St 8.4.15 19:30 zzNOVOB Killing power FC Planners Prague FC A   (HL7E)
St 8.4.15 20:45 zzNOVOB Torpédo Hulín FC Hervis sport 1.FC   (HL6D)
Po 4.5.15 19:00 DABLI Veteráni Ďáblice Trenhos VET   (VL3A)
Po 4.5.15 20:15 DABLI Blue devils VET Sedm Zbabělých VET   (VL4A)
Út 9.6.15 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Tučňáci SUP A   (SVL1A)
Út 9.6.15 19:30 MIKU1 Klokan Perón club A Sebranka FC A   (HL2A)

22. 6. 15 20:15 METE2 Oratoř Kobylisy Bronx KKK A 11. 8:1 (5:0)
Utkání dobré úrovně, jednoznačného průběhu skončilo jasným vítězstvím hráčů týmu Oratoř Kobylisy. Trnka
Oratoř Kobylisy Bronx KKK A
Tomáš Kučera – Pavel Baborovský, Tomáš Erben, Lukáš Kučera, František Rodr, Miroslav Tipta, Lukáš Třešňák, Petr Urban, Radek Vodička vs Tomáš Berg – Roman Čakurda, Petr Dixa, Petr Malý, Jakub Moulík, Michal Radotínský, Petr Špánek
11. Lukáš Třešňák
12., 24., 29., 56. Radek Vodička
20., 52. Miroslav Tipta
45. Pavel Baborovský
46. Petr Dixa
8. 6. 15 18:15 BECH Borussia Bubeneč Oratoř Kobylisy 10. 2:12 (1:4)
Utkání jednoznačného průběhu, zejména ve druhém poločase. Trnka
Borussia Bubeneč Oratoř Kobylisy
Milan Golka – Tomáš Hubička, Petr Klouček, Petr Klouček, Petr Plášil, Pavel Putík, Roman Venc, Petr Vlček vs Tomáš Kučera – Pavel Baborovský, Tomáš Erben, Lukáš Kučera, František Rodr, Miroslav Tipta, Lukáš Třešňák, Petr Urban, Radek Vodička
54. Pavel Baborovský
3. 6. 15 20:15 zzSANC4 Oratoř Kobylisy Blšany FK 9. 1:2 (0:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém v první půli měli navrch hráči hostujících Blšan. V půli druhé se však dostávali mnohem více k míči hráči Kobylis, ale ani tak nedokázali utkání obrátit.
Oratoř Kobylisy Blšany FK
Tomáš Kučera – Pavel Baborovský, Tomáš Erben, Lukáš Kučera, Tomáš Manhart, František Rodr, Petr Urban, Radek Vodička vs Martin Ferčák – Jiří Burian, Lukáš Drdla, Lukáš Kalenda, Petr Kubíček, Dominik Lipár, Tomáš Novák, Vít Sádecký, Richard Spazier
59. Radek Vodička 4. Lukáš Kalenda
22. Jiří Burian
25. 5. 15 18:15 zzNOVOB 1.FC Žižkov Oratoř Kobylisy 8. 5:4 (3:3)
Vyrovnané utkání, domácí měli v závěru více štěstí a slaví výhru nad opticky lepším soupeřem. Žižkov přes dvoubodový zisk závěr zápasu příliš nervově nezvládl. Dufek
1.FC Žižkov Oratoř Kobylisy
Karel Kozel – Petr Bešta, Josef Řezníček, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Petr Soukup, Tomáš Vojíř vs Petr Urban – Tomáš Erben, Lukáš Kučera, Tomáš Kučera, Tomáš Manhart, Rostislav Přibyl, František Rodr, Radek Vodička
3., 18. Zdeněk Šimek
14. Zbyněk Šimek
41. Jan Šimek
55. Petr Bešta
60 Zbyněk Šimek 14., 20., 58. Radek Vodička
25. Lukáš Kučera
18. 5. 15 20:15 METE2 Oratoř Kobylisy Santovi Sobi 7. 6:5 (3:1)
Nervózní bojovné utkání se spoustou soubojů, ze kterého se nakonec stala slušná přestřelka. Janda
Oratoř Kobylisy Santovi Sobi
Rostislav Přibyl – Pavel Baborovský, Tomáš Erben, Lukáš Kučera, Tomáš Kučera, Tomáš Manhart, František Rodr, Radek Vodička vs Jan Musil – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Tadeáš Helešic, Adam Houda, Prokop Houda, Tomáš Švec, David Švertšal
3., 42., 45., 59. Radek Vodička
10., 15. Lukáš Kučera
55 Lukáš Kučera 16., 33. Tadeáš Helešic
31. Lukáš Cimr
36. David Švertšal
51. Tomáš Švec
11. 5. 15 19:00 DABLI Ramutant CF Oratoř Kobylisy 6. 5:7 (2:4)
Domácí se spíše starali o řečnění než o samotnou hru. Hosté hráli líbivou hru a zaslouženě vyhráli.
