9. Sokol Barča Vysočany 11 4 0 7 24:38 8

Ne 14.9.14 16:15 P1 Benda OFC Bohnice United   (HL6K)
Ne 14.9.14 17:30 P1 Real Prd VET Poštmistři VET B   (VL4E)
St 19.11.14 19:15 STER3 Continental FC Houbařův Ráj   (HL8B)
St 19.11.14 20:30 STER3 Le Jardin Parní válec   (HL6B)

30. 11. 14 16:15 ZAK Sokol Barča Vysočany Karcinogenní 11. 5:1 (3:1)
Pohledné utkání, kde byl rozdílovým hráčem domácí Artemuk, který tvořil hru domácích a dával krásné góly.
Sokol Barča Vysočany Karcinogenní
Roman Janda – Roman Artemuk, Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Martin Kříž, Jiří Lukášek, Ondřej Písačka, Lukáš Provazník, Tibor Rezdovič, Daniel Vostřez vs Adam Brtna – Martin Beránek, Pavel Franěk, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl
15., 21., 44. Roman Artemuk
26. Lukáš Provazník
56. Jan Černý
28. Martin Tousek
17. 11. 14 20:00 MIKU1 Karcinogenní Řežem to United 10. 0:7 (0:4)
Jednoznačné utkání rozhodli hosté už v 1.pol. Domácí bojovali, ale soupeř byl vždy o krok rychlejší. Čapla J., Čapla M.
Karcinogenní Řežem to United
Adam Brtna – Pavel Franěk, Adam Korecký, Jakub Kupec, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska vs Pavel Paszyc – Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jan Jeřábek, Jakub Kouba, Marek Náhlovský, Michal Novák, Tomáš Paszyc, Adam Petřík, Jakub Reichmann, Matěj Vondrka
3. Marek Náhlovský
15., 45., 54. Michal Novák
19. Jakub Reichmann
24. Jiří Hrubý
51. Jakub Kouba
9. 11. 14 12:30 P1 KTB B Karcinogenní 9. 0:2 (0:1)
Utkání v dobrém tempu kde domácí doplatili na neproměňování šancí v prvním poločase. Ve druhé půli byli naopak mírně lepší hosté. Jan Kořínek, David Balling
KTB B Karcinogenní
Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Pavel Frei, Daniel Hanžl, Petr Karlický, Tomáš Kavka, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Roman Rameš, Jan Švára vs Adam Brtna – Martin Beránek, Pavel Franěk, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska
15., 38. Zdeněk Voska
2. 11. 14 11:15 KBELY Karcinogenní Přezletice SK RSC 8. 2:5 (1:1)
Tým hostů byl lepší ve druhém poločase kdy soupeři došel dech. Tomáš Dvořák, Jan Brabenec
Karcinogenní Přezletice SK RSC
Adam Brtna – Martin Beránek, Pavel Franěk, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Zdeněk Voska vs Tomáš Zemánek – David Baloun, Marek Jirků, Radek Kyšperský, Lukáš Myška, Pavel Pokorný, Jakub Šiller, Milan Švec
1. Michal Mundl
54. Martin Beránek
13. David Baloun
32., 38., 48. Marek Jirků
42. Milan Švec
26. 10. 14 20:00 P1 Karcinogenní Zimbru Olymp A 7. 2:2 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání s obrovským nasazením a krásnými akcemi na obou stranách. Spravedlivá remíza. Petr Pavlíček, Roman Zdrubecký
Karcinogenní Zimbru Olymp A
Adam Brtna – Martin Beránek, Adam Korecký, Jakub Kupec, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Jakub Virl, Zdeněk Voska vs Eugeniu Marandici – Sergiu Birca, Igor Costandoi, Andrian Gaju, Vadim Maistruc, Andrei Pazeniuc, Evgeny Penov, Ruslan Rata, Vladimir Šarapanovschi, Denys Tokar, Yauheni Vasilyeu
21., 37. Martin Beránek 43. Igor Costandoi
49. Evgeny Penov
19. 10. 14 18:45 zzSANC4 Hosthunters Karcinogenní 6. 2:4 (0:2)
Rychlý zápas hraný nahoru dolů. Hosté byli efektivnější ve střelbě a zaslouženě vyhráli. Tomáš Axler, David Chrást
Hosthunters Karcinogenní
Petr Adámek – Jan Červenka, David Dorničák, Martin Fejlek, Michal Klíč, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála, Radek Zaoral vs Adam Brtna – Martin Beránek, Pavel Franěk, Jakub Kupec, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska
35. Milan Mařík
57. Jan Červenka
13., 29., 33. Jakub Kupec
50. Michal Mundl
12. 10. 14 17:30 HANSP Karcinogenní Dejvický expres 5. 3:3 (3:1)
V první půli lepší domácí, ve druhém zase soupeř. Remíza zasloužená. Nad všemi však technicky vyčníval Kodera. David Jahoda, Jan Janovský
Karcinogenní Dejvický expres
Adam Brtna – Adam Korecký, Jakub Kupec, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska vs Tomáš Mück – Petr Brejcha, Martin Fuka, Martin Kodera, Ondřej Miček, Radek Neveršil, Martin Savčenko
18. Zdeněk Voska
24. Jakub Kupec
25. Jakub Mikéska
9. Ondřej Miček
31. Martin Savčenko
57. Tomáš Mück
5. 10. 14 08:45 HANSP Alej FK A Karcinogenní 4. 1:3 (0:2)
Pěkné utkání proběhlo v rychlém tempu, kde hosté byli takticky vyspělejší. Trnka
Alej FK A Karcinogenní
Petr Malec – Pavel Beneš, Petr Beneš, Vladimír Bernát, Petr Hanzalius, Martin Humpl, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Tomáš Pořízek vs Adam Brtna – Pavel Franěk, Jakub Kupec, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska
35. Martin Humpl 5. Martin Tousek
8. OG
60. Zdeněk Voska
59. Jakub Kupec
28. 9. 14 17:30 ZABEH Karcinogenní Veleslavín Viktoria 3. 2:3 (1:2)
Utkání zaslouženě vyhrálo mužstvo hostů. Maksym Plokhin, Artur Kashapov
Karcinogenní Veleslavín Viktoria
Adam Brtna – Martin Beránek, Pavel Franěk, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska vs Josef Jordán – Jiří Horák, Ondřej Jon, Ivan Junas, Matěj Mlčoch, Tomáš Pekár, Václav Žák
26. Martin Tousek
49. Zdeněk Voska
35 Michal Mundl 4. Ivan Junas
15. Ondřej Jon
36. Václav Žák
21. 9. 14 18:45 TEMPO United clans Karcinogenní 2. 3:5 (3:3)
Velmi rychlý, vyrovnaný a kontaktní zápas skončil lépe pro hosty. Čapla Š., Semerád A.
United clans Karcinogenní
Tomáš Pokorný – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Tomáš Flekač, Martin Soudný vs Adam Brtna – Martin Beránek, Adam Korecký, Jakub Kupec, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska