9. Sokol Barča Vysočany 11 4 0 7 24:38 8

So 20.9.14 08:45 TEMPO Boys in Blue Prague United   (HL7H)
So 20.9.14 10:00 TEMPO Callida CS Šnek FC A   (HL5G)
So 8.11.14 11:15 LITVI Nulová šance Trafic Kladno   (HL6I)
So 8.11.14 12:30 LITVI M16 AC FC Plameňáci 1.FC A   (HL7I)

30. 11. 14 16:15 zzSANC4 KTB B Zimbru Olymp A 11. 2:8 (1:2)
Pohledné utkání s jasnou převahou hostů. Druhý poločas byl jasně v jejich režii. Petr Vítek, Tomáš Horák
KTB B Zimbru Olymp A
Michael Štván – Martin Halama, Daniel Hanžl, Petr Karlický, Tomáš Kavka, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Roman Rameš, Jan Švára vs Eugeniu Marandici – Igor Costandoi, Vadim Maistruc, Andrei Pazeniuc, Vladimir Šarapanovschi, Denys Tokar, Yauheni Vasilyeu
5. Daniel Hanžl
31. Roman Krsek
20., 27., 35., 55., 58. Denys Tokar
40. Vadim Maistruc
50., 54. Andrei Pazeniuc
17. 11. 14 12:30 P1 Přezletice SK RSC KTB B 10. 2:9 (1:4)
Vyrovnaných bylo jen úvodních dvacet minut. Pak již to byla exhibice vítězů. Procházka M.
Přezletice SK RSC KTB B
Jan Šrámek – Marek Jirků, Lukáš Kubelka, Radek Kyšperský, Jan Moulis, Lukáš Myška, Pavel Pokorný, David Rek, Jakub Šiller vs Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Pavel Frei, Martin Halama, Daniel Hanžl, Petr Karlický, Tomáš Kavka, Roman Krsek, Roman Rameš
50., 58. Pavel Frei
9. 11. 14 12:30 P1 KTB B Karcinogenní 9. 0:2 (0:1)
Utkání v dobrém tempu kde domácí doplatili na neproměňování šancí v prvním poločase. Ve druhé půli byli naopak mírně lepší hosté. Jan Kořínek, David Balling
KTB B Karcinogenní
Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Pavel Frei, Daniel Hanžl, Petr Karlický, Tomáš Kavka, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Roman Rameš, Jan Švára vs Adam Brtna – Martin Beránek, Pavel Franěk, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska
15., 38. Zdeněk Voska
2. 11. 14 12:30 P1 Hosthunters KTB B 8. 1:5 (0:1)
Na třetí ligu ospalé utkání. Rozhodlo pět minut kdy domácí na chvíli odpadli. Jakub Jirousek, Jan Záhlava
Hosthunters KTB B
Petr Adámek – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Klíč, Jan Kolařík, Radek Zaoral vs Michael Štván – Martin Halama, Daniel Hanžl, Tomáš Kavka, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Roman Rameš
48. David Dorničák 17. Roman Krsek
42. Roman Rameš
43., 44. Daniel Hanžl
57. Tomáš Krupka
26. 10. 14 15:00 P3 KTB B Dejvický expres 7. 3:2 (0:1)
Domácí byli produktivnějším týmem, hosté o fous techničtější. Utkání bylo místy rozhárané, zvítězil v něm šťastnější tým. Roman Husek, David Bečvář
KTB B Dejvický expres
Vojtěch Roubíček – Martin Halama, Daniel Hanžl, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Roman Rameš, Jan Švára vs Martin Fuka – Martin Briestenský, Martin Čech, Ondřej Miček, Tomáš Mück, Radek Neveršil
35., 51. Daniel Hanžl
49. Tomáš Krupka
17. OG
59. Tomáš Mück
19. 10. 14 08:45 HANSP Alej FK A KTB B 6. 1:1 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání. Hosté doplatili na neproměňování šancí a nakonec se strachovali o bod. Karel Dub, Petr Polák
Alej FK A KTB B
Petr Malec – Pavel Beneš, Petr Beneš, Vladimír Bernát, Petr Hanzalius, Martin Humpl, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Tomáš Pořízek vs Michael Štván – Dominik Behan, Pavel Frei, Martin Halama, Daniel Hanžl, Petr Karlický, Tomáš Kavka, Tomáš Krupka, Roman Rameš, Jan Švára
35. Petr Beneš 58. Petr Karlický
12. 10. 14 12:30 P1 KTB B Veleslavín Viktoria 5. 4:2 (2:2)
Bojovné utkání, hosté doplatili na neproměňování šancí. Petr Hladík, Martin Hejný
KTB B Veleslavín Viktoria
Michael Štván – Dominik Behan, Pavel Frei, Martin Halama, Daniel Hanžl, Petr Karlický, Tomáš Kavka, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Roman Rameš, Jan Švára vs Josef Jordán – Jiří Horák, Ondřej Jon, Ivan Junas, Petr Kadeřábek, Petr Krichebauer, Roman Krichebauer, Matěj Mlčoch, Tomáš Pekár
1., 24. Daniel Hanžl
34. Jan Švára
45. Pavel Frei
12., 22. Jiří Horák
5. 10. 14 12:30 MALES United clans KTB B 4. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání. Ondřej Dub, František Bůžek
United clans KTB B
Tomáš Pokorný – Robin Bárta, Ondřej Bílý, Jiří Flekač, Tomáš Flekač, Roland Lörinc, Daniel Miňovský, Lukáš Rožánek, Martin Soudný vs Michael Štván – Dominik Behan, Pavel Frei, Martin Halama, Daniel Hanžl, Petr Karlický, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Roman Rameš, Jan Švára
25. Lukáš Rožánek
38. Roland Lörinc
27. Jan Švára
52. Pavel Frei
56. Roman Krsek
28. 9. 14 16:15 P3 KTB B Šrot FC 3. 4:0 (2:0)
Velmi pohledné utkání, kde hosté by asi netrefili ani vrata. Holt se špatně vyspali do tohoto utkání. Tomáš Slavík, Jan Hanton
KTB B Šrot FC
Michael Štván – Dominik Behan, Pavel Frei, Martin Halama, Petr Karlický, Tomáš Kavka, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Roman Rameš vs Josef Hudeček – Zbyněk Adamec, Matúš Bálint, Jiří Kurka, Stanislav Netolický, Karel Petřina, Petr Sochůrek, Martin Tomis, Josef Vitovič
10. Tomáš Krupka
28., 51. Martin Halama
52. Dominik Behan
21. 9. 14 15:00 ZAK Sokol Barča Vysočany KTB B 2. 3:0 (2:0)
Zasloužená výhra domácích. Rychlé a slušné utkání. Kopřiva
Sokol Barča Vysočany KTB B
Roman Janda – Roman Artemuk, Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Martin Kříž, Ondřej Písačka, Daniel Vostřez vs Michael Štván – Dominik Behan, Pavel Frei, Martin Halama, Daniel Hanžl, Tomáš Kavka, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Jan Švára
2. Jan Černý
10., 33. Roman Artemuk
27 Martin Kříž
14. 9. 14 12:30 MALES KTB B Řežem to United 1. 1:2 (1:0)
Rozhodčí se nedostavil!
KTB B Řežem to United
Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Pavel Frei, Martin Halama, Daniel Hanžl, Petr Karlický, Tomáš Kavka, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Roman Rameš, Jan Švára vs Michal Vondrka – Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Marek Náhlovský, Michal Novák, Pavel Paszyc, Tomáš Paszyc, Adam Petřík, Jakub Reichmann, Matěj Vondrka