Ne 27.4.14 17:30 ZABEH Gente - Yeti FC Veleslavín Viktoria   (HL3D)
Ne 11.5.14 10:00 STOD Alkohol Vršovice FC Lucky team   (HL5H)
Ne 11.5.14 11:15 STOD Sací komando Modřany Na zdraví p.Macháčka   (HL6I)
Ne 11.5.14 12:30 STOD Stodůlecký piráti Zimbru Olymp B   (HL8O)

14. 6. 14 11:15 ZAK Kapr tým 86 B Atomový veverky A 11. 0:4 (0:3)
Už po první půli vedli hosté nad odevzdaným soupeřem.
Tomáš Plevka – Martin Hyža, Libor Jurčík, Miroslav Korbář, Slavomír Sabol, Jan Sýkora vs Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Roman Husek, Josef Kapek, Viktor Máchal, Milan Šnajdar
3., 32. Milan Šnajdar
10. Josef Kapek
21. Viktor Máchal
31. 5. 14 10:00 TEMPO Atomový veverky A Guaraní 10. 7:3 (5:3)
Vypjaté utkání 5. ligy, ve kterém šlo o místa na postup. Hrálo se tvrdě, ale v rámci pravidel. Víc ze hry měly domácí Atomový veverky, což se promítlo do skóre. Filip Novák, Matěj Kovář
Atomový veverky A Guaraní
Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Roman Husek, Vladimír Junek, Josef Kapek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Christian Rene Guzman Echalar – Vicente Paul Baez Mendez, Tomáš Dušek, Alcides Gabriel Grance Valiente, Aiman Humaid, Diego Luis Lettieri Cuevas, Jorge Sebastian Riquelme Salinas
1. Viktor Máchal
11., 15., 20., 29., 56. Josef Kapek
58. Vladimír Junek
8. Tomáš Dušek
21., 24. Aiman Humaid
24. 5. 14 11:15 zzNOVOB Devils of Zderaz Atomový veverky A 9. 0:4 (0:1)
Utkání slušné úrovně, ve kterém se po zásluze prosadili hosté.
Devils of Zderaz Atomový veverky A
Antonín Novotný – Petr Balek, Andriy Daruda, František Dobřanský, Tomáš Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Jan Dovrtěl, Dmitry Zimarev vs Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Roman Husek, Vladimír Junek, Josef Kapek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek
4., 44., 50. Roman Husek
53. Vladimír Junek
17. 5. 14 13:45 TEMPO Atomový veverky A Bránický tank 8. 3:0 (1:0)
Ve vyrovnaném utkání šli do vedení přízemní střelou Kapka domácí. Soupeř své šance nedokázal proměnit, Veverky udeřily v závěru, kdy přidaly 2 góly a pojistily si tak vítězství. Čapla J., Čapla M.
Atomový veverky A Bránický tank
Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Vladimír Junek, Josef Kapek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Jiří Humhal – Petr Černý, Jiří Chlouba, Martin Havel, Vladimír Lis, Martin Pokorný, Karel Rába, Petr Smrčka, Marcel Vladyka, Tomáš Wünsch
9., 56. Josef Kapek
50. Viktor Máchal
10. 5. 14 10:00 P2 Balbín FC Atomový veverky A 7. 1:2 (1:2)
Byl to vyrovnaný zápas, hosté měli víc štěstí. Ilya Chigarev
Balbín FC Atomový veverky A
Miroslav Václavík – Pavel Hynek, Ondřej Kulíček, Petr Lichtenberg, Jakub Panýrek, Tomáš Panýrek, Tomáš Panýrek ml., Jan Sluka, Pavel Stehlík, František Tesař vs Vladimír Junek – Roman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, Josef Kapek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar
18. František Tesař 28 Pavel Hynek
41 Ondřej Kulíček
20. Viktor Máchal
26. Josef Kapek
4. 5. 14 18:45 P2 Atomový veverky A Absinth 6. 4:4 (2:2)
Velmi vyrovnaný zápas s přátelskou atmosférou. Antonín Beránek, Josef Bartoš
Atomový veverky A Absinth
Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, Roman Husek, Vladimír Junek, Josef Kapek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek vs Jan Kopřiva – Ladislav Just, Kristián Malina, Martin Moník, Ondřej Pohan, Marek Šumník, Michal Vacátko, Štěpán Vaněček, Martin Zeman
6., 44. Josef Kapek
26., 45. Roman Husek
14., 18. Štěpán Vaněček
36. Ondřej Pohan
55. Marek Šumník
26. 4. 14 10:00 P2 Atomový veverky A Rychlí banáni 5. 1:3 (0:2)
Dobré utkání, vyhrálo bojovnější mužstvo. František Konečný, Jiří Archmann
Atomový veverky A Rychlí banáni
Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Vladimír Ferjenčik, Jan Houška, Roman Husek, Vladimír Junek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Jan Mrázek – Petr Český, David Havrda, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Alexander Šafařík Pštrosz, Jakub Vaníček, Martin Vaníček
35. Roman Husek 4. Petr Český
6., 41. David Havrda
19. 4. 14 11:15 TEMPO ABCOM Atomový veverky A 4. 3:2 (1:1)
Hosté se třemi hráči na střídání se na začátku nedokázali vyrovnat nasazením domácím, kteří celý zápas odehráli v šesti. Poté, co se hosté dostali do vedení, opět trochu přestali hrát, a to je stálo body. Viktor Kulíšek, Jan Libus
ABCOM Atomový veverky A
Stanislav Vladař – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Martin Sejk, Martin Šelelyo vs Marek SlezákRoman Čech, Daniel Dusl, Vladimír Ferjenčik, Vladimír Junek, Josef Kapek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar
1., 55. Jakub Martinák
44. Martin Sejk
17. Milan Šnajdar
34. Josef Kapek
12. 4. 14 10:00 P2 Atomový veverky A A - klub 90 3. 1:1 (0:1)
Dramatické "ukřičené" utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů, přestože Veverky vyrovnaly se štěstím. Paleček
Atomový veverky A A - klub 90
Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Vladimír Ferjenčik, Jan Houška, Roman Husek, Vladimír Junek, Josef Kapek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek vs Milan Svoboda – Lukáš Bartoš, Martin Dvořák, Martin Hložánek, David Mareš, František Mrázek, Jan Rosák, Jan Rybář, Vojtěch Široký, Michal Svoboda
56. Josef Kapek 15. Martin Hložánek
5. 4. 14 12:30 P1 Ross Crock Atomový veverky A 2. 1:1 (1:1)
Spravedlivá remíza, i když ke gólu měli ve 2. poločase blíž Atomový veverky. Husák
Ross Crock Atomový veverky A
Tomáš Přibyl – Lukáš Bucvan, Jaroslav Gaudek, Petr Hájek, Petr Liška, Patrik Petr, Jan Sočava vs Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Vladimír Ferjenčik, Roman Husek, Vladimír Junek, Josef Kapek, Milan Šnajdar
30. Petr Hájek 16. Josef Kapek
29. 3. 14 08:45 P1 Atomový veverky A Partizan Praha 1. 2:2 (1:2)
Od úvodních minut se zdálo, že hosté budou jasně dominovat, ale hosté se dokázali vrátit před poločasem do zápasu a hned na začátku druhé půle dokázali vyrovnat. Česný,Napoleaová
Atomový veverky A Partizan Praha
Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, Vladimír Junek, Josef Kapek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Vladimír Dubský – Martin Boledovič, Daniel Dvořák, Miroslav Ilušák, Adam Kůrka, Karel Mráz, Ondřej Pospíšil, Marek Špivák