Čt 27.11.14 20:45 MIKU1 OrangeBoom ZAK Praha 11. 4:3
Po 10.11.14 20:15 zzKLAU2 ZAK Praha Ya Basta! A 10. 1:1
St 5.11.14 18:00 zzDOLME Ministerstvo obrany ZAK Praha 9. 5:2
Po 20.10.14 20:15 zzKLAU2 ZAK Praha VZ 8. 1:2
Po 13.10.14 19:45 HRAB3 Liboc united ZAK Praha 7. 2:0
Út 7.10.14 18:30 HRAB2 ZAK Praha South Rise Again FC 6. 5:1
Út 30.9.14 19:30 CESMI Klamovská skvadra ZAK Praha 5. 1:2
Út 23.9.14 20:45 CESMI ZAK Praha Sorbino 4. 0:3
Po 15.9.14 20:15 SANC1 Dynamo R.U.M. B ZAK Praha 3. 2:4
Út 9.9.14 18:15 zzNOVOB ZAK Praha Prosím, nesmějte se 2. 4:0
Út 2.9.14 20:15 zzKLAU2 Canary FC ZAK Praha 1. 0:2

1. Ya Basta! A 11 8 1 2 33:19 17
2. Ministerstvo obrany 11 6 3 2 32:20 15
12. Prosím, nesmějte se 11 2 2 7 9:25 6

Út 16.9.14 19:00 P2 Modrá vopice TJ Síla vůle   (HL6C)
Út 16.9.14 20:15 P2 Penco FC Dirty Bastards   (HL5C)
Po 22.9.14 19:00 zzKLAU1 Majklovi Svině Zelení študáci   (HL8A)
Po 22.9.14 20:15 zzKLAU1 Amfora restaurant Úderka Žižkov junioři   (HL2B)
St 24.9.14 19:00 METE2 Omlékované Sojky Tajfun AC   (HL7D)
St 24.9.14 20:15 METE2 Sváteční mančaft Sean team B   (HL7E)