Ramutant CF Oratoř Kobylisy
Jan Šlapák – Václav Brom, František Klečka, Jiří Klečka, Michal Opava, Michal Pechar, Petr Petřina, Michal Vávra vs Tomáš Kučera – Pavel Baborovský, Tomáš Erben, Lukáš Kučera, Rostislav Přibyl, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička
3., 43., 46., 51. Václav Brom
6. František Klečka
2., 23. Petr Urban
11., 34. Lukáš Kučera
19., 48. Radek Vodička
31. Tomáš Erben
27. 4. 15 20:15 METE2 Oratoř Kobylisy Pozdní sběr II 5. 1:5 (0:3)
Hosté i přes početní nevýhodu byli lepším týmem a celý zápas režírovali. Martin Valter, Dušan Blaha
Oratoř Kobylisy Pozdní sběr II
Rostislav Přibyl – Pavel Baborovský, Tomáš Erben, Tomáš Kučera, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička vs Aleš Řeřicha – Vilém Černý, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
48. Miroslav Tipta 3., 4., 34. Radek Pálenkáš
16., 43. Ondřej Štefančik
20. 4. 15 19:00 DABLI Yellow Dildos A Oratoř Kobylisy 4. 2:7 (2:2)
Po vyrovnané první půli se prosadili hosté, kterým po přestávce padlo do branky všechno, do čeho kopli.
Yellow Dildos A Oratoř Kobylisy
Vilém Fasura – Jan Hejl, Jan Janoušek, Jan Jelínek, Dominik Kafka, Martin Lenc, Daniel Mareš, Roman Müller vs Tomáš Kučera – Pavel Baborovský, Tomáš Erben, Tomáš Manhart, Rostislav Přibyl, František Rodr, Miroslav Tipta, Radek Vodička
8. Radek Vodička
13. 4. 15 18:45 TEMPO Kehar Club FC Oratoř Kobylisy 3. 5:2 (1:1)
Vyrovnaný jenom první poločas. Ve druhém už domácí lepší, ale hlavně lépe zakončovali. Kovařík, Vážan
Kehar Club FC Oratoř Kobylisy
Petr Hanzl – Jiří Beneš, Martin Dražan, Petr Kaminski, Ivo Sekerka, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Pavel Třmínek vs Rostislav Přibyl – Tomáš Erben, Tomáš Kučera, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička
14. Ivo Sekerka
50., 56. Martin Dražan
55. Jiří Beneš
59. Jan Sekerka
27. František Rodr
41. Radek Vodička
30. 3. 15 18:15 LITVI Oratoř Kobylisy Kbelské vosy A 2. 2:4 (1:2)
Vyrovnané utkání s řadou šancí na obou stranách, ve kterém vyhráli produktivnější hosté. Boubín,Bubník
Oratoř Kobylisy Kbelské vosy A
Miroslav Tipta – Tomáš Erben, Tomáš Kučera, Tomáš Manhart, Rostislav Přibyl, František Rodr, Radek Vodička vs David Cabák – Vojtěch Češka, Jan Chudoba, Pavel Florian, Tomáš Haniak, Jiří Zelenka
27. Tomáš Erben
52. Radek Vodička
11., 49. Vojtěch Češka
24. Jan Chudoba
38. Tomáš Haniak
23. 3. 15 19:00 P3 F.C.K. Oratoř Kobylisy 1. 7:0 (4:0)
Oslabená Oratoř nemohla odolat náporu vítězů. Pavel Procházka, Martin Šejda
F.C.K. Oratoř Kobylisy
Jiří Smola – Erik Heimlich, Matěj Kaplan, Pavel Monhart, Erik Müller, Tomáš Otta, Jan Sedlář, Martin Servus, Jaromír Šolc vs Rostislav Přibyl – Tomáš Erben, Lukáš Kučera, Tomáš Kučera, Tomáš Manhart, Petr Urban