Ne 30.3.14 16:15, 17:30 DEKAN Skleňák AC
Ne 30.3.14 17:30, 18:45 SCBEC Avengers FC
Ne 30.3.14 18:45, 20:00 P2 Hustá pěna FC
Ne 6.4.14 10:00, 11:15, 12:30 ZAK Kbelské vosy B
Ne 6.4.14 10:00, 11:15, 12:30 P2 Bratři v lihu FC
Ne 6.4.14 14:45, 16:00 BECH Made in Košíře
Ne 13.4.14 10:00, 11:15, 12:30 P1 SG-II Butovice
Ne 13.4.14 12:30, 13:45, 15:00 P2 Sporting Luka
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V této skupině už je dohráno, připomeňme si tedy alespoň základní fakta. Do šesté ligy postupují z prvního místa suverénní Made in Košíře, kteří za celé jaro prohráli pouze jednou. Doprovodí je Pfefrs a také Opatovští kanonýři, kteří nakonec urvali třetí příčku na úkor Kbelských vos. I ty se ale vzhledem k solidním 16 získaným bodům budou nejspíš moci radovat z dodatečného posunu o patro výš. Naopak sestupuje z vyrovnaného konce tabulky A.F.K., Šnek B a také Bratři v lihu, kteří neuhráli jediný bod. Králem střelců se s 18 brankami stal Petr Žaba z Made in Košíře, gólmanskou soutěž neprůstřelnosti vyhrál Lukáš Krist z SG-II Butovice.

14. 6. 14 12:30 P2 Skleňák AC Avengers FC 11. 3:3 (2:2)
Celý zápas byl vyrovnaný. První gól již v druhé minutě ze strany Avengers a pak hned v čtvrté minutě vyrovnal Skleňák. Jak v první i druhé poločas byl vyrovnaný Vařečka
Skleňák AC Avengers FC
Filip Poonam – Tomáš Brychta, David Česal, Jan Česal, Ferdinand Fořt, Zdeněk Kremlík, Martin Pelen vs Tomáš Malý – David Dohányos, Tomáš Engel, Jan Franz, Jiří Havlena, Jan Soukup, Daniel Svoboda, Denis Viereckl, Tomáš Viereckl
4. Zdeněk Kremlík
6. David Česal
37. Martin Pelen
2., 54. David Dohányos
19. Jiří Havlena
14. 6. 14 12:30 P1 Made in Košíře Šnek FC B 11. 4:4 (1:3)
Rozhodčí se nedostavil. Odpískal náhodný rozhodčí po domluvě obou mužstev.
Made in Košíře Šnek FC B
Jakub Janota – David Bumbálek, Šimon Kulakowski, Jan Kumhera, Ondřej Smutný, Marian Varga, Jan Zmeškal vs Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Libor Píbil, Pavel Potměšil, Jorge Reparaz Andrade, Jan Slepička, David Švamberg, Pavel Váňa
24., 56. Ondřej Smutný
58., 59. Šimon Kulakowski
9., 27. Jorge Reparaz Andrade
11. Jan Slepička
41. Miroslav Neubauer
24. Libor Píbil
14. 6. 14 12:30 TEMPO Opatovští kanonýři FC SG-II Butovice 11. 3:1 (0:0)
Vyrovnaný první poločas nepřinesl žádné velké šance, vše se změnilo v druhé půli po příchodu Hančla, který vystřelil Opatovským kanonýrům výhru. Martin Doubek
Opatovští kanonýři FC SG-II Butovice
Robert Smutný – Pavel Gillern, Josef Hančl, Petr Knedlík, Michael Koževnikov, Jiří Lupoměch, Ondřej Lupoměch, Valery Mezentsev, Jiří Štádler vs Lukáš Krist – Jakub Beran, Oldřich Časta, Michal Chytka, Jan Hanton, Přemysl Horký, Vojtěch Koželka, Milan Limprecht, Tomáš Slavík, Mario Stašák, Martin Stupka, Jan Surovec
40., 52. Josef Hančl
55. Ondřej Lupoměch
53. Jan Hanton
14. 6. 14 12:30 KBELY Kbelské vosy B Bratři v lihu FC 11. 6:3 (6:3)
Celý zápas byl v režii Kbelkých vos, takže zasloužené vítězství. Trousil
Kbelské vosy B Bratři v lihu FC
Tomáš Máchal – Miroslav Hulín, Jakub Mára, Kryštof Mejsnar, Lukáš Mejsnar, Jaroslav Souček vs Petr Hloušek – Eugeniu Berdan, Viktor Berdan, Petr Bína, Václav Cigánek, Andrej Džurman, Michal Kocourek, Ladislav Stehlík