27. 11. 14 20:45 MIKU1 OrangeBoom ZAK Praha 11. 4:3 (1:2)
Vyhrál lepší tým. Podprůměrné utkání. Boubín, Malý
OrangeBoom ZAK Praha
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Jan Rohlíček, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel vs Jiří Kašpar – Ladislav Leština, Petr Šimek, Martin Vodička, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml.
18. Jan Rohlíček
37., 42. Jiří Sisel
56. Jakub Malý
17. OG
30. Matěj Zavázal
39. Petr Šimek
10. 11. 14 20:15 zzKLAU2 ZAK Praha Ya Basta! A 10. 1:1 (1:1)
Svižné technické utkání, které neodpovídalo osmé lize. Minimum faulů. O výsledku rozhodl první poločas, ve kterém padlo po jednom gólu na každé straně. Ve druhém poločase brankáři obou týmů za svá záda nic nepustili a proto utkání skončilo spravedlivou remízou. Michal Vojáček, Matěj Holeček
ZAK Praha Ya Basta! A
Jiří Kašpar – Ladislav Leština, Josef Mareš, Václav Medřický, Petr Šimek, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal vs Daniel Mališ – Štěpán Ciprýn, Štěpán Jahoda, Libor Kodl III., Ondřej Lhotský, Dan Podpěra
20. Petr Šimek 15. Štěpán Jahoda
5. 11. 14 18:00 zzDOLME Ministerstvo obrany ZAK Praha 9. 5:2 (3:1)
Ministerstvo rozhodlo již v první půli tento duel když vedlo o dva goly. V druhé části ještě navýšilo skore na 5:1. Hosté pak už jen kosmeticky upravili na 5:2. Jambor, Jambor
Ministerstvo obrany ZAK Praha
Jan Tajbl – Miroslav Baloun, Pavel Chotaš, Tomáš Fuňka, Jakub Hendrych, Karel Hendrych, Pavel Poláček, Jan Pour, Marek Sobota vs Jiří Kašpar – Ladislav Leština, Václav Medřický, Petr Šimek, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal
12. Pavel Chotaš
18. Miroslav Baloun
24., 39. Jan Pour
55. Karel Hendrych
17. Petr Šimek
54. Ladislav Leština
20. 10. 14 20:15 zzKLAU2 ZAK Praha VZ 8. 1:2 (1:2)
Bojovné, ale velmi slušné utkání průměrné úrovně, ve kterém byli domácí lepší v držení míče, ale nedokázali zdolat obětavost a dobře organizovanou obranu hostujícího týmu. Brhel,Houda
ZAK Praha VZ
Jiří Kašpar – Jan Králíček, Milan Krejčí, Ladislav Leština, Václav Medřický, Petr Šimek, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal vs Marek Petráček – Tomáš Černý, Pavel Hladík, Jaroslav Libíček, Jakub Petráček, Libor Pintér, Ivan Žalmánek
7. Jakub Zavázal 1. Jakub Petráček
12. Pavel Hladík
13. 10. 14 19:45 HRAB3 Liboc united ZAK Praha 7. 2:0 (0:0)
Poklidné utkání, které nepřineslo mnoho šancí ani branek. Tomáš Janda
Liboc united ZAK Praha
Daniel Gemza – Kamil Kejř, Pavel Kejř, Jindřich Knopp, Robin Král, Martin Wilczek vs Jiří Kašpar – Jan Králíček, Ladislav Leština, Josef Mareš, Václav Medřický, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Jan Zavázal ml.
50., 52. Jindřich Knopp
7. 10. 14 18:30 HRAB2 ZAK Praha South Rise Again FC 6. 5:1 (3:0)
Po nervózním začátku jasně zápas ovládli domácí. Vlastimil Jansa
ZAK Praha South Rise Again FC
Jiří Kašpar – Jan Králíček, Milan Krejčí, Josef Mareš, Václav Medřický, Petr Šimek, Martin Vodička, Jan Zavázal, Jan Zavázal ml. vs Roman Dámen – Michal Dobiáš, Marek Duda, Jan Němec, Jakub Šafařík, Richard Schubert, Antonín Vohanka
3., 18. Josef Mareš
24., 32., 44. Petr Šimek
54. Marek Duda
30. 9. 14 19:30 CESMI Klamovská skvadra ZAK Praha 5. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodl gól hostujícího brankáře z výkopu. Libor Hruška, Jan Doležel
Klamovská skvadra ZAK Praha
Josef VondraMikhail Akimov, Tomáš Kříva, Michal Regal, Petr Regal st., Serhiy Stoyan, Jakub Vodička vs Jiří Kašpar – Milan Krejčí, Ladislav Leština, Václav Medřický, Martin Vodička, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml.
17. Mikhail Akimov 3. Matěj Zavázal
39. Jiří Kašpar
23. 9. 14 20:45 CESMI ZAK Praha Sorbino 4. 0:3 (0:2)
Vyrovnané utkání s krutým výsledkem pro domácí.
ZAK Praha Sorbino
Jiří Kašpar – Jan Králíček, Milan Krejčí, Ladislav Leština, Josef Mareš, Václav Medřický, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml. vs Štěpán Votruba – Milan Balda, Jakub Dvořák, Tomáš Hajný, Jan Hovězák, Michal Hruška, Jan Malec, Radek Štveráček
20. Jan Hovězák
26., 47. Jakub Dvořák
15. Jan Hovězák
40. Jan Hovězák
15. 9. 14 20:15 SANC1 Dynamo R.U.M. B ZAK Praha 3. 2:4 (0:1)
Pěkné utkání, ve kterém byli hosté o něco lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Jiří Nemeš
Dynamo R.U.M. B ZAK Praha
Libor Freudenfeld – Lukáš Kloubek, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Tomáš Materna, Lukáš Matoušek, Jakub Městka, Jan Nemeš, Radek Šulc vs Jiří Kašpar – Jan Králíček, Ladislav Leština, Josef Mareš, Václav Medřický, Petr Šimek, Martin Vodička, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml.
32. Tomáš Křížek
36. Vojtěch Lysý
20., 57. Petr Šimek
50. Ladislav Leština
52. Josef Mareš
9. 9. 14 18:15 zzNOVOB ZAK Praha Prosím, nesmějte se 2. 4:0 (1:0)
Pohledné utkání, které do první půle nevypadalo na tak jednoznačný výsledek jakým je 4:0. Václav Blažek, Kamil Zimmer
ZAK Praha Prosím, nesmějte se
Jiří Kašpar – Robert Juršťák, Josef Mareš, Václav Medřický, Petr Šimek, Martin Vodička, Jakub Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml. vs Filip Friedman – Petr Friedman, Jiří Platil, Václav Pokorný, Jan Rychlovský, Vladimír Staněk
27. Robert Juršťák
43. Martin Vodička
53. Jiří Kašpar
57. Václav Medřický
2. 9. 14 20:15 zzKLAU2 Canary FC ZAK Praha 1. 0:2 (0:1)
Vyrovnané utkání s množstvím šancí na obou stranách. Tým Zak Praha vstřelil v obou poločasech po golu a zaslouženě zvítězil. Husák , Brhel
Canary FC ZAK Praha
Lukáš Radosta – Stanislav Dragoun, Roman Mlázovský, Jakub Němec, Roman Pavlík, David Sedláček, Josef Sklenář, Josef Trávníček, Luboš Varhaník vs Jiří Kašpar – Robert Juršťák, Jan Králíček, Milan Krejčí, Josef Mareš, Václav Medřický, Petr Šimek, Martin Vodička, Jakub Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml.