11. Borussia Dortšpunt B 11 1 2 8 31:71 4

So 4.4.15 08:45 P2 Fk.JTS Praha Pornolištičky   (HL8L)
So 4.4.15 10:00 P2 Made in Košíře Callida CS   (HL5G)
So 30.5.15 10:00 KBELY Hashlerka THC 1993 A Kapr tým 86 B   (HL6H)
So 30.5.15 11:15 KBELY Boys in Blue Plameňáci 1.FC A   (HL6H)

21. 6. 15 17:30 TEMPO Botič FC Borussia Dortšpunt B 11. 8:3 (1:1)
Zápas vysoké úrovně, hráči o sobě věděli, solidně kombinovali, ale i bránili. Proto první poločas skončil jen 1:1. To ještě Borussie vydrželi fyzicky. V druhém poločase už přišli chyby a góly se začaly sypat. Botič prokázal taktiku, Borussia měla špatnou pětiminutovku a bylo rozhodnuto. Přesto se dál hrál uvolněný fotbal bez obrany a góly padaly. Norman David, Michal Kubeš
Botič FC Borussia Dortšpunt B
Jan Soušek – Jaromír Horníček, Martin Jiroušek, Martin Neumann, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Michal Stratil, Tomáš Voděsil vs Václav Kotrba – Martin Denovský, Ladislav Ježek, Tomáš Novotný, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček
31., 60. Jakub Vlnatý
7. 6. 15 18:45 MIKU1 Borussia Dortšpunt B Komety FC A 10. 3:11 (0:5)
Zápas s jasnou převahou hostů. Tým domácích doplatil na špatnou rozehrávku. Domácí předvedli kvalitní fotbal stejně jako domácí. Hosté měli převahu ve střídání, což jim dalo klíčovou výhodu v zápase. Petr Hylan, Martin Švehla
Borussia Dortšpunt B Komety FC A
Václav Kotrba – Martin Denovský, Ladislav Ježek, Tomáš Novotný, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček vs Zdeněk Benda – Roman Armenov, Chacik Gevorkjan, Volodymyr Koturko, Ján Petrás, Maksym Plokhin, Petr Popov, Yauheni Vasilyeu, Dzmitry Zhmako
31., 33., 58. Dzmitry Zhmako
31. 5. 15 18:45 zzSANC4 Atomovej brouk B Borussia Dortšpunt B 9. 8:2 (4:1)
Utkání výborné úrovně a poněkud jednoznačného průběhu.
Atomovej brouk B Borussia Dortšpunt B
Štefan Dražkovič – Josef Fárka, Michal Fárka, Petr Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Patrik Zálicha, Zbyněk Zykmund vs Václav Kotrba – Jaroslav Babica, Martin Denovský, Ladislav Ježek, Tomáš Novotný, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý
14., 22., 25. Jiří Sova
15., 38., 53. Josef Fárka
49. Patrik Zálicha
60. Michal Fárka
21. Jan Šrepl
39. Jakub Vlnatý
24. 5. 15 18:45 MIKU1 Borussia Dortšpunt B Pivson a Pofel 8. 1:9 (1:4)
Klail, Dreksler
Borussia Dortšpunt B Pivson a Pofel
Václav Kotrba – Martin Denovský, Matěj Holeček, Ladislav Ježek, Pavel Kříž, Tomáš Novotný, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček vs Michal Stoklasa – Matouš Bém, Martin Hrycej, Matouš Knapp, Michal Kovář, Oldřich Sedlák, Petr Valášek
19. Michal Vojáček 28 Michal Vojáček 16. Matouš Bém
20., 49., 50. Oldřich Sedlák
28. Matouš Knapp
30., 47. Petr Valášek
38., 48. Michal Kovář
17. 5. 15 18:45 ZAK Debakl FC Borussia Dortšpunt B 7. 9:6 (3:1)
Velmi pěkné utkání z obou stran. Domácí měli o něco přesnější střelbu a díky tomu vyhráli. Janča,Pavluch
Debakl FC Borussia Dortšpunt B
Luboš Valent – Jiří Moravec, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner, Jan Šuráň, Kamil Výborný vs Ladislav Ježek – Jaroslav Babica, Michal Bartuš, Martin Denovský, Matěj Holeček, Tomáš Novotný, Jan Šrepl, Michal Vojáček
56., 59. Tomáš Novotný
10. 5. 15 18:45 MIKU1 Borussia Dortšpunt B Kapr tým 86 A 6. 4:2 (0:1)
Velmi rychlé pěkné utkání, kde domácí v závěru stvrdili vítězství. Michal Falta
Borussia Dortšpunt B Kapr tým 86 A
