Ne 24.5.15 15:00 MIKU4 Koza znezaneřáděná Horsis heads   (HL8P)
Ne 24.5.15 16:15 MIKU4 Sportbar ZIPO Alvarez D.C.   (HL7J)
Ne 24.5.15 17:30 MIKU4 Atlanta Žižkov FC Pfefrs FC   (HL6I)

21. 6. 15 15:00 P3 Mestek 97 FC Banzai 11. 3:2 (1:1)
Poměrně vyrovnané , rychlé utkání ve kterém rozhodl jeden gol. Trnka, Kunz
Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Vojtěch Kišš, Jiří Polena, Lubomír Vidman vs Josef Kalabis – Jan Čápek, Jan Hotěk, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jan Linhart, Lukáš Zeman
32., 45. Lubomír Vidman
43 Jiří Čížek 26. Josef Kalabis
40. Jan Čápek
7. 6. 15 18:15 STOD Banzai Texas N.Strašecí FC 10. 4:2 (1:2)
Pohledné utkání i s mnoha šancemi na obou stranách. Kombinovanější Texas doplatil na neproměňované šance. Pavel Najman, Dušan Blaha
Banzai Texas N.Strašecí FC
Lukáš Zeman – Petr Hlavatý, Jan Hotěk, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jan Linhart vs Dominik Štoger – Lukáš Běloušek, Miroslav Blaha, Petr Jindra, Kiryl Kokarau, Tomáš Kouklík, Václav Macháň, David Scharf, Jan Svoboda, Jan Vondráček
25., 41. Petr Kalabis
53. Jan Linhart
59. Jan Hotěk
18. David Scharf
20. Tomáš Kouklík
31. 5. 15 17:30 ARIT Praetorians FC A Banzai 9. 3:1 (3:0)
Banzai byli více než vyrovnaným soupeřem, ale nedokázali přes svůj trvaný tlak vstřelit více gólů. Praetorians se po většinu utkání bránili a vyráželi pouze do rychlých brejků. Husák
Praetorians FC A Banzai
Daniel Kübl – Tomáš Cigánek, Lukáš Houška, Jakub Hrdlička, David Kodálík, Michal Provazník vs Josef Kalabis – Jan Čápek, Petr Hlavatý, Jan Hotěk, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jan Linhart, Lukáš Zeman
10. David Kodálík
15. Jakub Hrdlička
29. Michal Provazník
39. Josef Kalabis
17. 5. 15 17:30 KBELY Banzai Real Hagrid CF 8. 5:4 (3:1)
V poli vyrovnaný zápas rozhodla větší produktivita domácích. Hosté sice v závěru snížili na rozdíl jedné branky, ale vyrovnat už nestihli. Novotný, Mejsnar
Banzai Real Hagrid CF
Josef Kalabis – Jan Čápek, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jan Linhart, Lukáš Zeman vs Dominik Herman – František Fiala, Michal Novák, Ondřej Pavelka, Damián Vondrášek, Antonín Vydra, Tomáš Žatečka
15. Karel Kolman
18., 28., 34. Jan Linhart
44. Josef Kalabis
24., 57. Ondřej Pavelka
41. Damián Vondrášek
55. Tomáš Žatečka
10. 5. 15 12:30 P1 Ontosport Banzai 7. 1:2 (0:0)
Po bezbrankovém 1. poločase se ujali vedení hosté, na což domácí odpověděli o 10 minut později. Nicméně na vítěznou branku Linharta 2 minuty před koncem už odpověď najít nedokázali.
Ontosport Banzai
Karel Novák – Martin Bendl, Michal Brenner, Matěj Filip, Miloš Jirák, Daniel Suchánek, Michal Svoboda, Jan Zdich vs Josef Kalabis – Jan Čápek, Petr Hlavatý, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jan Linhart, Lukáš Zeman
50. Daniel Suchánek 40., 58. Jan Linhart
3. 5. 15 16:15 P3 Banzai Bohnice United 6. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. Jiří Sušický, Libor Kosman
Banzai Bohnice United
vs Václav Pěnkava – Kamil Bandžak, Patrik Botoš, Miroslav Čermák, Jiří Čihák, Daniel Hrych, Matěj Polák, Dominik Pomahač, Tomáš Rájecký, Tomáš Vácha
26. 4. 15 16:15 P2 Jabadabadoo Prosek Banzai 5. 2:3 (0:0)
Vyrovnaný zápas, ve kterém domácím utekl začátek druhé půle. Jakub Zeman
Jabadabadoo Prosek Banzai
Martin Pašek – Pavel Hradílek, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Jan Novák, Jan Weigl vs Petr Břečka – Jan Čápek, Petr Hlavatý, Jan Hotěk, Josef Kalabis, Petr Kalabis, Lukáš Zeman
41. Jan Weigl
44. Jan Novák
35. Lukáš Zeman
36. OG
59. Josef Kalabis
19. 4. 15 13:45 P3 Banzai F.R.F. mit vocet 4. 2:4 (2:1)
Utkání velmi průměrné úrovně. Domácí ze začátku lepší, ale postupem času rozhodla možnost hostů střídat a pošetřit tak síly do závěru zápasu. Vojtěch Engelmann
Banzai F.R.F. mit vocet
Karel Kolman – Jan Čápek, Petr Hlavatý, Jan Hotěk, Jan Linhart, Lukáš Zeman vs Karel Dub – Martin Fiala, Milan Kadlec, Petr Kristoforski, Radek Petřina, Jan Polák, Martin Škapa, David Smorádek
13., 22. Jan Čápek 16., 54. David Smorádek
40., 57. Milan Kadlec
12. 4. 15 19:00 METE1 Hattrick Prosek FC Banzai 3. 6:3 (1:2)
Velmi zajímavé utkání. Hosté vedli po půli o jednu branku, ale domácí ve druhé půli dokázali dokonale otočit skóre ve svůj prospěch. Michal Žák, Pavel Vejvoda
Hattrick Prosek FC Banzai
Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Miroslav Láník, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek, Pavel Semrád, Jan Vlček vs Petr Hlavatý – Petr Břečka, Jan Čápek, Josef Kalabis, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jan Linhart, Lukáš Zeman