So 13.9.14 11:15 ZAK Velká Bučina FK Corleone   (HL7H)
So 29.11.14 08:45 HOSTI Profesoři Kanonýři   (HL8K)
So 29.11.14 10:00 HOSTI Nulová šance Guláš FC   (HL6I)
So 29.11.14 11:15 HOSTI Samson Žižkov 1.FC Cosmo Hagibor FC   (HL7H)

30. 11. 14 16:15 MIKU4 Medvědi B Bröndby codein IF 11. 2:4 (2:2)
Velmi vyrovnané a klidné utkání se zaslouženou výhrou hostujícího týmu. Bohdan Chendey, Roman Iarema
Medvědi B Bröndby codein IF
Libor Petřina – Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Lubomír Peklanský, Jozef Pixa, Leoš Rotter, Pavol Štofej vs Pavel Mazur – Robert Franěk, Jan Karlík, Jan Knobloch, Petr Packa, Jan Tóth, Matouš Vacík
2., 28. Pavol Štofej 12., 23., 47. Petr Packa
57. Pavel Mazur
17. 11. 14 18:45 ARIT Bröndby codein IF Masokombinát 10. 1:5 (0:4)
Domácí byli individuálně technicky lepší, ale Masokombinát je svou týmovou hrou doslova přejel. Jan Vondráček, Matouš Novák
Bröndby codein IF Masokombinát
Pavel Mazur – Marek Gallo, Jan Karlík, Jan Knobloch, Petr Packa, Jan Tóth, Matouš Vacík vs Martin Židlický – Jan Bartonička, Jakub Blažek, Ondřej Hašlar, Andrej Štůla, David Vavroš, Václav Žalud, Petr Zátorský
52. Jan Knobloch 3. Jakub Blažek
9., 14., 26. Václav Žalud
60. Andrej Štůla
9. 11. 14 15:00 P3 Klátiči WH Bröndby codein IF 9. 4:2 (1:2)
Po prvním  poločase se zdálo, že Bröndby  je lepším týmem, ale ve druhém poločase se Klátiči vzchopili a zaslouženě otočili utkání ve svůj prospěch. Dreksler
Klátiči WH Bröndby codein IF
David Černý – Ondřej Černý, David Hartman, Michal Kudlík, David Novák, Petr Pavlíček, Marek Šimáček, Petr Staveník, Roman Zdrubecký vs Jan Tóth – Robert Franěk, Jan Karlík, Jan Knobloch, Petr Packa, Matouš Vacík
8., 48. David Hartman
52. Marek Šimáček
55. OG
38 David Hartman
58 David Černý
21., 30. Petr Packa 58. Matouš Vacík
2. 11. 14 20:00 MALES Bröndby codein IF Habet Praha FŇ 8. 0:11 (0:4)
Jasná záležitost vítězů. Domácí hráli bez střídání a bez brankáře. Chytal hráč z pole.   Procházka, Dreksler
Bröndby codein IF Habet Praha FŇ
Jan Karlík – Jan Knobloch, Pavel Mazur, Petr Packa, Jakub Štěpán, Matouš Vacík vs Kryštof Herrmann – Jan Gregar, Martin Isoz, Robert Jůza, David Lukeš, Jakub Podlesný, Martin Škorík, Martin Tlustý
2., 21. Martin Isoz
17., 32., 33. Martin Škorík
30., 47., 48., 53. Martin Tlustý
39., 58. Jakub Podlesný
19. 10. 14 17:30 P2 Fifty-two faders Bröndby codein IF 7. 4:0 (1:0)
Hrál se poměrně rychlý pohledný fotbálek. Paleček
Fifty-two faders Bröndby codein IF
Tomáš Šťastný – Tadeáš Antůšek, Daniel Bím, Jiří Dušek, Matouš Kapek, Vít Máchal, Jakub Milion, Jakub Nedvěd, Dominik Petr vs Jan Tóth – Robert Franěk, Marek Gallo, Jan Karlík, Jan Knobloch, Petr Packa, Matouš Vacík
21., 54. Vít Máchal
40. Matouš Kapek
51. Dominik Petr
12. 10. 14 16:15 P3 Bröndby codein IF Buzuluk Úvaly FC 6. 1:6 (1:1)
Ve druhém poločase se projevila možnost více mužů na střídání a díky tomu Úvaly slaví výhru. Zápas v duchu fair play. Dufek
Bröndby codein IF Buzuluk Úvaly FC
Lukáš Weber – Robert Franěk, Jan Karlík, Jan Knobloch, Petr Packa, Jakub Štěpán vs Ján Borženský – Karol Blicha, René Charvát, Milan Cibulec, Matěj Krček, Marco Moles, Michael Řezáč, Jan Stříž, Ján Urban, Jakub Votápek
15. Petr Packa 18., 35., 36. Jakub Votápek
37., 46., 54. Marco Moles
5. 10. 14 15:00 P1 Bröndby codein IF Vodka team FC 5. 5:8 (3:4)
Férově hrané utkání plné šancí. Procházka
Bröndby codein IF Vodka team FC
Lukáš Weber – Jan Karlík, Jan Knobloch, Pavel Mazur, Petr Packa, Jakub Štěpán, Jan Tóth vs David Veselý – Tomáš Dvořák, Pavel Eder, Michal Fišer, Jan Foukner, Milan Mráz, Lukáš Prymus, Ervín Schün, Tomáš Sibřina, Michal Stárek, Karel Šukovský
55. Karel Šukovský
28. 9. 14 18:45 METE1 Hattrick Prosek FC Bröndby codein IF 4. 4:3 (2:2)
Pěkné utkání, kterému nechybělo fotbalové koření. Krásné góly na obou stranách. Výhra domácích byla šťastná. Michal Mach
Hattrick Prosek FC Bröndby codein IF
Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek, Pavel Semrád vs Petr Packa – Marek Gallo, Jan Karlík, Jan Knobloch, Jakub Štěpán, Jan Tóth, Matouš Vacík
23. Jiří Březina
25., 39., 54. Miroslav Bořil
14., 34. Marek Gallo
27. Jan Karlík
48. Jan Karlík
21. 9. 14 17:30 P1 Bröndby codein IF Beerchester United 3. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Bröndby codein IF Beerchester United
vs Norman David – Filip Ernest, Radek Mařík, Štěpán Pavlíček, Martin Přikryl, Pavel Štěpánek, Michal Vávra, Petr Vítek
14. 9. 14 15:00 P2 My Bröndby codein IF 2. 4:4 (1:2)
Hosté jasně lepším týmem, domácí velmi dobře držel gólman a také štěstí, kdy 8 minut před koncem si hosté vstřelil OG.
My Bröndby codein IF
Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Robert Grande, Karel Helman, Lukáš Porkert, Zdeněk Štěpán vs Jan Tóth – Robert Franěk, Marek Gallo, Jan Karlík, Jan Knobloch, Pavel Mazur, Petr Packa, Matouš Vacík
5., 33., 34. Tomáš Bělíček
52. OG
4. Robert Franěk
17., 47. Marek Gallo
49. Matouš Vacík
7. 9. 14 18:45 HANSP Bröndby codein IF Mestek 97 FC 1. 1:10 (1:7)
Jednoznačný průběh utkání o čemž svědčí i konečný výsledek. Milan Cina, Jiří Tříska