Václav Kotrba – Martin Denovský, Ladislav Ježek, Tomáš Novotný, Jan Šrepl, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček vs Radek Benda – Daniel Čermák, Radomír Jungbauer, Tomáš Jurčík, Lukáš Kulhánek, Ruslan Skopal, Milan Vošta
41., 53., 59. Tomáš Novotný
44. Martin Denovský
11., 32. Lukáš Kulhánek
3. 5. 15 18:45 MIKU1 Normální Chlapi Borussia Dortšpunt B 5. 6:1 (1:0)
V 1.pol. vyrovnané utkání. Rozhodla lepší fyzická připravenost domácích. Daniel Dusl, Viktor Máchal
Normální Chlapi Borussia Dortšpunt B
Jan Varga – Lukáš Beneš, Jan Čermák, Jan Dont, Michal Kabelka, Jakub Novotný, Petr Poláček, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina vs Václav Kotrba – Martin Denovský, Martin Müller, Tomáš Novotný, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček
30. Michal Kabelka
32. Jakub Novotný
37., 42., 52. Václav Zvěřina
46. Petr Poláček
49. Ondřej Vachulka
26. 4. 15 18:45 MIKU1 Borussia Dortšpunt B Sokol Vysočany B 4. 3:3 (1:2)
Bojovné utkání, kdy v první půli Vysočany využily zmatky v obraně soupeře a po vyrovnání hned ranou z poloviny hřiště si vzaly opět vedení do svých rukou. Ve druhé půli se Borussie usilovně snažila o vyrovnání, ale střílela nepřesně. Až v posledních minutách otočila vývoj, ale po chybě v obraně Vysočany vyrovnaly. Zasloužená remíza. Robin Stron, Roman Kříž
Borussia Dortšpunt B Sokol Vysočany B
Václav Kotrba – Jaroslav Babica, Martin Denovský, Matěj Holeček, Pavel Kříž, Tomáš Novotný, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček vs Dominik Stuchlík – Pavel Blažek, Miloš Hrdlička, Jiří Kočovský, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Hedvika Kracmanová, Václav Král, Martin Trunčík, Marek Žádný
24. Michal Vojáček
54. Tomáš Novotný
56. Jaroslav Babica
8. Hedvika Kracmanová
25. Pavel Blažek
58. Miloš Hrdlička
19. 4. 15 15:00 BECH Angmar A Borussia Dortšpunt B 3. 3:3 (2:2)
Vyrovnané utkání průměrné úrovně, slušně odehrané z obou stran. Výsledek odpovídá poměru sil. Brhel, Pecka
Angmar A Borussia Dortšpunt B
Jaroslav Frencl – Josef Brožek, Petr Červenka, Vít Jursa, Dominik Kirchmann Urban, Miroslav Macháček, Marek Procházka, Jiří Šíp, Jan Tlusťák vs Pavel Kříž – Martin Denovský, Ladislav Ježek, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček
15., 26. Vít Jursa
54. Jan Tlusťák
14. Michal Vojáček
17., 35. Ondřej Vachulka
12. 4. 15 18:45 MIKU1 Borussia Dortšpunt B Hustec 2. 2:6 (1:3)
Dobrý dravý výkon obou týmů, zaslouženě vyhrál lepší tým. David Červený, Michal Černý
Borussia Dortšpunt B Hustec
Jakub Vlnatý – Martin Denovský, Ladislav Ježek, Pavel Kříž, Tomáš Novotný, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček vs Martin Vohánka – Tomáš Blažek, Jan Kořínek, Martin Kubelík, Roman Mašek, Antonín Sus, Václav Sus, Pavel Uhlík
26. Martin Denovský
37. Ondřej Vachulka
3., 8., 33., 48. Jan Kořínek
17. Václav Sus
54. Antonín Sus
29. 3. 15 18:45 MIKU1 United clans Borussia Dortšpunt B 1. 6:3 (2:0)
Tým domácích byl v dnešním zápase lepší a dokázal svého soupeře přestřílet. Domácí vstřelily v druhém poločase 4 branky a rozhodly o svém vítězství. Jambor, Symon
United clans Borussia Dortšpunt B
Tomáš Pokorný – Lukáš Bílý, Tomáš Flekač, Tomáš Kasman, Roland Lörinc, Lukáš Rožánek, Martin Soudný vs Pavel Kříž – Michal Bartuš, Martin Denovský, Matěj Holeček, Tomáš Novotný, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček