St 25.3.15 19:00 zzSANC4 Kelímci 3.FC S.N.F. B   (HL6E)
St 25.3.15 20:15 zzSANC4 AC SK Viktoria 1905 Yellow Dildos B   (HL8H)
St 22.4.15 17:00 DEKAN Bronx KKK VET B Felix club (seniors)   (VL3B)
St 22.4.15 18:15 DEKAN Rokoska VET A Vršáci VET   (VL4C)
Út 12.5.15 19:30 MIKU3 Traktor humus VET A Tyran Saens 1.FC VET A   (VL1A)
Út 12.5.15 20:45 MIKU3 Dvorce SK MPI Trops 1.SK   (HL3B)

21. 6. 15 10:00 P1 Power Rangers Bum bar PV B 11. 5:3 (3:3)
Klidný a zajímavý zápas odpovídající páté lize. Přestože první půle byla remízová, domácí byli výrazně lepším týmem, což se projevilo v poločase druhém, kdy Power Rangers rozhodli o svém vítězství. Oleksii Ostrenskyi, Ievgen Kliushnyk
Power Rangers Bum bar PV B
Ondřej Vlasák – Jakub Adamčík, David Anděl, Jan Hanzálek, Petr Hýsek, Matyáš Tittelbach vs František Kincl – Jiří Hampeis, Robert Hecht, Radek Hula, Lukáš Knapp, Vít Pleskot, Ondřej Štěpánek
3. Petr Hýsek
6. Jan Hanzálek
15. David Anděl
35., 45. Matyáš Tittelbach
8., 12. Vít Pleskot
27. Ondřej Štěpánek
31. 5. 15 18:45 MIKU1 Power Rangers Améby AFC B 9. 4:3 (2:2)
Slušné utkání hrané bez faulů. Utkání by spíše slušela remíza, ale domácí byli o něco šťastnějším týmem. Tomáš Baier, Pavel Charvát
Power Rangers Améby AFC B
Ondřej Vlasák – Jakub Adamčík, David Anděl, Jan Hanzálek, Petr Hýsek, Jan Nádvorník, Matyáš Tittelbach, Tomáš Uhlík vs František Kroužil – Richard Adamec, Ivan Lach, Petr Maxa, Daniel Souček, Ivan Souček, Peter Vagaský
18., 27. David Anděl
35. Jakub Adamčík
41. Jan Hanzálek
2., 15., 48. Daniel Souček
22. 5. 15 18:15 DEKAN Alkohol Vršovice FC Power Rangers 8. 3:2 (2:1)
Velmi pěkné utkání, které bylo zajímavé až do úplného konce. Domácí byli nakonec šťastnější a vyhráli. Janča
Alkohol Vršovice FC Power Rangers
Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Jakub Herout, Štěpán Herout, Martin Jermář, Jan Jílek, David Kosák, Jaroslav Pospíšil, Filip Špaček, David Vostřák vs Ondřej Vlasák – Jakub Adamčík, Jan Hanzálek, Petr Hýsek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach, Tomáš Uhlík
13., 43. Jan Jílek
27. Martin Jermář
2. Pavel Novanský
47. Adam Pyszny
17. 5. 15 18:45 MIKU1 Power Rangers Klikaři FC 7. 4:1 (2:0)
Ze začátku utkání byli lepší domácí. Paradoxně góly začali dávat až v okamžiku, kdy hostům dorazily posily na střídačku a hra se poměrně vyrovnala. O výsledku utkání rozhodl závěr 1. poločasu, kdy nejdříve Novanský nekompromisní střelou proměnil penaltu. Hned na to přidal jeho spoluhráč lehce šťastný gól. Klikaři sice bojovali až do konce, ale na víc než na čestný zásah v samém závěru to však nestačilo. Pavel Potměšil
Power Rangers Klikaři FC
Ondřej Vlasák – David Anděl, Jan Hanzálek, Jan Nádvorník, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach, Tomáš Uhlík vs Jiří Povolný – Jiří Andrle, Karel Andrle, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, Tomáš Pravenec, David Šimera, Petr Sýkora
27. Pavel Novanský
28. Jan Hanzálek
35. Matyáš Tittelbach
39. David Anděl
60. Petr Malina
10. 5. 15 17:30 MIKU3 Puk PFC Power Rangers 6. 5:4 (3:2)
Vcelku dobrý náskok ztratil Puk během dvou minut. Poté co zvýšil, opět inkasoval. Vzápětí si však vzal rozdílový gól na svou stranu a to již uhájil. Fauly vyplynuly ze hry. Stanislav Roček, Marek Seidel
Puk PFC Power Rangers
Matěj Havlík – Jaroslav Bláha, Pavel Černý, Tomáš Podvín, Filip Sobota, Jan Špinka, Radek Zukal vs Ondřej Vlasák – Jakub Adamčík, David Buš, Jan Hanzálek, Petr Hýsek, Jan Nádvorník, Pavel Novanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach, Tomáš Uhlík
25. Matyáš Tittelbach
3. 5. 15 20:45 DABLI Power Rangers Pragochmel Blšany A 5. 3:2 (3:0)
První polovina utkání patřila domácím. Hosté v druhé půlce přidali a zdramatizovali průběh utkání. je pravda, že v druhém poločase domácí neproměnili spoustu šancí. Janča, Pavluch
Power Rangers Pragochmel Blšany A
Ondřej Vlasák – Jakub Adamčík, David Anděl, David Buš, Petr Hýsek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach, Tomáš Uhlík vs Jan Štrauf – Matouš Faltus, Dennis Hemmer, Tomáš Hromek, Milan Krška, Jan Svoboda, Jiří Svoboda, Patrik Tomášek, Zdeněk Vosmík
10., 28. Pavel Novanský
14. Matyáš Tittelbach
38., 56. Tomáš Hromek
26. 4. 15 17:30 DEKAN Sturm JM Power Rangers 4. 2:6 (1:2)
V závěru 1.půle PR otočili výsledek a 2.půli už ovládli zápas a zaslouženě vyhráli. Smetana, Hošek
Sturm JM Power Rangers
Filip Kotek – Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Ondrejec, Jiří Ouředník, Martin Soukup vs Ondřej Vlasák – David Anděl, Petr Hýsek, Pavel Novanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach, Tomáš Uhlík
22. Jan Hynek
49. Jiří Ouředník
27. Petr Hýsek
29., 35., 60. Pavel Novanský
50. David Anděl
54. Matyáš Tittelbach
19. 4. 15 18:45 HANSP Paraguay Power Rangers 3. 2:2 (0:1)
Jiří Čížek, Jakub Hradil
Paraguay Power Rangers
Martin Skalický – Adam Aussenberg, Štěpán Černohorský, Pavel Gold, Michal Holík, Jan Krouský, Jan Mackovič, Josef Švanda, Jan Tyl vs Adam Pyszny – David Anděl, David Buš, Petr Hýsek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach, Tomáš Uhlík
32. Jan Krouský
49. Pavel Gold
5. Pavel Novanský
55. OG
12. 4. 15 17:30 MIKU1 Power Rangers Kanálpucers PL 2. 0:2 (0:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém měli hosté větší štěstí v koncovce a díky tomu vyhráli.
Power Rangers Kanálpucers PL
Ondřej Vlasák – David Anděl, Jan Hanzálek, Petr Hýsek, Pavel Novanský, Matyáš Tittelbach, Tomáš Uhlík vs Martin Kotaška – Miloš Beran, Zdeněk Běťák, Lubomír Bleha, Jan Čuřín, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň, Lukáš Veselý
50 Petr Hýsek 13. Jan Čuřín
25. Vojtěch Kumšta
40. Aleš Nakládal
27. 3. 15 20:15 TEMPO Defect Praha Power Rangers 1. 2:3 (0:2)
Oboustranně bojovné a pohledné utkání se spoustou soubojů. Bod by byl asi spravedlivější, ale hosté dokázali využít více šancí, a proto vyhráli o jedinou branku. Martin Kubů, Vojtěch Mikel