Ne 30.3.14 11:00 BECH Gang of Jan Palach Ontosport   (HL6I)
Ne 30.3.14 12:15 BECH Laxní přístup Old Mosquitos   (HL8N)
Ne 11.5.14 16:15 P2 Absinth Rychlí banáni   (HL5G)
Ne 11.5.14 17:30 P2 Forejt FC Blueghost.cz FC   (HL8P)
Ne 18.5.14 12:30 P3 Lokomotiva DP Borussia Predators FK   (HL8N)
Ne 18.5.14 13:45 P3 Alvarez D.C. Los Niňos M.B.   (HL7J)

22. 6. 14 10:00 P3 Vozovna Hloubětín B Alkohol Vršovice FC 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
14. 6. 14 10:00 BECH Tus Pelotas Vozovna Hloubětín B 3. 3:1 (2:0)
V prvním poločase naprostá převaha domácích. Jen ta koncovka... V druhém poločase hosté přidali, ale slibné šance nedotáhli do konce. V záběru zaslouženě snížili. Jaroslav Dušek, Roman Traški
Tus Pelotas Vozovna Hloubětín B
Caner Memis – Javier F. Avila Selva, Pierre-Antoine Berreur, Jeremie Bertolino, Ryszard J. Macidlowski, Carlos A. Molina Tello, Fabián Muňoz, Arutyun Oganesyan, Attila Pál vs Robert Kopřiva – Pavel Brychta, Filip Hladík, Martin Hladík, Václav Huček, Jan Janota, Filip Lukášek, Jan Přibyl
16. Jeremie Bertolino
17. Ryszard J. Macidlowski
58. Attila Pál
60. Filip Lukášek 60. Robert Kopřiva
8. 6. 14 18:45 MIKU2 Vzteklé Želvičky Vozovna Hloubětín B 10. 1:2 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání. Zvítězil produktivnější tým. Pavel Melichar, David Šmehlík
Vzteklé Želvičky Vozovna Hloubětín B
Pavel Štěrba – Martin Časar, Tomáš Horák, Tomáš Kougl, David Kučera, Jiří Šolek, Marek Stejskal, Tomáš Surovec, Jakub Tománek, Jiří Tomášek, Karel Winter vs Petr Vávra – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Martin Hladík, Václav Huček, Jan Janota, Robert Kopřiva, Filip Lukášek, Jan Přibyl
13. Jakub Tománek 44. Robert Kopřiva
58. Martin Hladík
1. 6. 14 18:45 LITVI Horst 1.FC Vozovna Hloubětín B 9. 8:1 (3:1)
Jasná převaha domácího týmu. Klail, Vojtěch
Horst 1.FC Vozovna Hloubětín B
Michal Míka – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Lukáš Kropík, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka, Zdeněk Uher, Jakub Uxa vs Robert Kopřiva – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Pavel Hladík, Václav Huček, Jan Přibyl, Petr Vávra
15., 25., 41. Jakub Uxa
21., 37., 46., 47., 53. Martin Pistulka
26 Zdeněk Uher 29. Pavel Brychta
25. 5. 14 17:30 SCBEC Vozovna Hloubětín B Splašený kozy TR 8. 4:4 (2:3)
Domácí hráli spíše ragby, ze hry měly víc Splašené kozy. Lukáš Burdych
Vozovna Hloubětín B Splašený kozy TR
Robert Kopřiva – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Filip Hladík, Václav Huček, Filip Lukášek, Jan Přibyl, Petr Vávra vs Karel Křivánek – Milan Flanderka, Michal Hladík, Tomáš Krajčovič, Martin Křeček, Lubor Matras, Petr Polednik, Michael Repetný, Lukáš Tejnor
60. Milan Flanderka
18. 5. 14 11:15 P3 Sananim FC A Vozovna Hloubětín B 7. 2:3 (2:1)
Pěkné utkání. Zajímavé až do konce. Český, Janštok
Sananim FC A Vozovna Hloubětín B
