22. 6. 15 20:15 P3 Ramutant CF Blšany FK 11. 6:8 (3:4)
Průměrné utkání bez obran. Zaslouženě vyhrál mladší tým. Kubík, Císař
Jiří Klečka – František Klečka, Michal Opava, Michal Pechar, Petr Petřina, Jiří Štětina, Michal Vávra vs Martin Ferčák – Lukáš Andras, Jiří Burian, Lukáš Drdla, Lukáš Kalenda, Dominik Lipár, Tomáš Novák, Vít Sádecký, Richard Spazier
8., 41., 56. Vít Sádecký
16., 17., 19., 51. Lukáš Kalenda
48. Lukáš Andras
8. 6. 15 18:15 HOSTI Blšany FK Pozdní sběr II 10. 3:2 (1:2)
Zajímavé utkání. Domácí byli fotbalovější i běhavější. Hosté zato zkušenější s nebezpečným hrotovým hráčem. Velmi slušné utkání ve vysokém tempu. Petr Voženílek, Martin Lafek
Blšany FK Pozdní sběr II
Martin Ferčák – Lukáš Andras, Jiří Burian, David Hofman, Lukáš Kalenda, Dominik Lipár, Vít Sádecký, Richard Spazier vs Aleš Řeřicha – Vilém Černý, Luboš Jelo, Pavel Okénka, Martin Starý, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
29., 50. Lukáš Kalenda
31. Vít Sádecký
2. Ondřej Štefančik
25. Luboš Jelo
3. 6. 15 20:15 zzSANC4 Oratoř Kobylisy Blšany FK 9. 1:2 (0:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém v první půli měli navrch hráči hostujících Blšan. V půli druhé se však dostávali mnohem více k míči hráči Kobylis, ale ani tak nedokázali utkání obrátit.
Oratoř Kobylisy Blšany FK
Tomáš Kučera – Pavel Baborovský, Tomáš Erben, Lukáš Kučera, Tomáš Manhart, František Rodr, Petr Urban, Radek Vodička vs Martin Ferčák – Jiří Burian, Lukáš Drdla, Lukáš Kalenda, Petr Kubíček, Dominik Lipár, Tomáš Novák, Vít Sádecký, Richard Spazier
59. Radek Vodička 4. Lukáš Kalenda
22. Jiří Burian
25. 5. 15 19:15 STER1 Blšany FK Kehar Club FC 8. 2:4 (2:2)
Vyrovnané utkání, které rozhodli hosté na konci. Šaróka
Blšany FK Kehar Club FC
Martin Ferčák – Lukáš Andras, Jiří Burian, Lukáš Drdla, David Hofman, Jan Ležák, Vít Sádecký, Richard Spazier vs Petr Hanzl – Jiří Beneš, Martin Dražan, Petr Kaminski, Petr Pergler, Josef Rákosník, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Daniel Šmíd, Pavel Třmínek
10., 24. Lukáš Andras 44 Martin Ferčák 8. Jan Sekerka
25., 52. Jiří Beneš
60. Martin Dražan
18. 5. 15 18:15 KBELY Kbelské vosy A Blšany FK 7. 4:3 (0:3)
Neuvěřitelné utkání z pohledu domácích. Velké teplo, bez střídání poločas prohrávat 0:3? Žádný problém srovnat skóre a dokonce čtyři minuty před koncem vstřelit vítěznou branku. Útočné utkání z obou stran. Boubín
Kbelské vosy A Blšany FK
Jan Chudoba – David Cabák, Martin Dolejš, Tomáš Haniak, Dušan Kocourek, Jindřich Stoklásek vs Martin Ferčák – Jiří Burian, Lukáš Drdla, David Hofman, Lukáš Kalenda, Petr Kubíček, Jan Ležák, Dominik Lipár, Vít Sádecký
35. Dušan Kocourek
36. Tomáš Haniak
50., 56. Martin Dolejš
13., 30. Lukáš Kalenda
15. Dominik Lipár
11. 5. 15 19:00 SANC2 Blšany FK F.C.K. 6. 9:2 (3:0)
Jednoznačné a zasloužené vítězství domácího celku. Caizl, Tichý
Blšany FK F.C.K.
