9. Sokol Barča Vysočany 11 4 0 7 24:38 8

Ne 14.9.14 18:45 MIKU3 Praetorians FC A Klikaři FC   (HL6L)
Ne 14.9.14 20:00 MIKU3 Normální Chlapi Bum bar PV B   (HL4F)
Ne 23.11.14 17:15 HOSTI Lipodur FC A ZAHR 1.FC   (HL8P)
Ne 23.11.14 18:30 HOSTI Stodůlecký piráti Fernet team Říčany   (HL8N)
Ne 23.11.14 19:45 HOSTI The Penguins 6:5 B 4077 DUCKS   (HL2B)

30. 11. 14 16:15 ZAK Sokol Barča Vysočany Karcinogenní 11. 5:1 (3:1)
Pohledné utkání, kde byl rozdílovým hráčem domácí Artemuk, který tvořil hru domácích a dával krásné góly.
Sokol Barča Vysočany Karcinogenní
Roman Janda – Roman Artemuk, Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Martin Kříž, Jiří Lukášek, Ondřej Písačka, Lukáš Provazník, Tibor Rezdovič, Daniel Vostřez vs Adam Brtna – Martin Beránek, Pavel Franěk, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl
15., 21., 44. Roman Artemuk
26. Lukáš Provazník
56. Jan Černý
28. Martin Tousek
17. 11. 14 15:00 ZAK Hosthunters Sokol Barča Vysočany 10. 3:1 (2:1)
Domácí získali své letošní první vítězství v sezóně. Především za výkon ve druhé půli si ho zasloužili. Plucar
Hosthunters Sokol Barča Vysočany
Michal Klíč – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Martin Fejlek, Milan Mařík, Radek Zaoral vs Roman Janda – Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Martin Kříž, Jiří Lukášek, Ondřej Písačka, Tibor Rezdovič, Daniel Vostřez
25. OG
26. Milan Mařík
59. Radek Zaoral
5. Tibor Rezdovič
9. 11. 14 15:00 ZAK Sokol Barča Vysočany Dejvický expres 9. 1:4 (1:2)
Velmi pěkný fotbal hraný bez zbytečných faulů, ve kterém vyhrál lepší tým. Stanislav Kratochvíl
Sokol Barča Vysočany Dejvický expres
Roman Janda – Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Martin Kříž, Ondřej Písačka, Tibor Rezdovič, Daniel Vostřez vs Filip Duda – Petr Brejcha, Martin Briestenský, Martin Čech, Martin Fuka, Martin Kodera, Ondřej Miček, Radek Neveršil
24. Jan Černý 17. Martin Kodera
20. Martin Briestenský
39. Radek Neveršil
52. Petr Brejcha
2. 11. 14 08:45 HANSP Alej FK A Sokol Barča Vysočany 8. 7:0 (0:0)
Po vyrovnaném prvním poločase hosté totálně odešli, nicméně alespoň gól si zasloužili.
