11. Sokol Barča Vysočany 11 3 0 8 26:41 6

So 12.9.15 08:45 TEMPO Prague United GP Rangers   (HL6I)
So 12.9.15 10:00 TEMPO Na zdraví p.Macháčka Balbín FC   (HL4E)
So 12.9.15 11:15 TEMPO ABCOM Améby AFC A   (HL5G)
So 10.10.15 08:45 ZAK Hell´s Old Boys Deko VET   (VL3D)
So 10.10.15 10:00 ZAK 1.FC Lehovec Na zdraví p.Macháčka   (HL4E)
So 10.10.15 11:15 ZAK Kanonýři Šílené veverky   (HL8M)

22. 11. 15 20:00 P3 Zimbru Olymp A Alej FK A 11. 2:4 (1:2)
Zápas nahoru dolů, ve kterém měli hosté více šancí, které dokázali proměnit. Kamil Srb, Václav Křikava
Zimbru Olymp A Alej FK A
Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Artjoms Jegorovs, Andrei Pazeniuc, Tomáš Plecitý, Vladimir Šarapanovschi, David Šelmeczi vs Petr Malec – Petr Beneš, Vladimír Bernát, Martin Humpl, Tomáš Jauker, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek
13. Jamal Allahverdi-Zada
54. Tomáš Plecitý
7. Petr Beneš
29. Petr Karol
33. Tomáš Jauker
40. Karol Kehér
15. 11. 15 08:45 HANSP Alej FK A KTB B 1. 3:0 (2:0)
Hosté hráli patnáct minut v oslabení, než jim dorazil gólman. Alej postupem času využila možnost střídání a zaslouženě vyhrála. Stanislav Hoch, Jakub Gottwald
Alej FK A KTB B
Petr Malec – Petr Beneš, Vladimír Bernát, Bedřich Horák, Martin Humpl, Tomáš Jauker, Michal Karhan, Petr Karhan, Karol Kehér, Radek Kuchař vs Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Daniel Hanžl, Petr Karlický, Tomáš Krupka, Vasyl Tymochko
18. Petr Beneš
25. Martin Humpl
33. Karol Kehér
8. 11. 15 08:45 HANSP Alej FK A United clans 10. 4:2 (3:0)
Zasloužená výhra, domácí výrazně lepším týmem. Martin Pašek, Tomáš Kučera
Alej FK A United clans
Petr Malec – Marek Fejfar, Martin Humpl, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek, Pavel Zákravský vs Tomáš Pokorný – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Tomáš Flekač, Martin Soudný
3., 14., 48. Martin Humpl
18. Karol Kehér
48., 53. Martin Soudný
1. 11. 15 08:45 HANSP Torpedo Barrandov Alej FK A 9. 4:0 (0:0)
První půle byla velmi vyrovnaná a branka v ní nepadla. Ve druhé půli domácí zabrali a zaslouženě rozhodli o svém vítězství. Český
Torpedo Barrandov Alej FK A
Ondřej Zika – Petr Dolejš, Radek Levora, Ondřej Novák, David Ponert, Jakub Sainer, Luděk Šístek, Petr Šístek vs Petr Malec – Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek
31., 35., 58. Petr Šístek
37. Ondřej Novák
25. 10. 15 08:45 HANSP Alej FK A Sokol Barča Vysočany 8. 3:1 (2:1)
Alej měla častěji balón na svých kopačkách a zasypala gólmana Vysočan množstvím střel. Druhý poločas měla Barča převahu, ale paradoxně po dvou střelách, které volaly po vyrovnání, potřetí inkasovala. Husák
Alej FK A Sokol Barča Vysočany
Petr Malec – Vladimír Bernát, Petr Hanzalius, Martin Humpl, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Tomáš Pořízek vs Roman Janda – Marek Grundza, Roman Janda, Petr Kadeřábek, Marek Kudrlička, Tomáš Pekár, Lukáš Provazník, Daniel Vostřez
