6. Zlíchov Catholic FC 10 5 1 4 28:19 11

Ne 1.6.14 16:15 P3 Real Hagrid CF Atlanta Žižkov FC   (HL5F)
Ne 1.6.14 17:30 P3 Blueghost.cz FC Buzuluk Úvaly FC   (HL8P)
Ne 22.6.14 13:45 DEKAN PPPO F3N FC B   (HL7L)
Ne 22.6.14 15:00 DEKAN Power WCC Blesk VK A   (HL7K)

15. 6. 14 15:00 P1 Sanitka AS Marná snaha 11. 1:5 (1:1)
Utkání odehráno v poklidném tempu s minimem faulů. Hosté byli lepším týmem a po zásluze vyhráli. Procházka M, Procházka T
Sanitka AS Marná snaha
Michal Strakatý – Pavel Dostálík, Marek Ducháč, Tomáš Novák, David Slaboch, Lukáš Slaboch vs Petr Procházka – Jaroslav Kršek, Petr Kuželka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Jiří Sládek, Radek Strnad
2. Lukáš Slaboch 3. Jiří Sládek
33., 45., 53., 59. Pavel Procházka
8. 6. 14 18:45 DEKAN Marná snaha Masokombinát 10. 3:10 (3:4)
Ze začátku vyrovnaný boj, který se po pol. strhl ve smršť gólů pro hosty. Jan Novák, Jiří Bican
Marná snaha Masokombinát
Petr Procházka – Jaroslav Kršek, Petr Kuželka, Tomáš Pavlok, Pavel Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad, Filip Weiss vs Martin Židlický – Jan Bartonička, Jakub Blažek, Martin Doubek, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, David Vavroš, Václav Žalud
12. Jaroslav Kršek
17. Pavel Procházka
24. Filip Weiss
4., 24., 41., 49. David Vavroš
8., 44., 48., 54. Václav Žalud
25., 48. Štěpán Švejnoha
25. 5. 14 18:45 DEKAN Habet Praha FŇ Marná snaha 8. 3:2 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločas, kdy oba týmy skórovali jednou, se v druhé části více prosadili domácí.
Habet Praha FŇ Marná snaha
Kryštof Herrmann – Jan Gregar, Martin Isoz, Robert Jůza, David Lukeš, Jakub Pinkava, Matouš Pinkava, Tomáš Řehák, Martin Tlustý vs Petr Procházka – Jaroslav Kršek, Tomáš Pavlok, Pavel Procházka, Radek Strnad, Filip Weiss
20. Martin Tlustý
42. Matouš Pinkava
45. Jan Gregar
8., 46. Filip Weiss
18. 5. 14 18:45 DEKAN Marná snaha DDR FC 7. 2:1 (0:0)
Zpočátku velice opatrné utkání. Domácí měli více štěstí v zakončení, i proto zvítězili. Jinak utkání odpovídající osmé lize. Viktor Berdan, Eugeniu Berdan
Marná snaha DDR FC
Petr Procházka – Jaroslav Kršek, Petr Kuželka, Tomáš Pavlok, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Jiří Sládek, Radek Strnad, Filip Weiss vs Michal Chovanec – Lukáš Chytráček, Karel Horyna, Bohumil Hrbáček, Fedor Krajčík, Jan Lejsek, Tomáš Němec, Zdeněk Pavlík, Miroslav Sedláček, Jan Škoch, Václav Starý
42. Jaroslav Kršek
52. Pavel Procházka
59. Václav Starý
11. 5. 14 18:45 DEKAN City Lhotka FC Marná snaha 6. 3:9 (2:3)
Hosté byli celý zápas lepším týmem. Klail, Vojtěch
City Lhotka FC Marná snaha
Miroslav Landa – Tomáš Černý, Milan Dědek, Miroslav Landa ml., Ladislav Špička, Otakar Verner vs Petr Procházka – Jaroslav Kršek, Petr Kuželka, Tomáš Pavlok, Pavel Procházka, Martin Šejda, Jiří Sládek, Radek Strnad, Filip Weiss
