6. Zlíchov Catholic FC 10 5 1 4 28:19 11

So 19.4.14 10:00 ZAK Rychlí banáni Guaraní   (HL5G)
So 19.4.14 11:15 ZAK Hashlerka THC 1993 A Stars beer   (HL7H)
Ne 27.4.14 13:45 P1 Horsis heads Terron AC Bozi B   (HL7J)
Ne 27.4.14 15:00 P1 Callida CS Černý pumy   (HL6L)

15. 6. 14 15:00 P2 Sportbar ZIPO Habet Praha FŇ 11. 1:2 (1:2)
Domácí hráli na brejky, zatímco hosté diktovali celé utkání tempo hry. Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Daniel Prosenc, Michal Pešek
Sportbar ZIPO Habet Praha FŇ
Daniel Šindelář – David Čermák, Ondřej Hlavatý, Marián Pettinger, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina, Matěj Závorka vs Kryštof Herrmann – Jan Gregar, Martin Isoz, Robert Jůza, David Lukeš, Jakub Pinkava, Matouš Pinkava, Jakub Podlesný, Martin Tlustý
11. Marián Pettinger 17. Matouš Pinkava
20. Martin Tlustý
8. 6. 14 20:00 DEKAN DDR FC Sportbar ZIPO 10. 3:3 (1:2)
Napjatý zápas až do konce, zasloužená remíza. Jan Novák, Jiří Bican
DDR FC Sportbar ZIPO
Michal Chovanec – Lukáš Chytráček, Karel Horyna, Bohumil Hrbáček, Fedor Krajčík, Tomáš Němec, Jan Pouska, Miroslav Sedláček, Jan Škoch, Václav Starý vs Daniel Šindelář – Radim Břoušek, David Čermák, Ondřej Hlavatý, Jakub Kebrle, Marián Pettinger, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina, Matěj Závorka
17., 59. Jan Škoch
36. Miroslav Sedláček
4., 60. Ondřej Hlavatý
30. Jakub Kebrle
1. 6. 14 15:00 TEMPO Sportbar ZIPO City Lhotka FC 9. 2:5 (0:1)
Utkání průměrné úrovně, které skončilo zaslouženou výhrou hostujícího týmu.
Sportbar ZIPO City Lhotka FC
Daniel Šindelář – David Čermák, Ondřej Hlavatý, Václav Kamenický, Jakub Kebrle, Marián Pettinger, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina, Matěj Závorka vs Otakar Verner – Tomáš Černý, Milan Dědek, Miroslav Landa, Miroslav Landa ml., Ladislav Špička, Jiří Verner
37. Tomáš Vašina
52. Matěj Závorka
16., 44., 58. Tomáš Černý
41. Miroslav Landa ml.
58. Otakar Verner
50. Milan Dědek
25. 5. 14 20:00 MIKU2 Los Zewlos Sportbar ZIPO 8. 1:3 (0:2)
Utkání hrané bez zbytečných faulů, ve kterém vyhrál lepší tým hostů.
Los Zewlos Sportbar ZIPO
Petr Michalčič – David Křenek, Jakub Kroupa, Lukáš Mráček, Martin Olšovský, Daniel Pranjič, Martin Škop, Martin Vinš vs Daniel Šindelář – Radim Břoušek, David Čermák, Ondřej Hartl, Ondřej Hlavatý, Václav Kamenický, Jakub Kebrle, Marián Pettinger, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina, Matěj Závorka
59. OG 8. Tomáš Vašina
13. Radim Břoušek
37. Jakub Kebrle
18. 5. 14 20:00 MIKU4 Sportbar ZIPO Zlíchov Catholic FC 7. 5:0 (2:0)
Bojovné utkání průměrné úrovně, které bylo vyrovnanější než napovídá výsledek. Největší rozdíl byl v produktivitě, když domácí dokázali proměnit na rozdíl od hostů několik svých šancí. Jan Páv, Jan Páv ml.