8. Martin Humpl
14. Vladimír Bernát
43. Petr Karol
8. Marek Kudrlička
18. 10. 15 08:45 HANSP S.N.F. A Alej FK A 7. 0:1 (0:0)
Tým hostujících hráčů se dočkal prvního vítězství v tomto ročníku. Týmu domácích chybělo několik hráčů a tak nemohl pomýšlet na bodový zisk. Plucar, Minařík
S.N.F. A Alej FK A
Lukáš Dvořáček – Roman Bačák, Pavel Čech, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva vs Petr Malec – Petr Beneš, Vladimír Bernát, Martin Humpl, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Tomáš Pořízek
49. Petr Karol
11. 10. 15 08:45 HANSP Alej FK A Kluci z Vršovic 6. 3:4 (2:2)
Vyrovnané utkání slabé úrovně, ve kterém zvítězilo šťastnější mužstvo hostů. Milan Cina, Pavel Cina
Alej FK A Kluci z Vršovic
Petr Malec – Pavel Beneš, Vladimír Bernát, Petr Hanzalius, Martin Humpl, Petr Karhan, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Tomáš Pořízek vs Tomáš Icík – Mikuláš Churáček, Jiří Frolík, Jakub Havlín, David Jonáš, Jiří Krejčí, Adam Vandrovec, Martin Vičík, Ondřej Vičík
10. OG
16., 51. Martin Humpl
24. Jiří Krejčí
27. Martin Vičík
37. OG
58. Ondřej Vičík
4. 10. 15 08:45 HANSP Karcinogenní Alej FK A 5. 3:0 (1:0)
Domácí byli fotbalovější a taktičtější a zaslouženě vyhráli. Hošek,Smetana
Karcinogenní Alej FK A
Jakub Virl – Kamil Černý, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Zdeněk Voska vs Petr Malec – Pavel Beneš, Marek Fejfar, Petr Hanzalius, Martin Humpl, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek
13., 42. Zdeněk Voska
40. Kamil Černý
28. 9. 15 20:00 P2 Alej FK A Internazionale AC 4. 2:7 (1:2)
V 1. poločase poměrně vyrovnané utkání s řadou šancí na obou stranách. Po změně stran však hosté dvěma rychlými brankami zmařili veškeré naděje domácích. čím dál více dominantní a v pohodě si dokráčeli pro zasloužené vítězství. Pavel Potměšil
Alej FK A Internazionale AC
Petr Hanzalius – Pavel Beneš, Vladimír Bernát, Martin Humpl, Michal Karhan, Petr Karhan, Tomáš Kmínek, Tomáš Pořízek vs Oleg Ciumas – Veniamin Dmitriyev, Dias Idrissov, Ruslan Murzakanov, Anton Salaujov, Oleg Shvedov, Renat Yessenzhanov
21. OG
48. Martin Humpl
19., 34., 59. Dias Idrissov
29. Anton Salaujov
32., 40. Ruslan Murzakanov
43. Renat Yessenzhanov
20. 9. 15 20:00 TEMPO Hodkovičky United FC Alej FK A 3. 3:3 (1:2)
Domácí vedli od 1. minuty, ale bod museli zachraňovat nakonec až v minutě poslední. Pěkný a rychlý fotbal z obou stran. Lukáš Srb, Petr Sedláček
Hodkovičky United FC Alej FK A
Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Petr Malec – Petr Beneš, Vladimír Bernát, Marek Fejfar, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Radek Kuchař
1. Jakub Hněvkovský
47. Dominik Pechar
60. Lukáš Kraml
22. Marek Fejfar
48. Karol Kehér
13. 9. 15 08:45 HANSP Alej FK A Botič FC 2. 1:7 (1:1)
Pohledné utkání, dlouho vyrovnaného průběhu. Závěr však jednoznačně patřil hostujícího týmu.