11., 29., 35. Tomáš Černý 6., 40., 45. Filip Weiss
15., 52., 56. Pavel Procházka
30., 50., 59. Jiří Sládek
4. 5. 14 18:45 DEKAN Marná snaha Los Zewlos 5. 3:1 (2:1)
Lepší vstup do utkání domácích, kteří se dostali do 2brankového vedení, které si pohlídali. Kohout, Hauptmann
Marná snaha Los Zewlos
Petr Procházka – Jaroslav Kršek, Tomáš Pavlok, Pavel Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad, Filip Weiss vs Petr Michalčič – David Kalus, David Křenek, Jakub Kroupa, Lukáš Mráček, Daniel Pranjič, Jakub Sušek, Martin Vinš
10., 11. Pavel Procházka
42. Filip Weiss
24. Martin Vinš
27. 4. 14 16:15 DEKAN Zlíchov Catholic FC Marná snaha 4. 5:3 (2:2)
Kapitán Zlíchova připomínal rozjetý parní válec a vzal všechno na sebe. Janča
Zlíchov Catholic FC Marná snaha
Robert Kaplan – Šimon Cibulka, Viktor Glac, Gabriel Hévr, Matěj Jirsa, Michael Jirsa, Filip Kovář, Tomáš Kubík, Pavel Mašín, Prokop Šorm vs Petr Procházka – Jaroslav Kršek, Tomáš Pavlok, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Jiří Sládek, Radek Strnad, Filip Weiss
16., 27., 56. Tomáš Kubík
33., 44. Michael Jirsa
9. Pavel Procházka
25. Martin Šejda
46. Filip Weiss
13. 4. 14 18:45 DEKAN Marná snaha Výlov 0.FC 3. 5:3 (2:2)
Domácí tým měl větší touhu po vítězství a zaslouženě zvítězil. Ladislav Koucký, Zdeněk Vaněček
Marná snaha Výlov 0.FC
Jaroslav Kršek – Petr Kuželka, Tomáš Pavlok, Pavel Procházka, Radek Strnad, Filip Weiss vs Aleš Fexa – Zdeněk Černý, Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Karel Mrvík, Martin Vegricht
13. Radek Strnad
29., 34., 35., 39. Pavel Procházka
21. Pavel Mičánek
30. Karel Mrvík
42. Vojtěch Hála
6. 4. 14 15:00 HANSP Vixens Marná snaha 2. 0:13 (0:4)
Jednoznačné utkání ve prospěch hostujícího týmu. Klail,Napoleaová
Vixens Marná snaha
Petra Chlupatá – Michaela Günterová, Marie Keilová, Jitka Korchová, Kateřina Pšeničková vs Petr Procházka – Jaroslav Kršek, Petr Kuželka, Tomáš Pavlok, Filip Weiss
6. Jaroslav Kršek
10., 11., 26., 55. Filip Weiss
39., 40., 53. Petr Kuželka
42. OG
47., 54., 57. Petr Procházka
50. Tomáš Pavlok
30. 3. 14 18:45 DEKAN Marná snaha Sportbar ZIPO 1. 3:5 (2:3)
Hostům vyšel začátek, ale Marná snaha do půle snížila na rozdíl jediné branky a v ofenzivní druhé půli mohly rozhodnout utkání ve svůj prospěch oba týmy. Rozhodujícím momentem se nakonec ukázala být branka Hlavatého na 4:2 z 52. minuty. Čapla
Marná snaha Sportbar ZIPO
Petr Procházka – Jaroslav Kršek, Petr Kuželka, Tomáš Pavlok, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Jiří Sládek, Radek Strnad, Filip Weiss vs Daniel Šindelář – Radim Břoušek, David Čermák, Ondřej Hartl, Ondřej Hlavatý, Václav Kamenický, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina, Matěj Závorka