6. Zlíchov Catholic FC 10 5 1 4 28:19 11

Ne 25.5.14 12:15 BECH Angmar A Pivson a Pofel   (HL5H)
Ne 25.5.14 13:30 BECH Desítníci CH.C. Dropa FC A   (HL6L)
Ne 22.6.14 13:45 ZAK Medvědi B Hattrick Prosek FC   (HL7L)
Ne 22.6.14 15:00 ZAK Sedmikráskov Čimice Periferie United   (HL7K)

15. 6. 14 15:00 P3 Výlov 0.FC City Lhotka FC 11. 5:6 (4:4)
Velmi vyrovnané, slušné utkání, kterému by slušela spíše remíza. Jakub Krucký, Martin Kupka
Výlov 0.FC City Lhotka FC
Aleš Fexa – Zdeněk Černý, Jiří Fexa, Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Karel Mrvík, Jiří Šorčík, Martin Vegricht vs Miroslav Landa – Tomáš Černý, Milan Dědek, Miroslav Landa ml., Lukáš Vaněček, Otakar Verner
45., 55. Tomáš Černý
8. 6. 14 20:00 P2 Los Zewlos Výlov 0.FC 10. 1:2 (0:1)
Pokud by hráči domácích proměnili všechny své šance, aspirovali by na rekord hanspaulské ligy. Bohužel pro mě proměnili pouze jednu, kdežto soupeř dvě! Jan Horáček, Luboš Dlouhý
Los Zewlos Výlov 0.FC
Petr Michalčič – David Kalus, Jakub Kroupa, Lukáš Mráček, Martin Olšovský, Ondřej Procházka, Martin Škop vs Aleš Fexa – Zdeněk Černý, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Karel Mrvík, Martin Vegricht
52. David Kalus 29. Karel Mrvík
36. Petr Mičánek
1. 6. 14 20:00 MIKU3 Výlov 0.FC Zlíchov Catholic FC 9. 2:3 (0:2)
Hosté si vytvořili tříbrankový náskok, který ke konci zápasu ubránili. Domácí bojovali do poslední minuty, ale srovnat nedokázali. Čapla
Výlov 0.FC Zlíchov Catholic FC
Karel Mrvík – Zdeněk Černý, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Jiří Šorčík, Martin Vegricht vs Robert Kaplan – Viktor Glac, Gabriel Hévr, Matěj Jirsa, Michael Jirsa, Filip Kovář, Tomáš Kubík, Dominik Radina, Prokop Šorm
54. Petr Mičánek
55. Zdeněk Černý
23. Gabriel Hévr
30. Viktor Glac
53. Tomáš Kubík
18. 5. 14 15:00 HANSP Vixens Výlov 0.FC 7. 3:8 (0:3)
Zápas o ničem, holky bojovaly a o zábavu bylo postaráno. František Hašpl
Vixens Výlov 0.FC
Romana Kábelová – Petra Chlupatá, Michaela Günterová, Marie Keilová, Jitka Korchová, Kateřina Pšeničková vs Aleš Fexa – Zdeněk Černý, Jiří Fexa, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Karel Mrvík, Martin Vegricht
54. Pavel Mičánek
11. 5. 14 14:45 BECH Výlov 0.FC Sportbar ZIPO 6. 3:4 (2:0)
V první půli vyrovnané utkání, pak začal úřadovat hostující Vašina a Výlov už dokázal jen snížit. David Kabát, Eduard Skramuský
Výlov 0.FC Sportbar ZIPO
Aleš Fexa – Zdeněk Černý, Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Karel Mrvík, Martin Vegricht vs Daniel Šindelář – Radim Břoušek, David Čermák, Ondřej Hartl, Ondřej Hlavatý, Václav Kamenický, Marián Pettinger, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina
13., 53. Petr Mičánek
27. Vojtěch Hála
33., 35., 44., 51. Miroslav Vašina 57. Ondřej Hartl
4. 5. 14 17:30 ARIT Sanitka AS Výlov 0.FC 5. 0:3 (0:0)
Zápas byl po celou první půlku vyrovnaný. Od 40.minuty se Výlov ujal vedení. Janča, Kremlík
Sanitka AS Výlov 0.FC
Michal Strakatý – Pavel Dostálík, Marek Ducháč, Matěj Malý, Tomáš Novák, Lukáš Slaboch vs Karel Mrvík – Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Jiří Šorčík, Martin Vegricht
40., 51. Petr Mičánek
60. Vojtěch Hála
27. 4. 14 18:45 ARIT Výlov 0.FC Masokombinát 4. 1:8 (1:5)
Zápas hraný v pohodové atmosféře. Hosté měli lepší pohyb a zaslouženě si došli pro oba body.
Výlov 0.FC Masokombinát
Aleš Fexa – Zdeněk Černý, Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Karel Mrvík, Martin Vegricht vs Martin Židlický – Jakub Blažek, Martin Doubek, Artur Gafurov, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, David Vavroš, Václav Žalud
20. Vojtěch Hála 2., 33. Václav Žalud
6., 7. David Vavroš
18., 28. Artur Gafurov
36. Andrej Štůla
55. Jakub Blažek
13. 4. 14 18:45 DEKAN Marná snaha Výlov 0.FC 3. 5:3 (2:2)
Domácí tým měl větší touhu po vítězství a zaslouženě zvítězil. Ladislav Koucký, Zdeněk Vaněček
Marná snaha Výlov 0.FC
Jaroslav Kršek – Petr Kuželka, Tomáš Pavlok, Pavel Procházka, Radek Strnad, Filip Weiss vs Aleš Fexa – Zdeněk Černý, Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Karel Mrvík, Martin Vegricht
13. Radek Strnad
29., 34., 35., 39. Pavel Procházka
21. Pavel Mičánek
30. Karel Mrvík
42. Vojtěch Hála
6. 4. 14 12:30 P3 Výlov 0.FC Habet Praha FŇ 2. 1:4 (0:1)
Bojovné utkání, které bylo první poločas velmi vyrovnané. Ve druhé půli o výsledku rozhodl svým hattrickem hostující hráč Pinkava. Tomáš Rejfek, Karel Brousil
Výlov 0.FC Habet Praha FŇ
Aleš Fexa – Zdeněk Černý, Jiří Fexa, Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Karel Mrvík, Martin Vegricht vs Kryštof Herrmann – Jan Gregar, Martin Isoz, Robert Jůza, Jakub Pinkava, Matouš Pinkava, Jakub Podlesný, Tomáš Řehák, Martin Tlustý
47. Zdeněk Černý 24. Martin Tlustý
35., 51., 56. Matouš Pinkava
30. 3. 14 20:00 DEKAN DDR FC Výlov 0.FC 1. 8:4 (5:3)
Pohledné utkání v přátelském duchu, s minimem faulů. Oba týmy si vypracovaly řadu gólových šancí, největší rozdíl byl ale v jejich proměňování, jinak si byly oba celky ve všem rovny. Čapla
DDR FC Výlov 0.FC
Michal Chovanec – Lukáš Chytráček, Karel Horyna, Bohumil Hrbáček, Fedor Krajčík, Tomáš Němec, Zdeněk Pavlík, Jan Škoch, Václav Starý, Václav Surovík vs Aleš Fexa – Zdeněk Černý, Jiří Fexa, Vojtěch Hála, Filip Jerhot, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Martin Vegricht