Po 11.5.15 20:30 STER3 Kolíci Dynamit Vršovice   (HL8B)
Ne 14.6.15 18:45 ZAK Sokol V.-Notorax B Athletico Spořilov   (HL7K)
Ne 14.6.15 20:00 ZAK Maverick VET Reka Group - Calvados   (VL3D)

21. 6. 15 15:00 ZAK Ontosport Jabadabadoo Prosek 11. 6:2 (3:1)
Utkání bez problémů. Petr Milovanovič, Lukáš Horváth
Matěj Filip – Martin Bendl, Michal Brenner, Miloš Jirák, Karel Novák, Daniel Suchánek, Michal Svoboda, Jan Zdich vs Martin Pašek – Pavel Hradílek, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Jan Novák, Zdeněk Podlipný, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl
12., 42. Michal Svoboda
26. Michal Brenner
16., 51. Pavel Hradílek
7. 6. 15 16:15 TEMPO F.R.F. mit vocet Ontosport 10. 3:9 (2:2)
Domácí vedli 2:0, do půle však o vedení přišli a ve druhé půli Ontosport proměňoval a proměňoval a proměňoval.. Slušně hrané utkání z obou stran. Jan Endlicher, Radek Čebiš
F.R.F. mit vocet Ontosport
Karel Dub – Martin Fiala, Josef Langer, Lukáš Šebesta, David Smorádek, Lukáš Vondra vs Jan Zdich – Martin Bendl, Michal Brenner, Matěj Filip, Miloš Jirák, Karel Novák, Daniel Suchánek, Michal Svoboda
60. Miloš Jirák
31. 5. 15 19:00 METE1 Ontosport Hattrick Prosek FC 9. 1:2 (1:1)
Hattrick byl v zápase o něco málo lepším, výhru o gól si zasloužil. Slušně hrané utkání bez zákeřných faulů. Ondřej Polák
Ontosport Hattrick Prosek FC
Jan Zdich – Martin Bendl, Michal Brenner, Matěj Filip, Miloš Jirák, Karel Novák, Daniel Suchánek, Michal Svoboda vs Jiří Březina – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Martin Dařílek, Petr Honka, Martin Kulíček, Miroslav Láník, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek, Jan Vlček
15. Daniel Suchánek 2., 59. Petr Honka
24. 5. 15 17:30 SCBEC Ukradený širáci Ontosport 2. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání obou týmů. Lepší sehranost hostů přivedla ONTOSPORTk zaslouženému vítězství. Albert Kincl, Mikoláš Obrusník
Ukradený širáci Ontosport
Petr Freiman – Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Jakub Lerbletier, Vladimír Novák, Ondřej Pecha, Jiří Šikner vs Jan Zdich – Martin Bendl, Michal Brenner, Matěj Filip, Miloš Jirák, Karel Novák, Daniel Suchánek, Michal Svoboda
19. Ondřej Pecha
40. Jiří Šikner
6. Michal Brenner
32. Karel Novák
39. Daniel Suchánek
17. 5. 15 16:15 DEKAN Květák Ontosport 8. 4:1 (1:0)
Průměrné utkání, ve kterém měli domácí lepší koncovku.
Květák Ontosport
Štěpán Havel – Vít Havel, Jan Kalous, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Petr Solil, Jan Tesař, Jan Velíšek, Jakub Zálešák vs Martin Bendl – Michal Brenner, Matěj Filip, Miloš Jirák, Daniel Suchánek, Michal Svoboda
3., 37. Vít Havel
35. Jan Tesař
60. Petr Pospíšil
46. Michal Brenner
10. 5. 15 12:30 P1 Ontosport Banzai 7. 1:2 (0:0)
Po bezbrankovém 1. poločase se ujali vedení hosté, na což domácí odpověděli o 10 minut později. Nicméně na vítěznou branku Linharta 2 minuty před koncem už odpověď najít nedokázali.
Ontosport Banzai
Karel Novák – Martin Bendl, Michal Brenner, Matěj Filip, Miloš Jirák, Daniel Suchánek, Michal Svoboda, Jan Zdich vs Josef Kalabis – Jan Čápek, Petr Hlavatý, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jan Linhart, Lukáš Zeman
50. Daniel Suchánek 40., 58. Jan Linhart
3. 5. 15 17:30 HANSP Mestek 97 FC Ontosport 6. 5:6 (2:2)
Petr Fišer, David Svoboda
Mestek 97 FC Ontosport
Lubomír Brychta – Jan Chlumský, Jiří Čížek, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Václav Milec, Jiří Polena, Oldřich Šára vs Karel Novák – Martin Bendl, Michal Brenner, Matěj Filip, Miloš Jirák, Daniel Suchánek, Michal Svoboda, Jan Zdich
10., 15., 31., 40. Václav Milec
35. Vojtěch Kišš
23., 28., 38., 55. Jan Zdich
39., 50. Michal Svoboda
26. 4. 15 17:30 MIKU4 Ontosport Texas N.Strašecí FC 5. 3:7 (2:2)
Pěkné a rychlé utkání, ve kterém Ontosportu došly síly a Texas toho zaslouženě využil. Tomáš Axler
Ontosport Texas N.Strašecí FC
Martin Bendl – Michal Brenner, Matěj Filip, Miloš Jirák, Karel Novák, Daniel Suchánek, Michal Svoboda vs Lukáš Běloušek – Miroslav Blaha, Kiryl Kokarau, Václav Macháň, David Scharf, Dominik Štoger, Radek Volf, Jan Vondráček, Matěj Vondráček