Pá 14.11.14 19:15 P3 Delfínci Heliport SK   (HL6H)

30. 11. 14 15:00 SANC1 Red Leads Lokomotiva DP 11. 6:1 (2:0)
Domácí byli kombinačně lepší a utkání kontrolovali. Petr Hloušek
Pavel Král – Filip Benedikt, Michael Ernest, Jakub Gottfried, Martin Kettner, Petr Pachovský, Jan Petrůj, Jonathan Ton, Jiří Vorel vs Pavel Dvořák – Rostislav Antal, David Čermák, Pavel Filip, Ondřej Hlad, Andrey Knyazkov, Martin Koubek, Arnaud Quily
56. Martin Kettner
59. Andrey Knyazkov
17. 11. 14 16:15 P2 Lokomotiva DP Pražská hnědka DK 10. 6:0 k.
9. 11. 14 15:00 HANSP Lokomotiva DP Výlov 0.FC 9. 1:9 (0:2)
Do poločau vyrovnané utkání, ale v 2.půli si obrana domácích vzala oddechový čas a několikrát inkasovala a v zápase bylo rozhodnuto. Husák, Šídlo
Lokomotiva DP Výlov 0.FC
Pavel Dvořák – Rostislav Antal, David Čermák, Pavel Filip, Ondřej Hlad, Andrey Knyazkov, Martin Koubek, Arnaud Quily vs Jiří Fexa – Vojtěch Hála, Dávid Hriadel, Juraj Lupač, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Karel Mrvík, Petr Soldát, Jiří Šorčík, Martin Vegricht
52. Rostislav Antal 17., 33., 34., 60. Petr Mičánek
19., 42., 43. Juraj Lupač
48. Martin Vegricht
58. Dávid Hriadel
2. 11. 14 20:00 DEKAN DDR FC Lokomotiva DP 8. 2:2 (1:0)
Domácí byli lepší v kombinaci, Lokomotiva jen nakopávala, přesto v poslední minutě vydolovala bod. Voldán
DDR FC Lokomotiva DP
Michal Chovanec – Benedikt Bergmann, Karel Horyna, Bohumil Hrbáček, Fedor Krajčík, Tomáš Němec, Miroslav Sedláček vs Pavel Dvořák – Rostislav Antal, David Čermák, Pavel Filip, Ondřej Hlad, Andrey Knyazkov, Martin Koubek, Arnaud Quily
4. Benedikt Bergmann
59. Miroslav Sedláček
34., 60. Rostislav Antal
26. 10. 14 18:45 MIKU4 Lokomotiva DP Komety FC B 3. 3:6 (2:3)
Dlouhou dobu vyrovnané utkání, poté se však hosté rozjeli a svojí kombinační hrou svého soupeře jasně přehráli. Miroslav Svoboda
Lokomotiva DP Komety FC B
Pavel Dvořák – Rostislav Antal, David Čermák, Pavel Filip, Ondřej Hlad, Andrey Knyazkov, Martin Koubek, Arnaud Quily vs Alexej Tsarev – Zdeněk Benda, Alexander Bondarev, Ivan Khomyak, Eduard Leganov, Mark Litvinov, Alexander Novoselov, Vladimir Obolenskiy, Eduard Reypashi
10. Andrey Knyazkov
30. David Čermák
35. Martin Koubek
8. Vladimir Obolenskiy
18., 45. Eduard Reypashi
25., 31., 40. Mark Litvinov
19. 10. 14 13:45 P2 Lokomotiva DP ONBLACK 7. 3:2 (1:1)
Šťastné vítězství domácího celku, ve kterém si dobře vedl gólman. Procházka M., Procházka T.
Lokomotiva DP ONBLACK
Pavel Dvořák – Rostislav Antal, David Čermák, Pavel Filip, Andrey Knyazkov, Arnaud Quily vs Jiří Fiala – Tomáš Fiala, David Kubík, Filip Šindelář, Miroslav Žáček, Filip Žák
6., 54. Rostislav Antal
34. David Čermák
25., 55. Tomáš Fiala
12. 10. 14 12:30 P2 Alkmar Lokomotiva DP 6. 2:3 (1:3)
V poklidu sehrané utkání, v němž byli v první půli lepší hráči hostujícího týmu. Ve druhé půli domácí zabrali, ale na vyrovnání jim již nezbyl čas. Mlynařík,Hošek
Alkmar Lokomotiva DP
Jáchym Horáček – Martin Čermák, Jakub Černý, Tomáš Mandík, Tomáš Pospíchal, Jan Veselý vs Pavel Dvořák – Rostislav Antal, David Čermák, Ondřej Hlad, Andrey Knyazkov, Martin Koubek, Arnaud Quily
25., 49. Tomáš Pospíchal 1. David Čermák
15., 29. Rostislav Antal
5. 10. 14 16:15 HANSP Lokomotiva DP Airconquest F.F.C. 5. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, i přesto že hosté měli celé utkání o jednoho muže v poli méně. Domácí si s tím vůbec neporadili a slaví šťastné dva body. Dufek,Pavel
Lokomotiva DP Airconquest F.F.C.
Pavel Dvořák – David Čermák, Ondřej Hlad, Andrey Knyazkov, Martin Koubek, Arnaud Quily vs Jiří Bican – Jan Horák, Václav Kružík, Martin Šorma, Ladislav Tichý
17. Arnaud Quily
41. Andrey Knyazkov
11. Martin Šorma
28. 9. 14 15:00 HANSP Vixens Lokomotiva DP 4. 0:6 (0:1)
Jiří Čížek, Jakub Hradil
Vixens Lokomotiva DP
Miluše Komůrková – Petra Chlupatá, Gabriela Dovrtělová, Marie Keilová, Kateřina Pšeničková vs Pavel Dvořák – Rostislav Antal, David Čermák, Pavel Filip, Ondřej Hlad, Andrey Knyazkov, Martin Koubek, Arnaud Quily
23., 60. David Čermák
31. Martin Koubek
39. Rostislav Antal
45., 47. Andrey Knyazkov
14. 9. 14 17:30 CESMI Zlíchov Catholic FC Lokomotiva DP 2. 4:5 (1:3)
Hezké utkání, v němž se hráči hostů vypracovali náskok. Soupeř však závěr zápasu zdramatizoval. Trnka