11. Sokol Barča Vysočany 11 3 0 8 26:41 6

So 5.9.15 10:00 HOSTI Příkopy FC Samson Žižkov 1.FC   (HL8L)
So 5.9.15 11:15 HOSTI A.F.K. Xichties FC   (HL7I)
Ne 11.10.15 13:45 P3 Stars beer Periferie United   (HL6J)
Ne 11.10.15 15:00 P3 Kopanda team FC Vozovna Hloubětín A   (HL8P)
Ne 15.11.15 16:15 MIKU2 ZAHR 1.FC My   (HL8Q)
Ne 15.11.15 17:30 MIKU2 Tutto bene A Sturm JM   (HL5I)

22. 11. 15 20:00 TEMPO Torpedo Barrandov Hodkovičky United FC 11. 1:4 (1:1)
Zápas, jenž byl hraný oběma týmy velice útočně. Skončilo vítězstvím Hodkoviček díky závěrečné pětiminutovce hrací doby.
Torpedo Barrandov Hodkovičky United FC
Ondřej Zika – Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, Jakub Sainer, Luděk Šístek, Petr Šístek vs Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
20. Michal Levora 24., 59. Dominik Pechar
55. Štěpán Materna
58. Lukáš Kraml
8. 11. 15 15:00 MIKU4 Botič FC Torpedo Barrandov 10. 3:1 (2:0)
Pěkný rychlý fotbal. Torpedo byli více na míči, ale Botič si vypracoval víc nebezpečných šancí a díky své produktivitě zaslouženě vyhrál. Tomáš Axler, David Chrást
Botič FC Torpedo Barrandov
Jan Soušek – Jaromír Horníček, Martin Jiroušek, Václav Plecitý, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil vs Ondřej Zika – Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, Luděk Šístek, Petr Šístek
25., 29. Václav Plecitý
60. Martin Jiroušek
58. Ondřej Novák
1. 11. 15 08:45 HANSP Torpedo Barrandov Alej FK A 9. 4:0 (0:0)
První půle byla velmi vyrovnaná a branka v ní nepadla. Ve druhé půli domácí zabrali a zaslouženě rozhodli o svém vítězství. Český
Torpedo Barrandov Alej FK A
Ondřej Zika – Petr Dolejš, Radek Levora, Ondřej Novák, David Ponert, Jakub Sainer, Luděk Šístek, Petr Šístek vs Petr Malec – Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek
31., 35., 58. Petr Šístek
37. Ondřej Novák
25. 10. 15 17:30 DABLI Zimbru Olymp A Torpedo Barrandov 8. 0:4 (0:2)
Souboj dvou ukřivděných týmů. Hosté byli přesnější v koncovce a zaslouženě vyhráli. Rosenberger
Zimbru Olymp A Torpedo Barrandov
Eugeniu MarandiciJamal Allahverdi-Zada, Andrei Pazeniuc, Tomáš Plecitý, Ruslan Rata, David Šelmeczi, Lukáš Semirád vs Ondřej Zika – Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, Luděk Šístek, Petr Šístek
40 Tomáš Plecitý 26. Radek Levora
29. OG
38. Petr Šístek
43. Luděk Šístek
23. Michal Levora
18. 10. 15 18:45 TEMPO Torpedo Barrandov United clans 7. 5:6 (1:4)
Hodně nervózní a vyhecovaný zápas od samotného začátku. Hosté si vytvořili v první půli náskok a v oslabení už výhru udrželi.
Torpedo Barrandov United clans
Ondřej Zika – Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, David Ponert, Jakub Sainer, Luděk Šístek, Petr Šístek vs Martin Soudný – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Tomáš Flekač, Dalibor Križan, Daniel Miňovský, Lukáš Rožánek
33. Dalibor Križan
10. 10. 15 10:00 P1 KTB B Torpedo Barrandov 6. 5:2 (1:1)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Hostující brankář neměl svůj den a některé góly domácím doslova daroval. Janča,Vondrášek
KTB B Torpedo Barrandov
Vojtěch Roubíček – Martin Halama, Daniel Hanžl, Tomáš Kavka, Tomáš Krupka, Roman Rameš, Jan Švára vs Ondřej Zika – Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, David Ponert
17., 42., 54. Tomáš Krupka
35. Tomáš Kavka
40. Martin Halama
15. Michal Levora
58. David Ponert
4. 10. 15 15:00 ZAK Sokol Barča Vysočany Torpedo Barrandov 5. 3:1 (2:0)
Velmi kvalitní utkání, ve kterém vítězství domácím vychytal jejich výborně chytající brankář. Voldán,Smetana
Sokol Barča Vysočany Torpedo Barrandov
Roman Janda – Marek Grundza, Petr Jambor, Roman Janda, Petr Kadeřábek, Karel Linhart, Tomáš Pekár, Václav Žák vs Ondřej Zika – Michal Levora, Radek Levora, David Ponert, Luděk Šístek, Petr Šístek
4., 26., 57. Roman Janda 50 Roman Janda
53 Tomáš Pekár
47. Luděk Šístek 48. Petr Šístek
28. 9. 15 19:15 MALES Torpedo Barrandov S.N.F. A 4. 1:2 (0:1)
Pohledné utkání z obou stran. Štěstí se nakonec přiklonilo na stranu hostujícího týmu, který v závěru rozhodnul o svém vítězství.
Torpedo Barrandov S.N.F. A
Ondřej Zika – Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, Luděk Šístek, Petr Šístek vs Vladimír Lihne – Roman Bačák, Pavel Čech, Alexandr Ščiklin, Jiří Svoboda, Dominik Zukal, Vít Zukal
37. Petr Šístek 54 Petr Šístek 28., 57. Dominik Zukal
20. 9. 15 20:00 MIKU4 Kluci z Vršovic Torpedo Barrandov 3. 0:2 (0:1)
utkání výborné úrovně v němž se hráči týmu Torpédo Barrandov prosadili přesnější kombinací.
Kluci z Vršovic Torpedo Barrandov
Jiří Novák – Petr Bezunk, Mikuláš Churáček, Jiří Frolík, David Jonáš, Miloslav Jonáš, Martin Škaloud, Jan Tomšů, Ondřej Vičík vs Ondřej Zika – Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, David Ponert, Luděk Šístek, Petr Šístek
14 Mikuláš Churáček
44 Jiří Frolík
56 David Jonáš
8. Luděk Šístek
57. Radek Levora
5. Michal Levora
13. 9. 15 20:00 TEMPO Torpedo Barrandov Karcinogenní 2. 6:2 (4:0)
Utkání rozhodl výborný vstup domácích do prvního poločasu. Jan Hanton, Vojtěch Koželka
Torpedo Barrandov Karcinogenní
Ondřej Zika – Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, Luděk Šístek, Petr Šístek vs Adam Brtna – Martin Beránek, Kamil Černý, Michal Mundl, Jaroslav Rychlý, Jakub Virl, Zdeněk Voska
3., 41. Luděk Šístek
13. Radek Levora
18., 40. Petr Šístek
32. Martin Beránek
57. Jaroslav Rychlý
6. 9. 15 18:45 ZABEH Internazionale AC Torpedo Barrandov 1. 5:2 (0:0)
Hráči domácího týmu byli přesnější v koncovce a zaslouženě vyhráli. Košťál, Cina
Internazionale AC Torpedo Barrandov
Oleg Ciumas – Artur Baskaev, Veniamin Dmitriyev, Kazbek Dzabaev, Alisher Ibragim, Dias Idrissov, Anton Salaujov, Oleg Shvedov vs Ondřej Zika – Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, David Ponert, Luděk Šístek, Petr Šístek