Štěpán Šulc – Tomáš Chrudimský, Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Martin Motúz, Jiří Ptáček, Radim Šebestík, David Tietze, Patrik Turan vs Robert KopřivaJiří Brychta, Pavel Brychta, Martin Hladík, Pavel Hladík, Filip Lukášek, Jan Přibyl
5. Radim Šebestík
27. Martin Motúz
23. Jiří Brychta
39. Robert Kopřiva
49. Pavel Hladík
11. 5. 14 15:00 P2 Vozovna Hloubětín B Pivson a Pofel 6. 1:6 (1:2)
Z počátku vyrovnané utkání, poté hostujícího hráči zabrali a jednoznačně domácí přehráli. Ve druhé půli padali góly už jen do domácí brány a hosté zaslouženě vyhráli. Zdeněk Holakovský
Vozovna Hloubětín B Pivson a Pofel
Robert Kopřiva – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Martin Hladík, Pavel Hladík, Václav Huček, Jan Janota, Filip Lukášek, Jan Přibyl vs Michal Kovář – Matouš Bém, Martin Hrycej, Tomáš Jirkal, Jiří Kolísko, Jan Pecháček, Matěj Pokorný, Tomáš Rusý, Oldřich Sedlák, Petr Valášek
9. Jan Janota 16., 52. Jiří Kolísko
17. Matouš Bém
32., 43., 51. Oldřich Sedlák
4. 5. 14 10:00 STOD Lucky team Vozovna Hloubětín B 5. 1:4 (0:3)
První poločas byl v režii hostů, ve druhém měli více šancí domácí, ale brankář Kopřiva byl vynikající. Vladimir Timanov, Ievgen Kliushnyk
Lucky team Vozovna Hloubětín B
Michal Adámek – Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Michal Kebert, Vít Skramužský, Radek Tůma, Jiří Uher, Martin Valter vs Robert Kopřiva – Pavel Brychta, Filip Hladík, Martin Hladík, Pavel Hladík, Václav Huček, Jan Janota, Jan Přibyl
41. Jakub Gottwald 13. Jan Přibyl
16., 18., 54. Filip Hladík
27. 4. 14 11:15 ZAK Vozovna Hloubětín B JH 4. 4:8 (2:4)
Domácí vstoupili do utkání aktivněji, leč soupeř se rychle oklepal a se štěstím otočil skóre. Druhý poločas už v režii hostů. Jiří Hoskovec, Prokop Vodrážka
Vozovna Hloubětín B JH
Robert KopřivaJiří Brychta, Pavel Brychta, Filip Hladík, Pavel Hladík, Václav Huček, Jan Přibyl vs Ondřej Trunečka – Pavel Hejsek, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Adam Rožánek, Václav Ulrich, Stanislav Zbyněk
6., 39. Filip Hladík
8., 43. Jiří Brychta
8., 28., 60. Václav Ulrich
13., 34., 55. Pavel Hejsek
24. OG
42. Vladimír Kuklík
13. 4. 14 17:30 LITVI Vozovna Hloubětín B Talent Praha FC 2. 2:9 (1:3)
Velmi jednostranné utkání pro hosty. Talent svému soupeři nedal skoro žádnou šanci nějak ovlivnit utkání.
Vozovna Hloubětín B Talent Praha FC
Robert KopřivaJiří Brychta, Václav Huček, Filip Lukášek, Jan Přibyl, Petr Vávra vs Martin Holovský – Zdeněk Franta, Jiří Geisler, Petr Hejkal, Dominik Holinka, Lukáš Holoubek, Josef Holovský, Vladimír Hříbek, Tomáš Kynčl, Jan Skalický, Jan Štangel, Adam Stuchel
19. Jan Přibyl
32. Jiří Brychta
4., 13. Petr Hejkal
18., 39., 45., 45., 56. Adam Stuchel
35. Dominik Holinka
54. Lukáš Holoubek
30. 3. 14 13:30 BECH Angmar A Vozovna Hloubětín B 1. 3:3 (2:1)
Vyrovnané utkání, remíza odpovídá průběhu utkání.
Angmar A Vozovna Hloubětín B
Jaroslav Frencl – Václav Bíža, Josef Brožek, Jiří Černý, Marek Procházka, Miroslav Procházka, Tomáš Rulíšek, Jan Tlusťák vs Robert Kopřiva – Filip Hladík, Martin Hladík, Václav Huček, Jan Janota, Filip Lukášek, Jan Přibyl