Čt 27.11.14 20:45 MIKU4 South Rise Again FC Klamovská skvadra 11. 5:3
St 12.11.14 18:00 zzDOLME Dynamo R.U.M. B South Rise Again FC 10. 1:3
St 5.11.14 19:15 zzDOLME South Rise Again FC Canary FC 9. 4:5
St 22.10.14 20:15 METE2 Ya Basta! A South Rise Again FC 8. 6:4
St 15.10.14 18:00 STER3 South Rise Again FC VZ 7. 1:3
Út 7.10.14 18:30 HRAB2 ZAK Praha South Rise Again FC 6. 5:1
Út 30.9.14 18:30 HRAB3 Sorbino South Rise Again FC 5. 2:2
Út 23.9.14 20:15 zzKLAU1 South Rise Again FC Prosím, nesmějte se 4. 3:1
Út 16.9.14 18:00 MALES OrangeBoom South Rise Again FC 3. 4:5
St 10.9.14 18:15 MIKU4 South Rise Again FC Ministerstvo obrany 2. 4:4
St 3.9.14 20:45 CESMI Liboc united South Rise Again FC 1. 3:7

1. Ya Basta! A 11 8 1 2 33:19 17
2. Ministerstvo obrany 11 6 3 2 32:20 15
12. Prosím, nesmějte se 11 2 2 7 9:25 6

St 24.9.14 18:15 MIKU3 Kolíci Playboy team AC   (HL8E)
St 24.9.14 19:30 MIKU3 Alibi Ďáblice FK   (HL4C)
St 24.9.14 20:45 MIKU3 Vokra VV Ramutant CF   (HL4C)
Čt 13.11.14 17:00 BECH Palouček AC Polnohospodár Praha   (HL6G)
Čt 13.11.14 18:15 BECH DP Xaverov Po Útlumu 06   (VL2A)

