St 2.10.13 18:15 MIKU3 M - Bubo A Imidin Opatov FC   (HL5D)
St 2.10.13 19:30 MIKU3 Demínka B Planners Prague FC A   (HL8G)
St 2.10.13 20:45 MIKU3 Libeň SK A Alibi   (HL6E)
Út 5.11.13 18:15 MIKU2 Inter 2011 Defect   (VL1A)
Út 5.11.13 19:30 MIKU2 Notorkros FK Výtržník HFC   (HL4B)
Út 5.11.13 20:45 MIKU2 JUDr. Brouk Pytlík MIFA Fighters FO   (HL7C)

2. 12. 13 18:00 ZAK Veteráni Ďáblice Bílý lev CF VET 11. 2:2 (1:1)
Velice fotbalové utkání, oba týmy se předháněli v tom, kdo předvede hezčí akci. Radoslav Janoštiak, Vladimír Šišma
Veteráni Ďáblice Bílý lev CF VET
Tomáš Dvořák – Jan Hruška, Pavel Jurčík, Filip Kazda, Miroslav Muška, Jiří Pelich, Jiří Vokoun vs Miloslav Anděl – Tomáš Dobrý, Zdeněk Dražík, Milan Krejčí, David Ploc, Petr Salaba, Jan Zavázal
2. Jan Hruška
43. Miroslav Muška
20., 56. David Ploc
18. 11. 13 19:30 BECH VSK MFF UK Praha VET A Veteráni Ďáblice 10. 3:5 (1:3)
Utkání rozhodlo vyloučení domácího gólmana za ruku mimo pokutové území. Voldán
VSK MFF UK Praha VET A Veteráni Ďáblice
Miroslav Srp – Pavel Borský, Vojtěch Hromíř, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Zdeněk Štarman, Tomáš Tejnora, Zdeněk Zabilanský vs Tomáš Dvořák – Roman Bláha, Jan Hruška, Milan Krch, Miroslav Muška, Jiří Pelich
15. David Nečas
32. Tomáš Tejnora
50. Zdeněk Rašovský
11 Miroslav Srp 11., 54. Jan Hruška
19., 38. Milan Krch
20. Miroslav Muška
11. 11. 13 19:00 DABLI Torzoo VET Veteráni Ďáblice 9. 1:7 (1:4)
Domácí prohráli díky menšímu počtu hráčů. Ve 2.půli přesto měli více ze hry, avšak góly dávali pouze hosté. Ondřej Sýkora, Jan Burda
Torzoo VET Veteráni Ďáblice
Ľubomír Prokop – Václav Jílek, Martin Kult, Petr Novák, Robert Palágyi, Jan Šmíd, Petr Viesner vs Tomáš Dvořák – Roman Bláha, Karel Danko, Jiří Hail, Jan Hruška, Pavel Jurčík, Milan Krch, Milan Laškovský, Miroslav Muška, Jiří Pelich, Jiří Vokoun
22. Martin Kult 8. Pavel Jurčík
9., 10., 45. Miroslav Muška
18. Jiří Hail
50., 59. Jiří Pelich
4. 11. 13 19:00 DABLI Veteráni Ďáblice Starci na chmelu A 8. 7:1 (3:0)
Naprostá ukázka toho, jak by mělo vypadat utkání vet.ligy-ohleduplné a slušný výkon všech hráčů, vzájemný respekt. Ďáblice se mnohem lépe pohybovali a kombinovali a zaslouženě se dočkali pěkných gólů a vysokého vítězství. Hosté toho naopak moc nenaběhali, ale svou kombinací a pohodou přispěli i oni k dobré úrovni zápasu, kde kraloval klídek a pohoda. Všem hráčům díky. Radek Škarda, Michal Moučka
Veteráni Ďáblice Starci na chmelu A
Tomáš Dvořák – Jan Hruška, Pavel Jurčík, Jan Kaňka, Milan Krch, Miroslav Muška, Jiří Pelich, Jiří Vokoun vs Pavel Procházka – Vladimír Dusil, Ladislav Eliáš, Michal Fischer, Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Lubomír Vodehnal
5., 17., 57. Jan Kaňka
7. Milan Krch
40. Jiří Pelich
43. Jan Hruška
60. Jiří Vokoun
56. Petr Jambor
21. 10. 13 19:00 DABLI Veteráni Ďáblice Malostranský SK 6. 2:6 (0:2)
Zasloužená výhra hostujícího týmu. Rozdíl mohl být i větší, ale hosté konec utkání vypustili. Dufek, Ptáček
Veteráni Ďáblice Malostranský SK
