So 26.4.14 11:15 zzNOVOB Blesk VK B Gremio   (HL8L)
So 26.4.14 12:30 zzNOVOB Hustá pěna FC Avengers FC   (HL7I)
So 31.5.14 12:30 ZAK 1.FC Lehovec Přezletice SK RSC   (HL4E)
So 31.5.14 13:45 ZAK Šílené veverky Česlo   (HL8M)

15. 6. 14 11:15 P1 Hyens United Horsis heads 11. 0:6 k.
8. 6. 14 15:00 P2 Hyens United Terron AC Bozi B 7. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. Husák
Hyens United Terron AC Bozi B
vs Leoš Melichar – Jakub Jakoubek, Ondřej Jakoubek, Daniel Manda, Petr Pokorný, Miroslav Sabo, Milan Šebek, Pavel Šustr
1. 6. 14 10:00 P3 F.R.F. mit vocet Hyens United 10. 6:0 k.
Jednoznačná záležitost. Hosté přijeli jen v šesti hráčích a došly jim síly. Zápas byl poklidný a sportovní. Josef Hančl, Tomáš Hyršl
F.R.F. mit vocet Hyens United
Karel Dub – Martin Fiala, Petr Kristoforski, Ján Pavlík, Radek Petřina, Jan Polák, Petr Polák, Martin Škapa, David Smorádek, Lukáš Vondra vs David Kohák – Lukáš Filipi, Tadeáš Peřina, Ondřej Štefl, Petr Venzara, Marko Vukadinovič
15., 26., 38., 57. Ján Pavlík
40., 47. Lukáš Vondra
25. 5. 14 10:00 P2 Hyens United Beton FC 9. 0:6 k.
V poločase Hyens střídali gólmana. Možná to měli udělat dříve, Hamrle se zachoval nesportovně úplně zbytečně. Vojtěch Koželka, Mario Stašák
Hyens United Beton FC
David Kohák – Lukáš Filipi, Jan Hovorka, Štěpán Hovorka, Tadeáš Peřina, Luboš Rodak, Filip Tatoušek, Petr Venzara vs Marek Šístek – Petr Benda, Martin Hamrle ml., Martin Hamrle st., Miroslav Kosina, Jan Lebeda, Michal Mikeš, Miroslav Pecka, Miroslav Placr, Daniel Vakerman
4. Miroslav Kosina
15. Petr Benda
20. Jan Lebeda
28. Miroslav Pecka
47. Daniel Vakerman
40. Martin Hamrle ml.
18. 5. 14 16:15 KBELY Basta fidli B Hyens United 8. 6:0 k.
Průměrné utkání. Zápas měl jen dva střelce. Zasloužená výhra hostů. Karel Brousil, Tomáš Moravec
Basta fidli B Hyens United
Michal Vráblík – Pavel Brožík, František Bůžek, Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Jan Ungerman, Daniel Waňka vs Lukáš Filipi – Štěpán Hovorka, David Kohák, Luboš Rodak, Ondřej Štefl, Petr Venzara
17., 46. Jan Ungerman 23., 40., 46. David Kohák
4. 5. 14 10:00 P2 Alvarez D.C. Hyens United 6. 6:0 k.
Velmi poklidné utkání, které v první půli moc šancí l vidění nenabídlo. V druhém poločase se alespoň Alvaréz rozstřílel k zasloužené výhře. Rajniš
Alvarez D.C. Hyens United
David Jiroušek – Tomáš Čejna, Robert Jiroušek, Roman Kovařík, Rudolf Lavický, Roland Marcsa, Jiří Mrázek, Petr Procházka, Ladislav Vamberský vs David Kohák – Štěpán Hovorka, Luboš Rodak, Ondřej Štefl, Filip Tatoušek, Petr Venzara
32. Jiří Mrázek
36., 43., 47. Petr Procházka
38. OG
39. Petr Venzara
27. 4. 14 11:15 P3 Hyens United Social Members FC 5. 0:6 k.
Utkání, ve kterém hráči týmu Hyens United hráli celý poločas v počtu 4+1, což rozhodlo.
I když jim na druhý poločas dorazil pátý hráč do pole, tak porážce týmem FC Social Members neměli šanci zabránit.
Kyjak
Hyens United Social Members FC
David Kohák – Štěpán Hovorka, Tadeáš Peřina, Ondřej Štefl, Filip Tatoušek, Petr Venzara vs Michal Voldřich – Pavel Balihar, Jan Baudyš, Jiří Beran, Michal Beran, Jan Havlík, Martin Holub, Petr Komárek, Lukáš Nevyjel, Igor Suchý, Filip Svoboda
53. Filip Tatoušek 4. Jan Havlík
17. Lukáš Nevyjel
30., 54. Jiří Beran
41. Martin Holub
21. 4. 14 11:15 P2 Los Niňos M.B. Hyens United 4. 6:0 k.
Průměrné utkání vyrovnaného průběhu. Pro hosty je porážka velmi krutá, vzhledem k předvedené hře. Slušně vedené utkání z obou stran. Duben
Los Niňos M.B. Hyens United
Matěj Kovář – František Čáha, Kembe Chona, Ondřej Gothard, Pavel Hanuš, Matouš Hrubeš, Petr Kouba, Tomáš Koutský, Filip Novák, David Staněk, Radim Staněk vs Lukáš Filipi – Štěpán Hovorka, David Kohák, Tadeáš Peřina, Ondřej Štefl, Filip Tatoušek, Marko Vukadinovič
11. Ondřej Gothard
52. Matouš Hrubeš
60. Tomáš Koutský
11. Marko Vukadinovič
29. David Kohák
13. 4. 14 15:00 HANSP Hyens United La Famiglia 3. 0:6 k.
Jednoznačný zápas.
Hyens United La Famiglia
David Kohák – Štěpán Hovorka, Ondřej Štefl, Petr Venzara, Marko Vukadinovič vs Petr Dvořák – Martin Průša, Petr Semecký, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Martin Šustr, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna, Pavel Zuna
1., 48. Michal Sochor
8. Martin Průša
35. Pavel Sochor
42., 57. Matěj Zuna
10. Michal Sochor
6. 4. 14 11:15 ZAK Xichties FC Hyens United 2. 6:0 k.
První poločas lenivý a rozpačitý, po změně stran se začal hrát oboustranně fotbal a přicházeli i pohledné akce. Domácí byli produktivnější a zaslouženě zvítězili.
Xichties FC Hyens United
Roman Pytlíček – Luboš Dlouhý, Přemysl Dvořák, Jakub Horáček, Tom Jankovec, Vít Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek vs Marko Vukadinovič – Lukáš Filipi, Štěpán Hovorka, David Kohák, Tadeáš Peřina, Luboš Rodak, Ondřej Štefl, Petr Venzara
38. Jakub Horáček
47. Vít Jankovec
57. Luboš Dlouhý
7. Ondřej Štefl
60. Petr Venzara
30. 3. 14 11:15 STOD Morna to zařídí FC Hyens United 1. 6:0 k.
Pohodové utkání v duchu fair play. Hráno ve svižném tempu s množstvím soubojů, hosté byli v koncovce důraznější a hlavně přesnější. Martin Jiroušek, Martin Neumann