27. 11. 14 20:45 MIKU4 South Rise Again FC Klamovská skvadra 11. 5:3 (1:2)
Zajímavé utkání s šancemi na obouch stranách. Klail, Hubr
South Rise Again FC Klamovská skvadra
Jiří Neumann – Roman Dámen, Michal Dobiáš, Marek Duda, Jakub Šafařík, Richard Schubert, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka, Petr Zaspal vs David Vyleta – Mikhail Akimov, Iukhym Goncharuk, Tomáš Kříva, Michal Regal, Petr Regal, Petr Regal st., Serhiy Stoyan
8., 51. Roman Dámen
41. Richard Schubert
54. Marek Duda
57. Petr Zaspal
11., 23. Iukhym Goncharuk
53. Petr Regal st.
12. 11. 14 18:00 zzDOLME Dynamo R.U.M. B South Rise Again FC 10. 1:3 (0:3)
Hosté si vytvořili v první půli náskok, který si v druhé pohlídali. Utkání tempem a kvalitou převyšovalo úroveň osmé ligy. Šišák
Dynamo R.U.M. B South Rise Again FC
Libor Freudenfeld – Karel Freudenfeld, Lukáš Kloubek, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Tomáš Materna, Lukáš Matoušek, Jakub Městka, Jan Nemeš, Radek Šulc vs Jiří Neumann – Roman Dámen, Michal Dobiáš, Marek Duda, Jakub Šafařík, Richard Schubert, Martin Vrtílka, Petr Zaspal
9. Roman Dámen
22. Martin Vrtílka
23. Marek Duda
5. 11. 14 19:15 zzDOLME South Rise Again FC Canary FC 9. 4:5 (3:3)
Domácí v uvodu lepší a vedli 2:0 a 3:1, Přesto byl poločasový stav 3:3. Rozhodla střela Alexandra 6 minut před koncem která strhla vedení na stranu hostů. Jambor, Jambor
South Rise Again FC Canary FC
Roman Dámen – Jakub Beránek, Michal Dobiáš, Marek Duda, Jakub Šafařík, Richard Schubert, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka vs Stanislav Dragoun – Martin Alexander, Roman Mlázovský, Jakub Němec, Rolando Pitti ml., Lukáš Radosta, David Sedláček, Josef Sklenář, Josef Trávníček
3. Jakub Šafařík
7., 37. Marek Duda
24. Richard Schubert
17., 25., 26., 54. Martin Alexander
39. Rolando Pitti ml.
22. 10. 14 20:15 METE2 Ya Basta! A South Rise Again FC 8. 6:4 (1:2)
Hosté byli celý zápas lepší, ale doplatili na pětiminutový výpadek koncentrace v polovině druhé půle.
Ya Basta! A South Rise Again FC
Dan Podpěra – Štěpán Ciprýn, Tomáš Faukner, Libor Kodl III., Ondřej Lhotský, Jaroslav Srp, Tomáš Žůrek vs Jiří Neumann – Roman Dámen, Michal Dobiáš, Marek Duda, Jakub Šafařík, Richard Schubert, Antonín Vohanka, Petr Zaspal
20., 43., 44. Tomáš Žůrek
40., 45., 60. Libor Kodl III.
10. Roman Dámen
30., 39., 49. Michal Dobiáš
15. 10. 14 18:00 STER3 South Rise Again FC VZ 7. 1:3 (0:1)
Utkání proběhlo v duchu fair play a hosté zaslouženě vyhráli.
South Rise Again FC VZ
Roman Dámen – Michal Dobiáš, Marek Duda, Jakub Šafařík, Richard Schubert vs Pavel Hladík – Jan Černý, Tomáš Černý, Petr Kasalický, Jaroslav Libíček, Jakub Petráček, Marek Petráček, Libor Pintér, Ivan Žalmánek
33. Marek Duda 25. Petr Kasalický
41. Pavel Hladík
50. Libor Pintér
7. 10. 14 18:30 HRAB2 ZAK Praha South Rise Again FC 6. 5:1 (3:0)
Po nervózním začátku jasně zápas ovládli domácí. Vlastimil Jansa
ZAK Praha South Rise Again FC
Jiří Kašpar – Jan Králíček, Milan Krejčí, Josef Mareš, Václav Medřický, Petr Šimek, Martin Vodička, Jan Zavázal, Jan Zavázal ml. vs Roman Dámen – Michal Dobiáš, Marek Duda, Jan Němec, Jakub Šafařík, Richard Schubert, Antonín Vohanka
3., 18. Josef Mareš
24., 32., 44. Petr Šimek
30. 9. 14 18:30 HRAB3 Sorbino South Rise Again FC 5. 2:2 (1:1)
Celkem hezký zápas, kterému sluší remíza. Michal Vávra, Václav Brom
Sorbino South Rise Again FC
Štěpán Votruba – Milan Balda, Michal Duffek, Jakub Dvořák, Tomáš Hajný, Michal Hruška, Jan Malec, Jiří Šimeček, Pavel Žák vs Roman Dámen – Jakub Beránek, Marek Duda, Jaroslav Hančl, Jakub Šafařík, Richard Schubert, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka, Petr Zaspal
25. Milan Balda
40. Jakub Dvořák
20., 48. Petr Zaspal
23. 9. 14 20:15 zzKLAU1 South Rise Again FC Prosím, nesmějte se 4. 3:1 (2:1)
Velmi korektní utkání z obou stran. Vítězný tým měl mírnou převahu, kterou dokázal gólově  zužitkovat.
South Rise Again FC Prosím, nesmějte se
Roman Dámen – Michal Dobiáš, Marek Duda, Jan Němec, Richard Schubert, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka, Petr Zaspal vs Jiří Smíšek – Filip Friedman, Petr Friedman, Jiří Platil, Václav Pokorný, Pavel Rečný, Jan Rychlovský, Vladimír Staněk, Jiří Vohnický
5., 17. Michal Dobiáš
50. Richard Schubert
27. Jan Rychlovský
16. 9. 14 18:00 MALES OrangeBoom South Rise Again FC 3. 4:5 (0:1)
Žlutí vedli už 4:1, oranžády se nevzdali a srovnali na 4:4, za žluté definitivně rozhodl kapitán. Hošek, Rataj M.
OrangeBoom South Rise Again FC
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Ondřej Samohýl, Vojtěch Samohýl, Jiří Sisel vs Jan Němec – Roman Dámen, Michal Dobiáš, Marek Duda, Richard Schubert, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka, Petr Zaspal
47. Martin Vrtílka
10. 9. 14 18:15 MIKU4 South Rise Again FC Ministerstvo obrany 2. 4:4 (0:4)
V první půli to vypadalo na jednostranný zápas, ale domácím se ve druhé půli podařilo srovnat na konečných 4:4. Vážan
South Rise Again FC Ministerstvo obrany
Jan Němec – Roman Dámen, Michal Dobiáš, Marek Duda, Jaroslav Hančl, Richard Schubert, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka vs Jan Tajbl – Miroslav Baloun, Tomáš Fuňka, Karel Hendrych, Martin Hendrych, Pavel Poláček, Jan Pour, Marek Sobota
37., 47. Antonín Vohanka
39. Michal Dobiáš
4., 9. Miroslav Baloun
6., 16. Marek Sobota
3. 9. 14 20:45 CESMI Liboc united South Rise Again FC 1. 3:7 (2:3)
V naprosté pohodě a klidu sehrané utkání, v němž se hráči Liboce ujali dvoubrankového vedené. Hosté však do poločasu výsledek otočili. Protože domácí hráči nemohli střídat a limitovalo je zranění, zaslouženě prohráli. Mlynařík