Ne 25.5.14 16:15 ZAK Drsný šrouby Sever 1.FC   (HL5I)
Ne 25.5.14 17:30 ZAK Youngsters FC Sokol Vysočany B   (HL4F)

14. 6. 14 11:15 P2 Partizan Praha ABCOM 11. 2:7 (0:3)
Hosté měli převahu již od začátku utkání a zaslouženě vyhráli.
Ondřej PospíšilVladimír Dubský, Daniel Dvořák, Miroslav Ilušák, Adam Kůrka, Marek Špivák, Pavel Vojta vs Roman Čubr – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Martin Sejk, Martin Šelelyo, Jan Štětka, Stanislav Vladař
48., 55. Stanislav Vladař
49. Michal Borecký
56. Jakub Martinák
31. 5. 14 08:45 P1 A - klub 90 Partizan Praha 10. 5:2 (0:2)
V první půli lepší hosté zaslouženě vedli. Po snížení soupeře ale zbytečně znervózněli a zaplatili za to jak karetně, tak nakonec i bodově. Partizan v oslabení nejdřív přestal běhat a závěr nezvládl ani psychicky. Kohout
A - klub 90 Partizan Praha
Milan Svoboda – Martin Dvořák, Tomáš Kaplan, David Mareš, Jan Rosák, Vojtěch Široký, Michal Svoboda vs Vladimír Dubský – Martin Boledovič, Daniel Dvořák, Miroslav Ilušák, Karel Mráz, Ondřej Pospíšil, Marek Špivák, Pavel Vojta
48. Martin Boledovič
24. 5. 14 08:45 P1 Partizan Praha Ross Crock 9. 2:1 (1:0)
V 1.pol. vyrovnaný zápas, rozhodlo proměňování šancí a výborný výkon domácího gólmana. Michal Strakatý, Pavel Dostálík
Partizan Praha Ross Crock
Vladimír Dubský – Petr Dirbák, Daniel Dvořák, Marek Haleš, Miroslav Ilušák, Adam Kůrka, Karel Mráz, Ondřej Pospíšil, Marek Špivák, Milan Steiner, Pavel Vojta vs Tomáš Přibyl – Lukáš Bucvan, Jaroslav Gaudek, Daniel Kraft, Petr Liška, Patrik Petr, Adam Podroužek, Jan Sočava
30. Miroslav Ilušák
58. Ondřej Pospíšil
53. Daniel Kraft
17. 5. 14 08:45 STER1 Rychlí banáni Partizan Praha 8. 0:8 (0:6)
Jednoznačný výsledek, hosté si vybudovali dostatečný náskok již v 1.půli, ve 2. hru bezpečně kontrolovali. I domácí se dostali do řady příležitostí, leč v koncovce jim nebylo přáno. Jiří Čurda, Lukáš Havlíček
Rychlí banáni Partizan Praha
Jan Mrázek – Petr Český, Daniel Houška, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Alexander Šafařík Pštrosz, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček vs Vladimír Dubský – Petr Dirbák, Daniel Dvořák, Marek Haleš, Miroslav Ilušák, Adam Kůrka, Karel Mráz, Ondřej Pospíšil, Marek Špivák, Pavel Vojta
33 Ondřej Křivánek 12. Adam Kůrka
13., 18. Ondřej Pospíšil
14. Daniel Dvořák
20., 22. Marek Špivák
49., 51. Petr Dirbák
33. Miroslav Ilušák
10. 5. 14 08:45 zzNOVOB Kapr tým 86 B Partizan Praha 7. 3:4 (1:2)
Více než fotbalová krása zdobila obě mužstva bojovnost. Partizan měl větší vůli zvítězit. Paleček
Kapr tým 86 B Partizan Praha
Tomáš Plevka – František Adamec, Martin Hyža, Martin Janoušek, Libor Jurčík, Tomáš Jurčík, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Daniel Šabatka, Slavomír Sabol, Milan Švarc, Jan Sýkora vs Vladimír Dubský – Martin Boledovič, Daniel Dvořák, Marek Haleš, Miroslav Ilušák, Adam Kůrka, Ondřej Pospíšil, Marek Špivák, Pavel Vojta
29. Daniel Šabatka
43. Milan Švarc
58. Tomáš Mihal
18., 20. Martin Boledovič
39., 55. Ondřej Pospíšil
3. 5. 14 08:45 P1 Partizan Praha Guaraní 6. 3:4 (2:1)
Domácí vedli brzy o dvě branky, měli další šance, které trestuhodně neproměnili. Soupeř snížil a vycítil šanci na obrat, kterou využil ve druhém poločase. Smetana
Partizan Praha Guaraní
Vladimír Dubský – Martin Boledovič, Miroslav Ilušák, Karel Mráz, Ondřej Pospíšil, Marek Špivák, Pavel Vojta vs Christian Rene Guzman Echalar – Vicente Paul Baez Mendez, Tomáš Dušek, Aiman Humaid, Lukáš Hušek, Diego Luis Lettieri Cuevas, Jorge Sebastian Riquelme Salinas
5. Pavel Vojta
12. Ondřej Pospíšil
53. Martin Boledovič
17. Lukáš Hušek
39., 44. Aiman Humaid
46. Diego Luis Lettieri Cuevas
26. 4. 14 08:45 P1 Devils of Zderaz Partizan Praha 5. 4:8 (1:4)
Utkání průměrné úrovně, ve kterém se zaslouženě prosadili hráči týmu Partizan Praha. Trnka
Devils of Zderaz Partizan Praha
Antonín Novotný – Petr Balek, Tomáš Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Jan Dovrtěl, Aleš Kučera, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev vs Vladimír Dubský – Martin Boledovič, Petr Dirbák, Daniel Dvořák, Miroslav Ilušák, Karel Mráz, Ondřej Pospíšil, Marek Špivák, Pavel Vojta
37. Daniel Dvořák
19. 4. 14 11:15 P2 Partizan Praha Bránický tank 4. 3:5 (0:4)
Když ve 35. minutě zvýšil Bránický tank už na 5:0, vypadalo to na jednoznačnou záležitost. Partizan to však nevzdal, snížil o dva góly a zápas zdramatizoval. Husák
Partizan Praha Bránický tank
Radek Kahovec – Martin Boledovič, Petr Dirbák, Adam Kůrka, Karel Mráz, Ondřej Pospíšil, Marek Špivák vs Jiří Humhal – Petr Černý, Jiří Chlouba, Martin Havel, Martin Pokorný, Karel Rába, Pavel Roubíček, Jan Šalát, Marcel Vladyka, Jan Vydra