Sportbar ZIPO Zlíchov Catholic FC
Daniel Šindelář – Radim Břoušek, David Čermák, Ondřej Hartl, Ondřej Hlavatý, Václav Kamenický, Jakub Kebrle, Marián Pettinger, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina, Matěj Závorka vs Pavel Mašín – Viktor Glac, Gabriel Hévr, Matěj Jirsa, Michael Jirsa, Robert Kaplan, Filip Kovář, Tomáš Kubík, Dominik Radina, Prokop Šorm
5. Miroslav Vašina
25. David Čermák
40., 53. Marián Pettinger
58. Radim Břoušek
11. 5. 14 14:45 BECH Výlov 0.FC Sportbar ZIPO 6. 3:4 (2:0)
V první půli vyrovnané utkání, pak začal úřadovat hostující Vašina a Výlov už dokázal jen snížit. David Kabát, Eduard Skramuský
Výlov 0.FC Sportbar ZIPO
Aleš Fexa – Zdeněk Černý, Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Karel Mrvík, Martin Vegricht vs Daniel Šindelář – Radim Břoušek, David Čermák, Ondřej Hartl, Ondřej Hlavatý, Václav Kamenický, Marián Pettinger, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina
13., 53. Petr Mičánek
27. Vojtěch Hála
33., 35., 44., 51. Miroslav Vašina 57. Ondřej Hartl
4. 5. 14 15:00 HANSP Sportbar ZIPO Vixens 5. 11:0 (5:0)
Utkání se hrálo ve velice příjemné a přátelské atmosféře. Od daleko větší prohry zachránila hostující tým gólmanka Chlupatá. Paleček, Jansa
Sportbar ZIPO Vixens
Daniel Šindelář – David Čermák, Ondřej Hartl, Václav Kamenický, Jakub Kebrle, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina, Matěj Závorka vs Petra Chlupatá – Michaela Günterová, Marie Keilová, Jitka Korchová, Kateřina Pšeničková
8., 51. Jakub Kebrle
11., 59., 60. Matěj Závorka
22. Václav Kamenický
25., 30. Tomáš Vašina
40. David Čermák
56., 58. Ondřej Hartl
13. 4. 14 17:30 ARIT Sanitka AS Sportbar ZIPO 3. 2:7 (1:3)
Zasloužené vítězství hostů, kteří byli zřetelně lepším týmem nejen v útoku, ale i v obraně. Od vyšší porážky uchránila soupeře pouze nadměrná hravost hostů před brankou soupeře, díky které spálili spoustu dalších šancí. Jan Kroj, Tomáš Mládek
Sanitka AS Sportbar ZIPO
Michal Strakatý – Pavel Dostálík, Marek Ducháč, Tomáš Novák, David Slaboch, Lukáš Slaboch vs Daniel Šindelář – Radim Břoušek, David Čermák, Ondřej Hlavatý, Václav Kamenický, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina, Matěj Závorka
30., 48. Lukáš Slaboch 3. Tomáš Vašina
21. Radim Břoušek
27. Václav Kamenický
38., 56., 58. Miroslav Vašina
46. Ondřej Hlavatý
6. 4. 14 18:45 ARIT Sportbar ZIPO Masokombinát 2. 3:2 (0:1)
Výborný a vyrovnaný zápas, ve kterém domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Bouzid,Kremlík
Sportbar ZIPO Masokombinát
Daniel Šindelář – Radim Břoušek, David Čermák, Ondřej Hartl, Ondřej Hlavatý, Václav Kamenický, Miroslav Vašina, Matěj Závorka vs Martin Židlický – Jakub Blažek, Martin Doubek, Artur Gafurov, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, David Vavroš, Václav Žalud, Petr Zátorský
33. Radim Břoušek
49. Miroslav Vašina
54. David Čermák
60 Matěj Závorka 22., 48. Artur Gafurov 55. Jakub Blažek
30. 3. 14 18:45 DEKAN Marná snaha Sportbar ZIPO 1. 3:5 (2:3)
Hostům vyšel začátek, ale Marná snaha do půle snížila na rozdíl jediné branky a v ofenzivní druhé půli mohly rozhodnout utkání ve svůj prospěch oba týmy. Rozhodujícím momentem se nakonec ukázala být branka Hlavatého na 4:2 z 52. minuty. Čapla