Tomáš Dvořák – Roman Bláha, Karel Danko, Jan Hruška, Pavel Jurčík, Milan Krch, Milan Laškovský, Jiří Pelich vs Milan Kozel – Miroslav Běloch, Pavel Čermák, Roman Čížek, Miroslav Ilušák, Tomáš Jůna, Milan Pokorný, Jan Šobr
43. Jiří Pelich
51. Jan Hruška
10., 34., 40., 46. Tomáš Jůna
12. Jan Šobr
60. Miroslav Ilušák
21. Tomáš Jůna
14. 10. 13 19:00 DABLI MSG Veteráni Ďáblice 7. 6:1 (4:0)
Fotbalově pohledné utkání, kde hráči MSG proměnili své šance, narozdíl od hostů, kteří se v koncovce trápili. Jan Věžník, Ivo Dudek
MSG Veteráni Ďáblice
Norbert Rúček – Pavel Hubený, David Kantor, Daniel Kotek, Václav Kyselka, Tomáš Linhart, Jiří Švec, Ján Zdechovan vs Tomáš Dvořák – Roman Bláha, Jiří Hail, Jan Hruška, Pavel Jurčík, Milan Krch, Jiří Vokoun
13., 35., 55. Ján Zdechovan
23., 26. Tomáš Linhart
29. David Kantor
46. Jiří Vokoun
7. 10. 13 19:00 DABLI Kliďas SFC Veteráni Ďáblice 5. 10:0 (3:0)
Ďáblice fyzicky nestíhali a Kliďas v klidu čepoval desítku. Hošek, Svoboda
Kliďas SFC Veteráni Ďáblice
Michal Černík – Tomáš Búřil, Radek Cerha, Petr Fryš, Michal Heisig, Martin Kubelík, Martin Pecha, Milan Smutný, Pavel Zima vs Tomáš Dvořák – Roman Bláha, Jiří Hail, Jan Hruška, Pavel Jurčík, Milan Krch, Milan Laškovský, Jiří Pelich
15., 22., 49., 55. Michal Heisig
17. Pavel Zima
33., 44., 59. Milan Smutný
46. Tomáš Búřil
54. Martin Kubelík
30. 9. 13 19:00 DABLI Veteráni Ďáblice Kapacity FC 4. 5:8 (3:5)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Jaroslav Hněvkovský, Pavel Žirko
Veteráni Ďáblice Kapacity FC
Tomáš Dvořák – Roman Bláha, Jan Hruška, Pavel Jurčík, Filip Kazda, Jiří Pelich vs Milan Zikeš – David Bradáč, Jan Dráb, Daniel Gregor, Tomáš Peške, Jiří Zikeš
26. Daniel Gregor
23. 9. 13 19:00 DABLI Estudiantes VET B Veteráni Ďáblice 3. 6:2 (1:1)
Hosté hráli celý zápas bez střídání a to se hlavně v druhé půli projevilo, neboť jim začali docházet síly a domácí toho dokázali v pohodě využít. David Motl, Pavel Motl
Estudiantes VET B Veteráni Ďáblice
David Nekvasil – Zbyněk Bureš, Vilém Hodulák, Josef Krupička, Petr Kult, Martin Plicka, Miloš Princ, Tomáš Soukup vs Tomáš Dvořák – Roman Bláha, Jan Hruška, Pavel Jurčík, Milan Krch, Jiří Pelich
6., 36., 57. Vilém Hodulák
38. Martin Plicka
44. Josef Krupička
55. Tomáš Soukup
4. Milan Krch
37. Jan Hruška
16. 9. 13 19:00 HRAB3 Veteráni Ďáblice Drink SOS VET 2. 1:5 (1:0)
Zápas byl více než polovinu vyrovnaný, ale pak přišel pětiminutový uraganá ze strany hostů.
Veteráni Ďáblice Drink SOS VET
Tomáš Dvořák – Roman Bláha, Pavel Jurčík, Filip Kazda, Milan Krch, Jiří Pelich, Jiří Vokoun vs Tomáš Moravec – Radovan Čáp, Pavel Hromadník, Petr Licek, Libor Plíhal, Petr Svoboda
12. Jiří Vokoun 44., 46., 48. Petr Svoboda
45. Petr Licek
47. Radovan Čáp
9. 9. 13 18:15 MIKU2 Cormoran FC Veteráni Ďáblice 1. 1:6 (1:2)
V 1.půli tvořil Cormoran hru, ale hosté dvakrát utekli a dostali se do vedení. Ve 2.půli jim tak již jen stačilo bránit a z brejků přidali další góly. Jakub Marianovský, Michal Hudec
Cormoran FC Veteráni Ďáblice
Jiří Vaniš – Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Daniel Levý, Martin Vosátka, František Zapletal vs Tomáš Dvořák – Roman Bláha, Jan Hruška, Pavel Jurčík, Milan Krch, Jiří Pelich