Ne 27.4.14 15:00 MIKU4 Forejt FC Buzuluk Úvaly FC   (HL8P)
Ne 27.4.14 16:15 MIKU4 Sexnejensex Laxní přístup   (HL8N)
Ne 27.4.14 17:30 MIKU4 F.R.F. mit vocet Basta fidli B   (HL7J)
So 3.5.14 08:45 HOSTI Gremio Catchers SC   (HL8L)
So 3.5.14 10:00 HOSTI Cosmo Hagibor FC Tak dort jo   (HL7H)
So 3.5.14 11:15 HOSTI Blizzard ZM Epic Fail   (HL8K)

15. 6. 14 12:30 P3 Stříbrný hroch C Modrý balet A 11. 1:1 (0:0)
Bídné utkání, ve kterém se zrodila zasloužená remíza. Procházka M, Procházka T
Stříbrný hroch C Modrý balet A
Jiří Večerník – Jiří Horák, Vlastimil Kesner, Marek Kupka, Václav Novotný, František Přaslička, Přemysl Přaslička, Martin Sazma, János Szászik vs Václav Malina – Martin Digoň, Robert Digoň, Milan Hulcr, Petr Klajl, Peter Kunca, Pavel Malý, David Novotný, Radim Zeisberg
59. Přemysl Přaslička 40. Pavel Malý
1. 6. 14 12:30 STOD Modrý balet A Stodůlecký piráti 10. 2:4 (0:4)
Rozhodl drtivý nástup hostujícího týmu, který za 6 minut utkání vstřelil čtyři branky a bylo po zápase. Ve druhé půli domácí sice snížili, ale na více už neměli. Smetana,Hošek
Modrý balet A Stodůlecký piráti
Václav Malina – Robert Digoň, Peter Kunca, Pavel Malý, David Novotný, Radim Zeisberg vs Matěj Spálenka – Jiří Archmann, Miroslav Brtník, František Konečný, Pavel Kulovaný, Martin Malina, Stanislav Malina, Miroslav Pánek, Šimon Podskalský
40. Peter Kunca
56. Pavel Malý
2. František Konečný
3., 6. Stanislav Malina
4. Jiří Archmann
25. 5. 14 16:15 MIKU4 Real Motion SG Modrý balet A 9. 3:4 (3:1)
Domácí po první půli vedli o dvě branky a zdálo se, že vyhrají. Ve druhé půli se však rozjeli hosté a zaskočili domácí svým pohybem a dokonale otočili výsledek utkání.
Real Motion SG Modrý balet A
Miroslav Suja – Martin Havelka, Jan Hradil, Petr Jeřábek, Jiří Kukal, Tomáš Podrazský, Vladimír Pokorný, Marek Vávra vs Václav Malina – Martin Digoň, Robert Digoň, Petr Klajl, Peter Kunca, Pavel Malý, David Novotný, Radim Zeisberg
9. Petr Jeřábek
21. Jiří Kukal
29. Jan Hradil
4. Martin Digoň
33., 44., 55. Peter Kunca
18. 5. 14 16:00 HOSTI Modrý balet A Protector 1320 FC 8. 3:1 (2:1)
Pohodové a slušné utkání skončilo zaslouženou výhrou domácího týmu. Paleček
Modrý balet A Protector 1320 FC
Václav Malina – Martin Digoň, Robert Digoň, Peter Kunca, Pavel Malý, David Novotný, Václav Pešek, Radim Zeisberg vs Petr Kvasňovský – Jan May, Pavel May, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Michal Šimků, Miroslav Šprongl, Václav Trneček, Jan Vladyka
6. David Novotný
11., 58. Pavel Malý
8. Michal Šimků
11. 5. 14 12:30 ZAK Pražská hnědka DK Modrý balet A 7. 1:4 (1:1)
Hosté začali hrát až ve druhé půli a zaslouženě vyhráli. Procházka M.
