. | 2:5 |
Po 10.6.13 | 19:30 | DEKAN | Bílý lev CF VET Slepí koně VET | 10. | 10:1 |
Po 3.6.13 | 19:15 | SCBEC | Slepí koně VET Starci na chmelu A | 9. | 0:6 k. |
Po 27.5.13 | 18:15 | MIKU4 | Don Giovanni VET Slepí koně VET | 6. | 5:2 |
Po 20.5.13 | 19:00 | DABLI | Veteráni Ďáblice Slepí koně VET | 8. | 4:0 |
St 15.5.13 | 19:30 | zzNOVOB | Slepí koně VET Touš KK | 7. | 0:6 k. |
Út 30.4.13 | 18:15 | BECH | Kulišáci CF VET Slepí koně VET | 5. | 3:0 |
Po 22.4.13 | 17:45 | ZABEH | Slepí koně VET Vyprahlo FC VET | 4. | 0:1 |
Po 8.4.13 | 19:30 | MIKU3 | Malostranský SK Slepí koně VET | 3. | 13:0 |
Út 2.4.13 | 17:00 | DEKAN | Slepí koně VET Paradentol 1990 | 2. | 3:3 |
Út 26.3.13 | 19:30 | ARIT | Sparta Košíře B Slepí koně VET | 1. | 10:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kikina bar 1.FC VET | 11 | 9 | 2 | 0 | 53:32 | 20 |
2. | Sparta Košíře B | 11 | 8 | 0 | 3 | 65:42 | 16 |
3. | Veteráni Ďáblice | 11 | 8 | 0 | 3 | 48:32 | 16 |
4. | Kulišáci CF VET | 11 | 6 | 2 | 3 | 50:33 | 14 |
5. | Starci na chmelu A | 11 | 7 | 0 | 4 | 54:41 | 14 |
6. | Bílý lev CF VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:31 | 13 |
7. | Malostranský SK | 11 | 5 | 0 | 6 | 57:34 | 10 |
8. | Touš KK | 11 | 5 | 0 | 6 | 42:38 | 10 |
9. | Paradentol 1990 | 11 | 3 | 2 | 6 | 34:51 | 8 |
10. | Don Giovanni VET | 11 | 3 | 0 | 8 | 38:54 | 6 |
11. | Vyprahlo FC VET | 11 | 1 | 2 | 8 | 35:73 | 4 |
12. | Slepí koně VET | 11 | 0 | 1 | 10 | 11:66 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 21.5.13 | 18:15 | MIKU4 | Neumann S.K. Houbařův Ráj (HL8I) |
Út 21.5.13 | 19:30 | MIKU4 | Traktor Praha A Nottoric Forest (HL6C) |
Út 21.5.13 | 20:45 | MIKU4 | Rowdies HFC Smutný potapěči (HL1A) |
Čt 6.6.13 | 17:45 | ZABEH | Mamba club V Trops Old Boys 1.SK (VL3C) |
Čt 6.6.13 | 19:00 | ZABEH | Kamarádi 1.FC Los Muchachos (HL7F) |
Čt 6.6.13 | 20:15 | ZABEH | Stará škola Dehet Old 1.FC SUP (SVL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chapman Owen | 2 | 0 |
Fifka Jiří | 3 | 1 |
Fifka Pavel | 7 | 6 |
Gutvirt Martin | 7 | 0 |
Gutvirt Petr | 8 | 2 |
Hubínek Jaroslav | 8 | 0 |
Kalát Jiří | 3 | 1 |
Kolář Petr | 4 | 0 |
Krutský Ondřej | 6 | 1 |
Morozovič Martin | 8 | 0 |
Renda Jaroslav | 9 | 0 |
Staníček Zbyněk | 7 | 0 |