Alej FK A Sokol Barča Vysočany
Petr Malec – Petr Hanzalius, Martin Humpl, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Tomáš Pořízek vs Roman Janda – Roman Artemuk, Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Martin Kříž, Jiří Lukášek, Ondřej Písačka, Tibor Rezdovič, Daniel Vostřez
33., 36., 45. Martin Humpl
40., 59. Petr Karol
42. Karol Kehér
60. Petr Hanzalius
26. 10. 14 15:00 ZAK Sokol Barča Vysočany Veleslavín Viktoria 7. 1:4 (0:0)
Po vyrovnaném prvním poločase se gólostroj rozjel. Bohužel domácí díky dlouhým balónům a individuálním chybám ztratili bod za remízu. Tomáš Dojava, Štěpán Šulc
Sokol Barča Vysočany Veleslavín Viktoria
Roman Janda – Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Tibor Rezdovič, Daniel Vostřez vs Josef Jordán – Ondřej Bulíř, Jiří Horák, Ondřej Jon, Ivan Junas, Petr Krichebauer, Tomáš Pekár
34. Daniel Vostřez 35., 40. Jiří Horák
43. Tomáš Pekár
44. Ondřej Bulíř
19. 10. 14 15:00 ZAK United clans Sokol Barča Vysočany 6. 3:8 (2:2)
Zasloužená výhra hostů. Domácím chyběli hráči na střídání, což bylo velmi znát. Čapla
United clans Sokol Barča Vysočany
Lukáš Studničný – Robin Bárta, Tomáš Flekač, Daniel Miňovský, Lukáš Rožánek, Martin Soudný vs Roman Janda – Roman Artemuk, Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Martin Kříž, Jiří Lukášek, Ondřej Písačka, Lukáš Provazník, Tibor Rezdovič, Daniel Vostřez
39., 55., 57. Roman Artemuk
12. 10. 14 15:00 ZAK Sokol Barča Vysočany Šrot FC 5. 0:5 (0:1)
Domácí dlouho drželi krok, pak fyzicky odpadli a hosté góly v rychlém sledu rozhodli. Hošek
Sokol Barča Vysočany Šrot FC
Roman Janda – Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Martin Kříž, Tibor Rezdovič, Daniel Vostřez vs Pavel Virt – Zbyněk Adamec, Matúš Bálint, Petr Dubec, Josef Hudeček, Dominik Jančo, Radek Jirkovský, Karel Petřina, Martin Tomis, Josef Vitovič
13. Martin Tomis
35., 56. Matúš Bálint
42. Dominik Jančo
54. Karel Petřina
5. 10. 14 15:00 ZAK Zimbru Olymp A Sokol Barča Vysočany 4. 1:3 (1:3)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou lepších hostů. Husák
Zimbru Olymp A Sokol Barča Vysočany
Eugeniu Marandici – Sergiu Birca, Igor Costandoi, Andrian Gaju, Andrei Pazeniuc, Evgeny Penov, Ruslan Rata, Vladimir Šarapanovschi vs Roman Janda – Roman Artemuk, Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Martin Kříž, Jiří Lukášek, Ondřej Písačka, Tibor Rezdovič, Daniel Vostřez
15. Igor Costandoi 7. Tibor Rezdovič
7., 10. Jan Černý
28. 9. 14 20:00 MIKU1 Řežem to United Sokol Barča Vysočany 3. 6:0 (1:0)
Jednoznačné utkání, které bylo hodně ovlivněno počtem hostů . Po poločase se vysočanům zranil výborný brankář a jeho náhradník již jen lovil míče ze sítě. Vítězný tým předvedl snad nejpohlednější výkon, co jsem na hanspaulce kdy viděl. Daniel Svoboda, Tomáš Engel
Řežem to United Sokol Barča Vysočany
Michal Vondrka – Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Marek Náhlovský, Michal Novák, Pavel Paszyc, Tomáš Paszyc, Adam Petřík, Matěj Vondrka vs Roman Janda – Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Ondřej Písačka, Lukáš Provazník, Daniel Vostřez
9., 56. Marek Náhlovský
33., 55. Michal Novák
50. Martin Hrubý
51. Tomáš Paszyc
21. 9. 14 15:00 ZAK Sokol Barča Vysočany KTB B 2. 3:0 (2:0)
Zasloužená výhra domácích. Rychlé a slušné utkání. Kopřiva
Sokol Barča Vysočany KTB B
Roman Janda – Roman Artemuk, Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Martin Kříž, Ondřej Písačka, Daniel Vostřez vs Michael Štván – Dominik Behan, Pavel Frei, Martin Halama, Daniel Hanžl, Tomáš Kavka, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Jan Švára
2. Jan Černý
10., 33. Roman Artemuk
27 Martin Kříž
7. 9. 14 15:00 ZAK Přezletice SK RSC Sokol Barča Vysočany 1. 4:2 (2:1)
Slušné a pohledné utkání, kde hosté šli do vedení, ale potom rozhodla kvalita domácích.