Pražská hnědka DK Modrý balet A
Lukáš Hála – Petr Blažej, František Fiala, Daniel Horník, Vít Martinec, Pavel Nádraský, Jan Tůma, Jan Válek vs Václav Malina – Martin Digoň, Robert Digoň, Petr Klajl, Peter Kunca, Pavel Malý, Václav Pešek
4. Vít Martinec 44 Pavel Nádraský 30., 48. Pavel Malý
37. Petr Klajl
47. Peter Kunca
4. 5. 14 20:00 ZAK Modrý balet A Potíže 6. 1:3 (0:1)
Bojovné utkání z obou stran. Na 8.ligu velmi pěkné utkání.
Modrý balet A Potíže
Milan Hulcr – Martin Digoň, Petr Klajl, Peter Kunca, Václav Malina, Pavel Malý, David Novotný, Radim Zeisberg vs Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Martin Bálek, Jaroslav Dolejší, Jaroslav Hloušek, Richard Klimek, Filip Skrčený, Jakub Sluka, Tomáš Vít
33. Radim Zeisberg 27. Richard Klimek
45. Martin Bálek
52. Jaroslav Dolejší
21. 4. 14 17:30 MIKU3 Fiasko Modrý balet A 4. 1:8 (0:3)
Hosté byli kombinačně jasně lepší a zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem ve skóre. Mikuláš Ferjenčík, Tomáš Bartoň
Fiasko Modrý balet A
Jakub Novák – Ľubomír Brečka, Tomáš Hladovec, Vladimír Janoušek Pysk, Jakub Jirák, Václav Košata, Vladimír Pechoč, David Vavřínka vs Milan Hulcr – Martin Digoň, Robert Digoň, Petr Klajl, Peter Kunca, Pavel Malý, David Novotný, Radim Zeisberg
39. Tomáš Hladovec 4., 22., 53. Radim Zeisberg
14. Martin Digoň
34., 45., 56. Pavel Malý
38. Robert Digoň
13. 4. 14 15:00 MIKU2 Modrý balet A Čanda bůráků 3. 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání rozhodli 2 branky na konci 1.pol. a na začátku 2.pol.. Hosté se sice snažili, ale na zvrat v utkání už nedosáhli. Václav Perlík, Ladislav Korn
Modrý balet A Čanda bůráků
Milan Hulcr – Martin Digoň, Robert Digoň, Petr Klajl, Peter Kunca, Václav Malina, Václav Pešek, Radim Zeisberg vs David Šmehlík – Pavel Dvořák, Lukáš Klucký, Michal Machurka, Josef Münzberger, Martin Nentvich, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář
28. Radim Zeisberg
33. OG
6. 4. 14 14:45 BECH Zimbru Olymp B Modrý balet A 2. 1:5 (0:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém domácím postupně docházeli síly, čehož hosté dokázali dokonale využít. Lukáš Bátěk, Petr Žaba
Zimbru Olymp B Modrý balet A
Ivan Komorskyy – Mihail Botnari, Andrei Cepoi, Olivian Cibota, Oleg Cojocari, Vitalie Dumitras, Iurie Fodor, Stepan Lungu, Sergiy Rumyantsev, Aureliu Secara, Vition Stelian, Veaceslav Todorov vs Václav Malina – Martin Digoň, Petr Klajl, Peter Kunca, Pavel Malý, David Novotný, Václav Pešek, Radim Zeisberg
53. Aureliu Secara 13 Sergiy Rumyantsev 6., 49. Václav Pešek
15. Petr Klajl
48. Radim Zeisberg
54. Pavel Malý
30. 3. 14 19:45 HOSTI Modrý balet A ZAHR 1.FC 1. 9:0 (2:0)
Zápas v jednoznačné režii domácích, odehraný v duchu fair play. Zdeněk Holakovský, Zdeněk Holakovský
Modrý balet A ZAHR 1.FC
Milan Hulcr – Martin Digoň, Robert Digoň, Petr Klajl, Peter Kunca, Václav Malina, Pavel Malý, David Novotný, Václav Pešek, Radim Zeisberg vs Michal Herout – Jakub Čuboň, Jakub Kovrzek, Martin Lisa, Bohuslav Mach, Martin Nebeský, Petr Skrčený, Simeon Stanilov