Velmi zajímavé utkání, které skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Ivan Komorskyy – Mihail Botnari, Andrei Cepoi, Oleg Cojocari, Vitalie Dumitras, Stepan Lungu, Sergiy Rumyantsev, Aureliu Secara, Vition Stelian, Veaceslav Todorov vs David Šmehlík – Lukáš Klucký, Michal Machurka, Pavel Melichar, Josef Münzberger, Tomáš Münzberger, Dan Souček, Václav Voslář
6. Lukáš Klucký
45. Dan Souček
53. Josef Münzberger
1. 6. 14 17:30 ZABEH Čanda bůráků ZAHR 1.FC 10. 5:0 (3:0)
Domácí byli fotbalovější a techničtější a zaslouženě vyhráli. Michal Prokop, Pavel Vávra
Čanda bůráků ZAHR 1.FC
Pavel Bareš – Michal Machurka, Pavel Melichar, Josef Münzberger, Martin Nentvich, David Šmehlík, Dan Souček, Václav Voslář vs Michal Herout – Jakub Kovrzek, Martin Lisa, Bohuslav Mach, Martin Nebeský, Petr Skrčený, Jan Sládek, Simeon Stanilov, Marek Vodrážka
13. Dan Souček
16. Václav Voslář
22. Josef Münzberger
31. Martin Nentvich
59. Pavel Melichar
25. 5. 14 20:00 MIKU1 Stříbrný hroch C Čanda bůráků 9. 0:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas po celou dobu utkání více štěstí stálo na straně vítězů. Janča
Stříbrný hroch C Čanda bůráků
Marek Kupka – Jiří Horák, Vlastimil Kesner, Martin Nedbal, Václav Novotný, František Přaslička, Přemysl Přaslička, Martin Sazma, Patrik Svitek, János Szászik, Jiří Večerník vs Pavel Bareš – Pavel Dvořák, Lukáš Klucký, Pavel Melichar, Josef Münzberger, David Šmehlík, Dan Souček, Václav Voslář
28. Josef Münzberger
18. 5. 14 11:15 STOD Čanda bůráků Stodůlecký piráti 8. 4:1 (1:0)
Pohledná zápas. Domácí mírně lepší a proto mají dva body. Martin Pašek, Pavel Hradílek
Čanda bůráků Stodůlecký piráti
Pavel Bareš – Pavel Dvořák, Lukáš Klucký, Michal Machurka, Pavel Melichar, Josef Münzberger, Martin Nentvich, Dan Souček, Václav Voslář vs Matěj Spálenka – Jiří Archmann, Tomáš Archmann, Miroslav Brtník, František Konečný, Pavel Kulovaný, Martin Malina, Stanislav Malina, Miroslav Pánek
24., 36. Lukáš Klucký
50., 58. Dan Souček
57. Jiří Archmann
11. 5. 14 12:15 BECH Real Motion SG Čanda bůráků 7. 0:5 (0:3)
Hosté po celý zápas byli jasně lepší a v druhém poločase už zcela dominovali. Zápas hraný v duchu fair play odpovídající úrovni 8.ligy. Ondřej Vohradník, Lukáš Vitovský
Real Motion SG Čanda bůráků
Miroslav Suja – Petr Dvořák, Jan Dvorník, Tom Golan, Martin Havelka, Jan Hradil, Petr Jeřábek, Tomáš Podrazský vs Pavel Bareš – Lukáš Klucký, Michal Machurka, Pavel Melichar, Josef Münzberger, Martin Nentvich, David Šmehlík, Dan Souček, René Souček
5. Lukáš Klucký
15., 22., 37., 58. Josef Münzberger
4. 5. 14 16:00 HOSTI Čanda bůráků Protector 1320 FC 6. 0:4 (0:1)
Ač domácí byli pohyblivější, v tomto utkání rozhodla větší zkušenost a práce s míčem hostujícího celku.
Čanda bůráků Protector 1320 FC
Pavel Bareš – Lukáš Klucký, Michal Machurka, Josef Münzberger, Martin Nentvich, David Šmehlík, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář vs Petr Kvasňovský – Jan May, Pavel May, Radim Šalša, Michal Šimků, Miroslav Šprongl, Václav Trneček, Jan Vladyka
28., 51. Jan Vladyka
39., 48. Michal Šimků
27. 4. 14 15:00 MIKU3 Pražská hnědka DK Čanda bůráků 5. 2:7 (0:6)
Po výměně brankářů o poločasové přestávce se obraz hry změnil. Český, Procházka M.
Pražská hnědka DK Čanda bůráků
Jan Válek – Petr Blažej, Martin Dvořák, Richard Holas, Daniel Horník, Pavel Nádraský vs Pavel Bareš – Pavel Dvořák, Lukáš Klucký, Michal Machurka, Josef Münzberger, Martin Nentvich, David Šmehlík, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář
50. Martin Dvořák
58. Richard Holas
3., 13., 21., 22., 55. René Souček
4. Martin Nentvich
27. Dan Souček
21. 4. 14 18:45 MIKU4 Čanda bůráků Potíže 4. 3:1 (2:0)
Utkání hrané v duchu fair play, ve kterém zaslouženě vyhrálo domácí mužstvo. Zdeněk Zimovčák
Čanda bůráků Potíže
Pavel Bareš – Pavel Dvořák, Lukáš Klucký, Michal Machurka, Josef Münzberger, Martin Nentvich, David Šmehlík, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář vs Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Martin Bálek, Jaroslav Hloušek, Richard Klimek, Jakub Sluka
4. Josef Münzberger
27. Václav Voslář
52. René Souček
45. OG
13. 4. 14 15:00 MIKU2 Modrý balet A Čanda bůráků 3. 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání rozhodli 2 branky na konci 1.pol. a na začátku 2.pol.. Hosté se sice snažili, ale na zvrat v utkání už nedosáhli. Václav Perlík, Ladislav Korn
Modrý balet A Čanda bůráků
Milan Hulcr – Martin Digoň, Robert Digoň, Petr Klajl, Peter Kunca, Václav Malina, Václav Pešek, Radim Zeisberg vs David Šmehlík – Pavel Dvořák, Lukáš Klucký, Michal Machurka, Josef Münzberger, Martin Nentvich, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář
28. Radim Zeisberg
33. OG
6. 4. 14 16:15 MIKU3 Čanda bůráků Fiasko 2. 1:4 (0:0)
Férový zápas. Do prvního poločasu vyrovnaný. Ve druhém poločase ovládaný týmem Fiasko. Ondřej Honc, Richard Matouš