Martin Ferčák – Lukáš Andras, Lukáš Drdla, David Hofman, Lukáš Kalenda, Jan Ležák, Dominik Lipár, Tomáš Novák, Richard Spazier vs Jiří Smola – Erik Heimlich, David Monhart, Erik Müller, Tomáš Otta, Lukáš Procházka, Martin Servus
59. David Monhart
27. 4. 15 20:30 STER2 Bronx KKK A Blšany FK 5. 1:6 (1:1)
V poločase to nevypadalo na jednoznačné utkání, ale postupem času v utkání jasně dominovali hosté a přidávali branky. Tomáš Mládek, Martin Svárovský
Bronx KKK A Blšany FK
Tomáš Berg – Petr Malý, Jakub Moulík, Michal Radotínský, Petr Špánek, Martin Žižkovský vs Martin Ferčák – Lukáš Andras, Jiří Burian, David Hofman, Lukáš Kalenda, Dominik Lipár, Vít Sádecký, Richard Spazier
23. Michal Radotínský 18., 39. Lukáš Andras
38., 41. Dominik Lipár
44., 54. Lukáš Kalenda
20. 4. 15 19:00 SANC2 Blšany FK Borussia Bubeneč 4. 0:5 (0:0)
Velmi podceňovaný mladíček dokázal strhnout vedení na stranu Bubenče  a svou aktivitou dělal Blšanům velké problémy. Boubín
Blšany FK Borussia Bubeneč
Martin Ferčák – Lukáš Andras, Lukáš Drdla, David Hofman, Lukáš Kalenda, Petr Kubíček, Dominik Lipár, Tomáš Novák vs Milan Golka – Petr Klouček, Petr Klouček, Marek Mach, Tomáš Plaček, Petr Plášil, Pavel Putík, Petr Vlček, Tomáš Vlček
22 Lukáš Andras
57 Lukáš Kalenda
36. Petr Klouček
40., 48. Tomáš Vlček
56. Marek Mach
58. Petr Klouček
13. 4. 15 19:00 SANC2 Blšany FK Yellow Dildos A 3. 2:2 (0:0)
Pohledné utkání odehrané ve svižném tempu. Utkání by slušel výraznější výsledek, bohužel proti byli dobře chytající brankáři. Tomáš Mohelský, Zdeněk Bambas
Blšany FK Yellow Dildos A
Martin Ferčák – Lukáš Andras, Jiří Burian, Lukáš Drdla, Lukáš Kalenda, Petr Kubíček, Dominik Lipár, Vít Sádecký vs Vilém Fasura – Marek Frank, Jan Fried, Jan Hejl, Jan Janoušek, Jan Jelínek, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Roman Müller, Martin Sobotka
40., 59. Lukáš Kalenda 47. Marek Frank
60. Jan Jelínek
30. 3. 15 18:15 zzNOVOB 1.FC Žižkov Blšany FK 2. 2:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou remízou.
1.FC Žižkov Blšany FK
Karel Kozel – Petr Bešta, Radim Fojtík, Josef Řezníček, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Petr Soukup, Tomáš Vojíř vs Martin Ferčák – Lukáš Andras, Jiří Burian, David Hofman, Lukáš Kalenda, Jan Ležák, Dominik Lipár, Tomáš Novák, Richard Spazier
5., 22. Zbyněk Šimek 10. Lukáš Kalenda
45. Tomáš Novák
23. 3. 15 19:15 STER3 Blšany FK Santovi Sobi 1. 4:4 (2:1)
Zasloužená remíza. Dvonč
Blšany FK Santovi Sobi
Martin Ferčák – Lukáš Andras, Jiří Burian, Lukáš Kalenda, Jan Ležák, Dominik Lipár, Tomáš Novák, Vít Sádecký vs Lukáš Cimr – Lukáš Garreis, Tadeáš Helešic, Adam Houda, Prokop Houda, Tomáš Švec, Marek Vetengl